Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Station Wagon Mazda 626 Düşünceleriniz

Konu, 'Mazda 626' kısmında karardvn tarafından paylaşıldı.

1. karardvn

karardvn Aktif

iyi geceler arkadaşlar sw 626 hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim daha önce kullanan var mı artıları ve eksileri nelerdir gerçi şuan satılık ilanların da 3tane var ikisi lpg li 1i gümrük çıkışlı dizel
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sifir-masraf-171228574/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-98-model-626-sw-motor-sanzuman-sifir-169409496/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-626-sw-1999%2C2.0-disel-avrupa-arac-125116045/detay
    tabi bu araçları satmaya kalktığımız da çok rahat satabileceğimiz araçlar değil bu eksisi
    artısına gelince epey bi geniş araç

2. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Diesel'in motor parçalarını bulmak zor olabilir ama benzinlilerin bulunamayacak parçası yok, tabi Tofaşcılar gibi bakkallarda aramazsanız.

Piyasası için neden güzelim konforlu saglam donanımlı araçlardan vazgecerler anlamış degilim. Adam sahibi oldugu Clio aracı beğenmiyor ama biniyor. Niye 2. Eli kuvvetliymis :p

Satilmayan araba yoktur hakkını, ederini istedikten sonra...

3. karardvn

karardvn Aktif

dizelin zor olur evet o belli zaten o tek olduğu için linkini paylaştım benim sw araçlar hep hoşuma gitmiştir hem rahat hem geniş

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Satılmayan araba yoktur, satamayan sahibi vardır... ;)

Ayrıca; ben aracı alırken nasıl satarım diye düşünmem, bu araçtan nasıl faydalanırım diye düşünürüm, fayda fiyat oranı iyiyse alırım...

SW benim idealimdeki araç tipidir, özellikle ilk kasa mazda6'lar hem fiyat hem işlev olarak ilk sırada yer alırlar...

Gümrük işine pek kafam basmadığı için geçen yıl Ankara'da bulduğum Mazda 6 dizel SW araçtan vazgeçmiştim, diğer ilanlar değerlendirilebilir.

5. karardvn

karardvn Aktif

sw araçlar gerçekten çok kullanışlı oluyor tek sıkıntı park ederken olur heralde bende şehir trafğine pek girmediğim için benim için önemli değil :) acaba bu kasalar sedana göre hantal olur mu ki

6. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Temiz doğru araç olduktan sonra neden alınmasın ki? Tavana bagaj taktınızmı roket gibi olur valla acayip yakışıyor bu kasa tipine.

7. Dinçer

Dinçer Katılımcı

Staiton araç gerçekten alınası bir araçtır. arka koltukları söker karavan niyetine bile kullanabilirsin. Bence alınabilir.

8. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    SW araçlar bulunmaz nimettir ,ister tatile giderken ister haftasonu markete gittiğinizde büyük kolaylıktır.
    Meraklısı az olsada istenilen marka sw araça bulunduğunda mutlaka değerlendirilmesi gerekir.

Bir çok kişi Veli'nin düşüncesinin tersine "ben bu araçtan faydalanmasam da olur yeri geldiğinde kar ederek satabilirmiyim " diye düşündüğü için ülkemizde pek tutulmaz.

Bütçeme uygun D sınıfı dizel araç arayışı içindeyim ,ahh keşke zamanında Mazda 6 nın dizel sw Türkiye'ye getirilmiş olsaydı da ne alacağım diye kara kara düşünmeseydi(k)m..

9. karardvn

karardvn Aktif

malesef ülkemiz de araba konusun da değişmesi gereken çok şey var sw araçta olduğu gibi

Sayfayı Paylaş