Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Skyactive-G Mazda3 İkinci El İlan Fazlalılığı

Konu, 'Gündem' kısmında badilcan tarafından paylaşıldı.

1. badilcan

badilcan Katılımcı

Arkadaşlar bugün malum ikinci el araç satış sitesindeki ilanlara bakarken Skyactive-G Mazda3 lerden 27 adet ilan gördüm .
    Toplam sıfır Skyactive Mazda3 satış rakamlarını bilmemekle beraber , Türkiyeye konulan kotadan dolayı çok fazla satılmadığını düşünüyorum .
    Bu yüzden kısa zamanda 27 adet Skyactive Mazda3 ilanı açılmış olması aklıma bazı soru işaretleri getirmedi değil.
    Özellikle internette çok iyi yorumlar var iken kullanıcıların beklentilerini karşılamadığı için mi 27 adet ilan açılmış olabilir sorusu aklıma geliyor.
    Sizlerinde yorumlarını bekliyorum.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu piyasa çok farklı yorumlara gebe, memnun olmayan da vardır kendi kriterlerine göre, kimisi kredi ile alıp maddi durumları planladığı yönde seyretmediği için satışa koyan da vardır, kimisi faklı planlar ya da yatırım için satıyordur. Ama bizim ülkemizde şu hep var; daha 2-3 bin km de olan ikinci el her marka araç ilanda epeyce oluyor

3. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Hangi aracın olmuyor ki, Mazda'nında olmasın? 6-7 ay önceye kadar sınırlı sayıda Skyactive Mazda 3 ilanı vardı şimdi ise bu sayı artmış durumda.

Genelde Mazda'nın piyasasını ve eklenen araçları bende hemen hemen hergün ilanlardan takip ediyorum. özellikle ilk olarak Mazda 6 sayfasına bakıyorum. Şu anda sahibi olduğum full 2006 facelift M6 ilanlarda hiç yok. Eğer çıkan oluyorsa en az 35 Bin TL'den havada kapılıyor. "Sebep" ne diye sorarsanız o paraya alınabilecek en dolu en uygun araçtır ondan.

2. EL SKYACTIVE ve BİR ÖNCEKİ KASA MAZDA 6 SAYISI HERGÜN ARTIYOR!

Özellikle son günlerde dikkatimi çeken 56 Bin TL'den 2011 ve 96 Bin TL'den Skyactive Mazda 6 ların satılık ilan sayısı aşırı şekilde artmaya başladı. 5 bin km, 20 bin km arasında araçlar satılığa çıkıyor. Bence sebebi makyajlı Mazda 6 için hazırlık yapılıyor. Zaten bu araçların sahipleri Mazda 6 fanatiği, eğer olmasalar gidipte o parayı Mazda'ya vermezler...

Şu anda yakıt anlamında korkum olmasa kendi aracımı bu piyasa şartlarında satar yerine 2011 Sport Mazda 6 alırdım...

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bence normal Onur, piyasa oluşuyor kendiliğinden...

5. chacha

chacha Katılımcı

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - HB
    Şimdiki aklım olsa Kasım ayında arabayı almaz parayı dolara yatırırdım. O zamanki öngörüm seçimler öncesi 2,5 olur şeklinde idi. Ancak 2,7 yi bugün itibariyle gördü meret. 74 bin Tl yi dolara yatırsaydım Kasım 2014'te (2,2'den), 6 ay sonra yani bugün tam tamına 91 bin Telem olacaktı ki, of of. 3 5 kuruş daha atar yeni 6 alırdık. Kısmet işte...
    Ha araçtan memnun değil miyim, haşa...

6. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Herşey nasip...

Sayfayı Paylaş