Temizlik sonrası Sephia "Detaylı Fotoğraflar"

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yaşına göre çok temiz ve diri kalmış. Allah kazasız günlerde kullanmak nasip etsin.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Maşallah güzel görünüyor. Şanslı bir sephia sahibi onu seviyor :) Yazın sabah erken araba yıkamak hobilerim arasındadır buz gibi suyla off :D

Araç Markası
KİA SEPHİA
Araç Renk ve Tip
PETROL MAVİSİ
Hepinize iyi dilekleriniz ve olumlu yorumlarınız için teker teker teşekkürlerimi ediyor ellerinizi sıkıyorum Eksik olmayın dostlar, en erken buluşma programında tanışmak ümidiyle bekliyor olacam

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arka reflektörde aşağıya doğru uzanan iki bant var, onlar göz tırmalıyor. Eğer o kısımda çatlak patlak yoksa söküver onları ;) Tamponda bulunan park lambalarına da koyu turuncu film çektir 10 numara olur ;)

Araç Markası
KİA SEPHİA
Araç Renk ve Tip
PETROL MAVİSİ
Arka reflektörde aşağıya doğru uzanan iki bant var, onlar göz tırmalıyor. Eğer o kısımda çatlak patlak yoksa söküver onları ;) Tamponda bulunan park lambalarına da koyu turuncu film çektir 10 numara olur ;)
Madem o gözle bakıverdin bende planımı söyliyim :) farları hafif film ile karartcam. parkları koyu sarı film en altta ki parklarda koyu sarı film ve tam karar vermedim ama iç kısımda kalan uzun farların da üzerine koyu sarı film düşünüyorum yani farların ortası hafif siyah film sağı ve solu koyu sarı film şeklinde olucak. Arkaya bişe düşünmedim hemüz ama o dediğin şeyleri sökmek çok akıllıca :) teşekkür ettim

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu araç çok küçük harcamalarla bambaşka hale gelir :) Aracın kasası çok güzel ve emsal bir çok modelden daha gösterişli. Ben nedense bu aracı çok sevdim ;)

Araç Markası
KİA SEPHİA
Araç Renk ve Tip
PETROL MAVİSİ
Bende öyle düşünüyorum hamurunda var çünkü küçük şeylerle güzel bişeyler olabilecek araç gibi geliyor bana da bu arada sen öyle diyince aracın yanında aldım soluğu :) o bantlara yapıştım çıkarttım bi kısmını ama birinin altında serçe parmak kadar delik var diğerinde yok gibi tekrar yapıştırdım :) delikli delikli güzel olmaz tabi, oraya aynı renkten film çektirip bant olayını ortadan kaldırırım

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bantın sebebini tahmin etmiştim. Yoksa o şekilde tahammül edilmezdi. :)

Araç Markası
KİA SEPHİA
Araç Renk ve Tip
PETROL MAVİSİ
Tamam sinirlenmeyin yapmış bi hata :) en kısa zamanda hallederim ben onu aynı renkten film çektirsem çözüm olur mu :)

Üst Alt