Spotify

Konum
İzmir - Basmane
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
#1
Muhtemelen bu uygulamayı duymayan yoktur, ama ben yine de kısaca bahsedeyim;

Spotify ile ister akıllı telefonumuzda istersek bilgisayarımızda sınırsızca müzik dinleyebiliyoruz. Çalma listelerimizi paylaşıp, arkadaşlarımızı takip edip neler dinlediklerini vs. görebiliyoruz. Benim bu zamana kadar arayıp bulamadığım parça olmadı.

Uygulamanın en sevdiğim yanı ise çevrimdışı kullanım; basit bir ayar ile çalma listemizdeki parçaları internet bağlantımız olmasa bile dinleyebiliyoruz. Bu olay kota kullanımı için çok faydalı. Ve listemize yeni bir parça eklersek, wifi bağlantısı olduğu an bu parçayı indiriyor, mobil şebeke üzerinden indirme seçeneği de mevcut. Ayrıca müzik kalitesi çok iyi seviyede.

Bilgisayarımızda bulunan spotify uygulamasını, akıllı telefonumuz üzerinden kontrol edebiliyoruz. Mesela bilgisayarınıza bağlı bir ses sistemi var ve siz uzandığınız kanepeden istediğiniz parçayı bangır bangır dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretli ve ücretsiz sürümü mevcut. Ücretsiz sürümü hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla sadece reklam olayı varmış. Ücretli üyelik aylık 10,90 TL ama sıkça kampanya yapılıyor.

Asıl olay kampanyaları takip etmek, 2 ay önce size nasıl 3 aylık aboneliği 49 kuruşa aldığımı anlatayım; Spotify TR için tanışma kampanyası düzenledi ve 3 aylık yeni abonelik sadece 99 kuruştu. Bende google play store üzerinden enpara kartım ile satın aldım. Enpara'nın da play store için %50 kampanyası olduğu için, 2 hafta sonra enpara 50 kuruş iade etti ve 3 aylık abonelik bana 49 kuruşa mal olmuş oldu :)
 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Çok sık ismini duyuyorum ama kullanmıyordum, kullanmanın vakti gelmiş demek. Peki ücretli üyelik bir defalık değil mi yani, düzenli olarak yıllık ücreti var sanırsam
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#3
Çocuklar pc de kullanıyor ama detayını bilmediğim bir programdı, öğrenmiş oldum teşekkürler Murat... Bu arada ticarî başarın için güzel bir örnek daha olmuş... :)