Subaru Forester

image.png
image.jpeg
image.png
image.png
Uzun bir araştırma sonucunda 2011 Subaru x Premium aldım arkadaşlar. Bu süreçte sadece Forester ve Mazda 6 aradım.birkaç tane Mazda 6'ya da baktım istediğim temizlikte ve kondisyonda olmayınca Subaru nasip oldu. Aracı yaklaşık 1 ay önce aldım şimdiye kadar en ufak sorunum yok oldukça memnunum.Daha iyisi sizlere nasip olur inş.

Araç Markası
yok
Araç Renk ve Tip
yok
Hayirli ugurlu olsun :) Bana gore Forester'in en yakisikli kasasi ama ondeki krom detay biraz gozume batiyor arabanin sportifligini bir miktar baltaliyor.

Kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun insallah hocam guzel arac. ;)

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun :) Allah kaza bela vermesin... Renk olayı aklıma düşüyor hemen, koyu renk araçlarda kapalı garaj şart gibi yoksa her daim kirli duruyor mübarekler. :)

Hayırlı olsun :) Allah kaza bela vermesin... Renk olayı aklıma düşüyor hemen, koyu renk araçlarda kapalı garaj şart gibi yoksa her daim kirli duruyor mübarekler. :)
Haklısınız , ilk arabam siyahtı bahsettiğiniz sorunlardan bende şikayetçi olduğum için siyah araba almıyordum. Subaru da renk seçme lüksümüz olmadı zaten zor buldum diyerek aldım.Ne yapalım bu sefer de Böyle olsun :) Bundan sonra alacağım Mazda 6 skyactive de kırmızı olacak diyorum ama bu işler pek belli olmuyor :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
2006 Opel Vectra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
hayırlı olsun, güle güle kullan. bende haziran başına kadar forester bakmıştım ama forester sahipleri çok yüksek fiyatlar istediğinden cx-5 imi satmaktan vazgeçtim.aldığın modelde yeni nesil motor var yakıt tüketimi daha az diyorlar bi ara paylaşırsan bizde bilgi sahibi oluruz.

forester gönlümde yatan araçlardan, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip eylesin :)
Subaru forumunda bir ankette subarudan sonra ilk tercihiniz hangi araç olurdu sorusuna Mazda 1. Sıradaydı diye hatırlıyorum. Mazda kullanıcılarının Subaruya sempatisi olduğu kadar , Subaru kullanıcılarınında sempatisi olduğunu söyleyebilirim.

hayırlı olsun, güle güle kullan. bende haziran başına kadar forester bakmıştım ama forester sahipleri çok yüksek fiyatlar istediğinden cx-5 imi satmaktan vazgeçtim.aldığın modelde yeni nesil motor var yakıt tüketimi daha az diyorlar bi ara paylaşırsan bizde bilgi sahibi oluruz.
Evet Euro 5 motor var , araç sürekli şehir içi kullanılıyor yol bilgisayarına göre 10 lt tüketimi var kendim ölçüm yapmadım. Uzun yol tecrübem daha olmadı ancak aşağı yukarı 1-1,5 lt. daha düşer diye tahmin ediyorum.