Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spotify

Konu, 'Bilim - Teknoloji' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Muhtemelen bu uygulamayı duymayan yoktur, ama ben yine de kısaca bahsedeyim;

Spotify ile ister akıllı telefonumuzda istersek bilgisayarımızda sınırsızca müzik dinleyebiliyoruz. Çalma listelerimizi paylaşıp, arkadaşlarımızı takip edip neler dinlediklerini vs. görebiliyoruz. Benim bu zamana kadar arayıp bulamadığım parça olmadı.

Uygulamanın en sevdiğim yanı ise çevrimdışı kullanım; basit bir ayar ile çalma listemizdeki parçaları internet bağlantımız olmasa bile dinleyebiliyoruz. Bu olay kota kullanımı için çok faydalı. Ve listemize yeni bir parça eklersek, wifi bağlantısı olduğu an bu parçayı indiriyor, mobil şebeke üzerinden indirme seçeneği de mevcut. Ayrıca müzik kalitesi çok iyi seviyede.

Bilgisayarımızda bulunan spotify uygulamasını, akıllı telefonumuz üzerinden kontrol edebiliyoruz. Mesela bilgisayarınıza bağlı bir ses sistemi var ve siz uzandığınız kanepeden istediğiniz parçayı bangır bangır dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretli ve ücretsiz sürümü mevcut. Ücretsiz sürümü hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla sadece reklam olayı varmış. Ücretli üyelik aylık 10,90 TL ama sıkça kampanya yapılıyor.

Asıl olay kampanyaları takip etmek, 2 ay önce size nasıl 3 aylık aboneliği 49 kuruşa aldığımı anlatayım; Spotify TR için tanışma kampanyası düzenledi ve 3 aylık yeni abonelik sadece 99 kuruştu. Bende google play store üzerinden enpara kartım ile satın aldım. Enpara'nın da play store için %50 kampanyası olduğu için, 2 hafta sonra enpara 50 kuruş iade etti ve 3 aylık abonelik bana 49 kuruşa mal olmuş oldu :)

grafff ve ezmocesteri bunu beğendi.
  2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Çok sık ismini duyuyorum ama kullanmıyordum, kullanmanın vakti gelmiş demek. Peki ücretli üyelik bir defalık değil mi yani, düzenli olarak yıllık ücreti var sanırsam

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Çocuklar pc de kullanıyor ama detayını bilmediğim bir programdı, öğrenmiş oldum teşekkürler Murat... Bu arada ticarî başarın için güzel bir örnek daha olmuş... :)

Murat bunu beğendi.
  4. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Aylık abonelik sistemi var, aylık 10,90 TL galiba

domestos bunu beğendi.
  5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Çok pahalı

domestos bunu beğendi.
  6. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Ücretsiz versiyonuda var ;) ama reklam var biraz

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İndirdim, alışmaya çalışıyorum

8. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Bülent bu uygulamanın en büyük artısı, mesela trafiktesin o an aklına gelen bir parçayı anında dinleye biliyorsun, aux veya bluetooth üzerinden bağlantı yapıldımı iş tamamdır.

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş