Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Telefon Tutucu Tavsiyesi

Konu, 'Alışveriş' kısmında Yba tarafından paylaşıldı.

1. Yba

Yba Sessiz

Araç Markası:
    Mazda CX-5 (2015)
    Merhabalar,
    Eski aracımda kullandığım havalandırma ızgaralılarına monte edilen telefon tutucumu mazda cx5'imde kullanamadım, mazgalların aralığı dar geldi. Tavsiye edeceğiniz ürün varmıdır? Vakumlu olanlar konsol üzerinde düzgün tutunabiliyormu, sorun çıkarıyorlarmı?

2. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
  3. Eray

Eray Katılımcı

Araç Markası:
    1994 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo - Hatchback
  4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Farklı bir konu olacak ama; mıknatısta bulunan manyetik alanın, bataryaya zarar verme ihtimali var mı? Konu hakkında teknik bilgiye sahip arkadaşlar varsa sevinirim. :)

Çocukken, elimizdeki mıknatısı, tüplü televizyona yaklaştırdığımızda, görüntü bozulurdu bizimde hoşumuza gider oynadık... Oradan çağrışım yaptı da !

:)

grafff bunu beğendi.
  5. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Bir kaç farklı cihazda kullandım şimdilik sıkıntı yok abi :)

domestos bunu beğendi.
  6. sgokturk

sgokturk Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Titanium Gri - Sedan
    Aynı konu benimde zihnimde sürekli :) Az da olsa manyetik alan oluşturarak bataryaya ek olarak telefon içi elektronik devrelerde uzun vadeli hasarlara neden olabilir. Sürekli kullanıma uygun olmayacağı kanaatindeyim. En azından okulda böyle öğretmişlerdi hocalarımız :D

domestos bunu beğendi.
  7. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 6
    Ben bunun benzerini tableti tutturmak için kullanıyorum. Hatta tabletin konusunda da bahsetmiştim. Henüz bir sorun veya sıkıntı görmedim fakat uzun vadede etkisini bilimsel olarak araştırmak lazım. Bunlarda kullanılan neodyum mıknatıs bizim tüplü televizyonlarda eğlence aradığımızdan biraz faklı :) ürün bu:
    Fonemax Manyetik Mıknatıslı Araç İçi Telefon Tutucu - Fiyatı

grafff ve domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş