Station Wagon Mazda 626 Düşünceleriniz

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
iyi geceler arkadaşlar sw 626 hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim daha önce kullanan var mı artıları ve eksileri nelerdir gerçi şuan satılık ilanların da 3tane var ikisi lpg li 1i gümrük çıkışlı dizel
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sifir-masraf-171228574/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-98-model-626-sw-motor-sanzuman-sifir-169409496/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-626-sw-1999%2C2.0-disel-avrupa-arac-125116045/detay
tabi bu araçları satmaya kalktığımız da çok rahat satabileceğimiz araçlar değil bu eksisi
artısına gelince epey bi geniş araç

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Diesel'in motor parçalarını bulmak zor olabilir ama benzinlilerin bulunamayacak parçası yok, tabi Tofaşcılar gibi bakkallarda aramazsanız.

Piyasası için neden güzelim konforlu saglam donanımlı araçlardan vazgecerler anlamış degilim. Adam sahibi oldugu Clio aracı beğenmiyor ama biniyor. Niye 2. Eli kuvvetliymis :p

Satilmayan araba yoktur hakkını, ederini istedikten sonra...

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Diesel'in motor parçalarını bulmak zor olabilir ama benzinlilerin bulunamayacak parçası yok, tabi Tofaşcılar gibi bakkallarda aramazsanız.

Piyasası için neden güzelim konforlu saglam donanımlı araçlardan vazgecerler anlamış degilim. Adam sahibi oldugu Clio aracı beğenmiyor ama biniyor. Niye 2. Eli kuvvetliymis :p

Satilmayan araba yoktur hakkını, ederini istedikten sonra...
dizelin zor olur evet o belli zaten o tek olduğu için linkini paylaştım benim sw araçlar hep hoşuma gitmiştir hem rahat hem geniş

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Satılmayan araba yoktur, satamayan sahibi vardır... ;)

Ayrıca; ben aracı alırken nasıl satarım diye düşünmem, bu araçtan nasıl faydalanırım diye düşünürüm, fayda fiyat oranı iyiyse alırım...

SW benim idealimdeki araç tipidir, özellikle ilk kasa mazda6'lar hem fiyat hem işlev olarak ilk sırada yer alırlar...

Gümrük işine pek kafam basmadığı için geçen yıl Ankara'da bulduğum Mazda 6 dizel SW araçtan vazgeçmiştim, diğer ilanlar değerlendirilebilir.

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
sw araçlar gerçekten çok kullanışlı oluyor tek sıkıntı park ederken olur heralde bende şehir trafğine pek girmediğim için benim için önemli değil :) acaba bu kasalar sedana göre hantal olur mu ki

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Temiz doğru araç olduktan sonra neden alınmasın ki? Tavana bagaj taktınızmı roket gibi olur valla acayip yakışıyor bu kasa tipine.

Dinçer

Katılımcı
Staiton araç gerçekten alınası bir araçtır. arka koltukları söker karavan niyetine bile kullanabilirsin. Bence alınabilir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
SW araçlar bulunmaz nimettir ,ister tatile giderken ister haftasonu markete gittiğinizde büyük kolaylıktır.
Meraklısı az olsada istenilen marka sw araça bulunduğunda mutlaka değerlendirilmesi gerekir.

Bir çok kişi Veli'nin düşüncesinin tersine "ben bu araçtan faydalanmasam da olur yeri geldiğinde kar ederek satabilirmiyim " diye düşündüğü için ülkemizde pek tutulmaz.

Bütçeme uygun D sınıfı dizel araç arayışı içindeyim ,ahh keşke zamanında Mazda 6 nın dizel sw Türkiye'ye getirilmiş olsaydı da ne alacağım diye kara kara düşünmeseydi(k)m..

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
malesef ülkemiz de araba konusun da değişmesi gereken çok şey var sw araçta olduğu gibi

Üst Alt