Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Son Dakika Haberleri!

Konu, 'Son Dakika' kısmında hakan_emre tarafından paylaşıldı.

1. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
  2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
  3. mtutun

mtutun Üstad Üstad

4. Dinçer

Dinçer Katılımcı

Dünyanın neresine giderseniz gidin müslümanların durumu içler acısı öyle ki en iyisi Türkiye. Gerisini siz düşünün artık. Zalimliğin bahanesi olmaz ama müslümanlar manipülasyona çok meyilli. Hiçbir zaman hakkına sahip çıkmasını bilemediler.Örn. İsrailin filistinde yaptıklarına dünyanın öbür ucundaki ülkeler devlet olarak tepki yağdırırken müslümanlar din kardeşleri için sadece kınamakla yetindiler. Gerçekten yazık müslümanlara ama akıllanmıyorlar da bir yandan . Nasıl olacak inanın aklım kesmiyor.

5. karardvn

karardvn Aktif

müslümanlar olarak birliği beraberliği sağlayamazsak bu tür olaylar hep olacak malesef vahdetin sağlanması lazım
    resim herşeyi çok güzel açıklıyor

Ekli Dosyalar:

6. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Müslüman ülkelerden KKTC'yi tanıyan var mı?

İşgal altındaki Karabağ konusunu gündeme taşıyan var mı? Bizim Gazze konusuna sahip çıktığımız gibi?

Gerçek şu ki, Müslüman Dünya'sının tamamı diktatörler tarafından yönetiliyor.

Bu diktatörlerin tamamı büyük oyuncular ile işbirliği içinde. Çünkü iktidarda kalmaları, refah içinde yüzmeleri tamamen buna bağlı.

Bu diktatörler büyük oyuncuların desteği ile ülkelerinin doğal kaynaklarını (herkese ait olan gerçekte) sadece kendi aileleri ve çevreleri için kullanıp, halklarına sadece yaşayacak, doyacak kadar verirler. Kendileri altından arabaya, sırçadan saraylara sahiptirler.

Asla ve asla halklarının eğitilmesini istemezler, buna izin vermezler. Eğitilen, Dünya'da ne olduğunu bilen halk giderek adaletsizliğe isyan duymaya, bunu değiştirme eğilimine girer.

İşlerine gelen her yerde demokrasi, insan hakları yokluğuna laf eden büyükler, Müslüman ülkelerdeki demokrasi, insan hakları ihlallerine hiç ses etmez. Buralardaki adaletsizliklere, eğitim yokluğuna laf etmez, misyon edinmezler. Bunun karşılığında sözde Müslüman Krallar da, büyüklerin hedeflerine, isteklerine aykırı davranamaz.

Ülkelerinde ABD üsleri vardır, buralardan diğer Müslüman ülkelere operasyon yapılır, istihbarat yapılır, İsrail'in yaptıklarına ses çıkaramazlar, KKTC'yi tanıyamazlar, Müslüman Karabağ'a sahip çıkamazlar.

Bana bu Dünya'da bir tane Müslüman ülke söyleyebilir misiniz? Gerçekten, Müslümanlığı kitabında yazdığı gibi uygulayan, yaşayan!

7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Perde arkasında; baronlarla iş birliği yapılsın, ön tarafa geçince "van münüt" diye cazgırlık yapılsın...

;)

Edith;

Şimdi bazıları "cazgır" kelimesinin anlamını bilmeden yanlış değerlendirme yapabilir...

Cazgır; Güreşecek olan pehlivanları yüksek sesle izleyicilere tanıtan ve dua okuyarak onları alana süren kimse. :-X

8. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Erkek adam perde arkasında baroneslerle iş yapar! Fesuphanallah, ne günlere kaldık!

9. Dinçer

Dinçer Katılımcı

Hazır konu açılmışken modern dünya düzeni ve tüketim kültürü ile ilgili birkaç belgesel önereyim izlemeyenler için:

Zeitgeist Movie1
    Light Bulb Conspiracy
    Food Inch.

Daha bir sürü var ama bunlar ilk aklıma gelenler. Zeitgeist adlı belgeselin 2 ve 3 serisi var onlarda izlenmelidir ama bu ilk movie daha sağlam bir yapımdır.

10. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
  11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/erdoganin-mitinginde-20-kisinin-cuzdani-calindi

:)

İki kişi cüzdanın gittiğini fark etmiş ama; bağıramamış... Bir tanesine sordum; Neden bağırmadın diye

-İlk aklıma gelen "hırsız var" diye bağırmak oldu ama, son anda gözümde yiyebileceğim dayak ve geceyi geçireceğim nezaret canlandı, giden para olsun dedim... ;)

Güler misin? Ağlar mısın?

Edith;

Olgun ben haberi kopyalayıp, yorumumu yazana kadar sen yazmışsın, konuya yazdığımda senin mesajını da gördüm, şok oldum... ;D Sanki sözleşmiş gibi... ;)

12. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Yok artık :eek:
    Veli abi ne güzel oldu bu be... ::)
    Kocaeli de çalışırken atik ti lakabım, burada da bıçkın delikanlı kaldı :)
    Ama çok komik haber yaa. Hırsızım dese sopa, sussa para. Olsun her ikisi de doğru aslında ama ne yapacaksın :-X

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yaşlı bi amca yolda zor yürüyor, mitingde 1.500 Tl param çalındı dedi... Amca dedim, üzüldüm desem ben yalanı sevmem, sevindim desem sana yazık... Boş ver gitsin, koskoca başkbakana feda olsun dedim... "he valla" dedi... Acıdım.

14. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Ne olacak bu memleket nereye gidiyor bilemedim doğrusu. Kafa yorsam bir şey de gelmiyor elden. Ama hakikaten güzel demişsin de amca anlamamış o da ayrı bir olay :)

15. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Başbakana 1500 ler feda olsun tabi de, sıfırları eksik kalmış. Bir kaç sıfır eklersek onlar için çam sakızı çoban armağanı olabilirdi.

16. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hahahahaaha :D

17. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Bu çok iyiydi hakikaten :D ;D

18. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun YANAL istifa etti... Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış...

;)

19. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Aslında ben böyle bir gelişme hiç beklemiyordum, çok sürpriz oldu benim için. Ersun futbolcularla sürtüşme yaşamış ve Aziz de futbolculardan yana tavır koyunca istifa kaçınılmaz olmuş.

20. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya

Sayfayı Paylaş