Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavan Boyalı

Konu, 'Alışveriş' kısmında kadir tarafından paylaşıldı.

1. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Kayinpeder kayincoya araba alalim diyip duruyor bana bende mazda baska arabada yardimci olamam oda bk kasa makyajli 33 lerden basliyo vs vs maddi durum el vermiyor falan onada astralar vectralar pejo citreon aylar aylari kovaladi komsuda o var satiyor komsuda bu var satiyor der iken en sonunda el atim dedim atmaz olaydim komsuda astra var bak buna bi aksam baktim arabaya
    Ilk sahibinden 2005 hb 1.6 benzinli otomatik enjoy 83binde lpg yok
    Experte goturdum araci
    ..bagaj haric komple boyali
    ..fren hidroligi degismesi gerek
    ..3 lastigin tarihin gecmis ama dis kalinliklari 6mm
    ..Iki far degismis
    ..sol camuruk degismis
    ..motor sanziman arac ici guzel durumda sigara icilmemis
    ..ilk sahibinden
    .. 5 trameri var en buyugu 700tl-300-450 vs

Benim baktigim yerler

..Sol sag on camurluga tas izi gibi biseyler var ama ne oldugu anlamadim boyanmali
    ..on arka tamponlarda parkdan kaynakli boya catlaklari var boyanmali
    ..sofor kapisi cam dugmesinde sag cam acip kapatma sikintili temazsizlik var
    ..bide komple pasta cila yapilmali
    Kucuk kucuk cizikler var

Kayinco 19 yasinda ilkkez araba kullanacak fiyat olarak 25bin konusuldu ama ciddi bi pazarlik yapilmadi
    Ilkez trafige cikacak temiz bisey aramayalim genc cocuk spor kasa bakiniyor km dusuk lpg yok arac ici motoru cok iyi durumda
    Bunu 23lere bitirmeye calisalim masraf etmeden bakim harici kullansin tamponlar camurluk boyatmayalim bi zaman kullansin alisinca sonrasinda komple opc body kit takariz vs
    Dedim sonrasinda araci 10 tane galeriye goturmusler satmak istiyoruz diye fiyat almak amacli galeriler 17-17-18-19-20 ve bi kaci tavan boyali almayiz demisler ve fiyat verenlerde tavan boyali olmasa 2-3 ustunu verirdik demis kayinpeder ariyor tel caliyot actim acmaz olaydim senin 23e alalim dedigin araci galeriler almiyot en fazla 20 veriyor dedi bi uyuz oldum ulan dedim ne guzel karismiyor idim nerden karistim diye parcaladim kendimi dedim icimden baba senin kafada sac kalmamis adam tavan boyatmisda ne olmus

Tavan boyali takintisi nedir tavanda islem olmadikca boyanmis ne olmus sen evin catisina hic mi el atmiyon...

Son düzenleme: 19 Ağustos 2015
  2. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  3. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Aldığım araç ağır hasar kayıtlı, muhtemelen boyasız yeri de yok, ama aracın yürüyeni vs. gayet iyi. Piyasasının 10-12 bin altında aldım, bu araçta o şekilde... Zaten adam o paraya vermek istese götürür galeriye verir aracı, 23 o araç için gayet normal bence, o yüzden hiç sıkma canını. Başka araç bulur da çağırırlarsa hiç bakma bile.

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Komşuyla işi bağladım komisyon alıyorum çaktırma diyeydin... :)

Bence de; karışma Kadir. Yarın öbür gün mutlaka sorun çıkar, ilk laf sokulacak kişi sen olursun demedi deme... :)

grafff ve incirinaltı bunu beğendi.
  5. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Kadir bazen karışmamak en iyisi oluyor ve tabi ki sonrasında "ben söylemiştim" de dememek gerekiyor.Bazen ne kadar iyilik yapmak istesek de bir anda kötü olabiliyoruz ki bu aile ilişkilerinde çok daha fazla.
    Basit bir tavsiye ,madem çocuk daha genç ve anladığım kadarı ile çok tecrübeli değil biz böyle bir durumda olan arkadaşımızın oğluna Palio almıştık.2 haftada bir bir tarafını ya vurdu ya çizdi sonunda öğrendi ama neticede çok düşük bir paraya almıştık..

domestos ve kadir bunu beğendi.
  6. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Mazdaya girebilsek gozum kapali girecem ama durumlar kurtarmiyor
    Farkli marka araclar bide otomatik olunca bilgi tecrubem hic yok bide tavan boyali ne olmus bu tavan takintisi ne bunu anlamis degilim tavan boyali olunca su mu aliyor iceri burdaki puf nokta ne ?

7. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    De ki tavana balkonu temizleyen teyzem saksıyı düşürüverdi ,olmadı yaramaz bir minik benim oyuncak metal arabam uçuyormu diyerek balkondan atıverdi vs.vs.

kadir bunu beğendi.
  8. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Palio iyi fikir, ya da hiç karışmamak

domestos bunu beğendi.
  9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bunun tek sebebi bizim üç kağıtçı bir toplum olmamız Kadir... Adam takla atmış aracı, takla attı diyerek değil de, komple boyalı diye sattığı ve bu durumdan bir çok insanın ağzı yandığı için ne olursa olsun tavanı boyalı araçlara herkes mesafeli yaklaşır oldu...

10. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

eee bazen bişeyler anlatmak zor olabiliyor kadir çok ta fazla ön ayak olma huzrsuz olma sonra teklifini yaptın çekil kenara gitsin bildigini alsın herkez mutlu olsun sonra sıkıntı olunca kafasına göre aldıgı arabada karşısına geçer bıt bıt gülersin sonra keyınpeder de seni na par onu da bilmem hayırlı olsun kardeşim :)

domestos bunu beğendi.
  11. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Arac takla atmis tavan degismis yada tamir gormus bunun maddi boyutunu gecelim araca yada kullaniciya etkeni ne?

12. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

valla kadirim araç takla atmış adı üstünde o araçla ben önden giderken sen arkadan seyret ozaman net anlarsın tavan degişmiş ise o iş yaş olmaz tamamen bu sorunun cevabı birazda görsellikle alakası da var

nunun dışında tavan tamir olmuş tamir boyutu önemli hafiv hasarlarda tabiki bir sıkıntı yok agır hasar için konuşuyorum maddi boyutunu zaten geçelim dedin başka ne kaldı

her tarafı macun dolu bir arabanın çizgileri ne kadar sagklıklı olur tartışılır bence hafif hasarlarda sorun yok..

domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tavan işçiliğini yapacak kişiler fabrikasyon bir işlem yapamayacakları için o iş olmaz Kadir... Olsa da, Adem Ustamın dediği kadar olur...

14. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Konuyu acali baya olmus
    Kayinpedere fors focus 2012 titanyum benzinli otomatik sol arka camurluk surtmeden boyali servis bakimli 55binde aldik
    Hasar kaydi yok
    Boya local
    Garantili
    Servis bakimli
    Km dusuk
    Lpg takilmamis
    Muayene yeni
    Alin hayrini gorun dedim sehir ici ortalama 13,5lt

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  15. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı olsun Kadir... Fiyat nedir peki??

16. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Ben tovbeliyim, veli abinin sözünü dikkate al,arabanın lastiği patlasa sana patlar olay :)

17. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Tarihe bakmadim, olay biteli çok olmuş

hakan_emre ve ezmocesteri bunu beğendi.
  18. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012