Sohbet, Muhabbet, Gırgır Şamata Hepsi Tekmili Birden Bu Konuda

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Mrb arkadaslar..bugun kucuk bir kaza yaptim...forumda kaza ile ilgili sayfayi bulamadim.buraya yaziyorum bende...size sorum olacak:kaza tutanagi tutuldu...karsi taraf hatali...acaba yetkili servisemi yollasam arabami...yoksa isini bilen bir kaportaciya mi götüreyim..far tampon camurlukta kasmalar var sanirim.kafam cok karisik..napim karar veremedim...

Geçmiş olsun...
Tercihinizi yetkili servisden yana kullanmanızı tvsiye ederim...

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Geçmiş olsun...
Tercihinizi yetkili servisden yana kullanmanızı tvsiye ederim...
abi servıs komple degıscek. Sahıbınden komda komple degıstı mı yazmak mantıklı yoksa boya var mı yazmak mantıklı. Ama sanayıdeki kurnaz usta tramerı sısırebılır tanıdık olması lazım

Son düzenleme:

Bayraktar

ve cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
abi serfvıs komple degıscek. Sahıbınden komda komple degıstı mı yazmak mantıklı yoksa boya var mı yazmak mantık
Burada değişecek olan şey tampon ve far. Büyük ihtimal tampon tırnakları ve farın ayakları kırıldığından kaput kasılmış o yüzden oturmuyor. Tamponu/farı da kimse takmaz, takan adama da fotoğrafları, kayıtları gösterirsin olur biter. Beğenmeyen de gitsin sıfır araba alsın derim, kimse için de araca yapılabilecek şeyden vazgeçmem şahsen.

Hadi diyelim ki senin dediğin gibi olsun, kaput kapağı da değişecek: çekiçli bir kaput mu yoksa sıfır bir kaput mu daha makbul? Bence sıfırı... Mis gibi tak kullan... Yemişim sahibinden'i... :D

Aracı hiç satmayacakmış ya da satarken şu toplumdaki kullanıcıların böyle bir şeyi önemsemediğini düşün. Hangisini tercih ederdin? Cevabın ne ise o doğrudur bence...

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
abi servıs komple degıscek. Sahıbınden komda komple degıstı mı yazmak mantıklı yoksa boya var mı yazmak mantıklı. Ama sanayıdeki kurnaz usta tramerı sısırebılır tanıdık olması lazım
Kımın ne yediği içtigi değilde benim ne yediğim içtiğim hayatım hayata bakış açım bunlar daha önemli.
Herkezin görüşü var.

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
@nilsu_ geçmiş olsun. Hiçbir şey yok görünürde. Sapasağlam parçaları değiştirtmek istiyorsan servise git. Gereksiz fazla tramer çıkartırlar.
Tamponda kırılma boya atma varsa boyama işini yetkili servis zaten dışarıda yaptırıyor. Otto Zenith, RS, Auto King gibi yerlere götür aracını. Boyanacaksa boyanır, içteki tutan parçaları değişirler. 1000 tl bile tutmaması lazım bu hasarın. Daha detaylı foto paylaşabilirsen iyi olur.

Ne kadar foto çeksen de, satarken tramer büyüklüğünü dert ederler. Tramerli araç almak istemez çoğu kişi.

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
telefonun ekran patladı yarın uzerıen fılm yapıp kullanmaya devam edıcem ıphone 4 mu. hep sızın yuzunden delı ettı bu yenı forum tel elımden kaydı yanı

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
telefonun ekran patladı yarın uzerıen fılm yapıp kullanmaya devam edıcem ıphone 4 mu. hep sızın yuzunden delı ettı bu yenı forum tel elımden kaydı yanı
Tahmini Teslimat Zamanı

Ekran al gitsin 17 dolar mı ne. Değiştirmesi çok basit iphone da. alttaki vidaları söküyon ekranı dikkatlice açıp konektöründen ayırıyon. Sonra yeni ekranın konektörü takip kapatıyon vidaları sıkıyon. youtube da değişim videoları var. Yok beceremem dersen telefoncular da yüksek fiyat çekerse ptt ile yolla hallederim o gün içerisinde kargolarım geri.

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Tahmini Teslimat Zamanı

Ekran al gitsin 17 dolar mı ne. Değiştirmesi çok basit iphone da. alttaki vidaları söküyon ekranı dikkatlice açıp konektöründen ayırıyon. Sonra yeni ekranın konektörü takip kapatıyon vidaları sıkıyon. youtube da değişim videoları var. Yok beceremem dersen telefoncular da yüksek fiyat çekerse ptt ile yolla hallederim o gün içerisinde kargolarım geri.
Abi ben komple sokup takabılıyorum yalnız telefonun ıkı vıdadan birinin yuvası bozuk acamıyorum kasayı batarya da degısmesı lazım .N11 de n alıyorum 50 tl vıdayı bı sekılde cıkarırım matkapla kırarım olmadı

Son düzenleme:
Araç Markası
2016 - Mazda 3 P.sense
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Başka bir forumda geçen bir olayı kısaca aktarmak istiyorum konu açsam olmaz şimdi diye düşündüm 2014 mazda 3 power otomatik araç. Olay şu şekilde olmuş alıntıdır...... (Kırmızı ışıktan kalktıktan hemen sonra araç vites atmadı öne doğru yığıldı ve hareket etmedi. Power donanım otomatik aracım...Neredeyse zincirleme kazaya neden oluyordum. Çünkü hızlanır gibi olup aniden dip fren yapmış gibi duruyor... 2 gün önce 40bin km bakımına girmiştim. Mazda yol yardımı aradım bekliyorum. Aracıma ve Mazda’ya çok güveniyordum... bu olay beni çok etkiledi. Aracın garantisi de 3 ay önce bitmişti). Devamında olay mutlu son ile bitiyor bu gün yeni şanzıman takılmış olarak araç teslim alınmış 1-2014 ve 2015 modellerde garanti 3 yıl imiş uzatılabiliyormuş. 2-Mazda 3 lerde bir kaç tane otomatik arızası olmuş 3- Mazda garanti dışında olmasına rağmen ücretsiz değişim yapmış 4- 10 ocakta başlayıp bu gün sonuçlanan bir olay kasko mekanik arızada ikame araç vermiyor garantide olsa idi Mazda ikame araç verirmiydi? sürçhü lisan ettik ise affola (acaba konu açsa mı idik????)

Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Başka bir forumda geçen bir olayı kısaca aktarmak istiyorum konu açsam olmaz şimdi diye düşündüm 2014 mazda 3 power otomatik araç. Olay şu şekilde olmuş alıntıdır...... (Kırmızı ışıktan kalktıktan hemen sonra araç vites atmadı öne doğru yığıldı ve hareket etmedi. Power donanım otomatik aracım...Neredeyse zincirleme kazaya neden oluyordum. Çünkü hızlanır gibi olup aniden dip fren yapmış gibi duruyor... 2 gün önce 40bin km bakımına girmiştim. Mazda yol yardımı aradım bekliyorum. Aracıma ve Mazda’ya çok güveniyordum... bu olay beni çok etkiledi. Aracın garantisi de 3 ay önce bitmişti). Devamında olay mutlu son ile bitiyor bu gün yeni şanzıman takılmış olarak araç teslim alınmış 1-2014 ve 2015 modellerde garanti 3 yıl imiş uzatılabiliyormuş. 2-Mazda 3 lerde bir kaç tane otomatik arızası olmuş 3- Mazda garanti dışında olmasına rağmen ücretsiz değişim yapmış 4- 10 ocakta başlayıp bu gün sonuçlanan bir olay kasko mekanik arızada ikame araç vermiyor garantide olsa idi Mazda ikame araç verirmiydi? sürçhü lisan ettik ise affola (acaba konu açsa mı idik????)
bu olayın benzeri forum da ki arkadaşlar dan birinin başına gelmişti diye hatırlıyorum..onun da şanzıman ücretsiz değişip teslim edilmişti.