Skyactiv Mazda 3 Power Ufak Dokunuşlar

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Yagissiz havada, musait bi zamanda silikon deneyecegim artik.

Ben de ufak dokunuşları çok seviyorum ama fazlaya kaçmamak kaydıyla. Ufak dokunuşlar farklı hissettirdiği için güzel bence. Kazasız belasız, keyifle binmenizi dilerim :)
Sagolun, eksik olmayin.
Fazlaya mi kacmisim?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Silikon tutmayabilir diye aykırı bir ses çıkarayım... :) Hani şu sıvılı spreyli yapıştırma zımbırtıları var ya, o daha sağlam olur bence... İlk 626 aracımda, kendini bırakan yan plastikleri onunla yapıştırmıştım, petrollerdeki tazyikli makinayla yıkayınca bile bir şey olmamıştı...

For example;

32123.JPG

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Silikon tutmayabilir diye aykırı bir ses çıkarayım... :) Hani şu sıvılı spreyli yapıştırma zımbırtıları var ya, o daha sağlam olur bence... İlk 626 aracımda, kendini bırakan yan plastikleri onunla yapıştırmıştım, petrollerdeki tazyikli makinayla yıkayınca bile bir şey olmamıştı...

For example;

Ekli dosyayı görüntüle 11413
Bu nedir, nerde bulunur Veli abi?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu nedir, nerde bulunur Veli abi?
Ben yapı marketten almıştım, internette de var. Bir çok çeşidi var, ben örnek olarak fotoğraf koydum.

http://urun.n11.com/diger/404-sprey...gclid=CICxuazZjdECFW4R0wodPrsBTw&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/diger/pattex-ak...gclid=CPSo8a7ZjdECFcIp0wodvLMGlQ&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/yapistirici-ve-...gclid=CJ-SrrDZjdECFU4o0wodiS8Crw&gclsrc=aw.ds

Bunlar pahalı ama, ben yapı marketten 3 lira gibi bir rakama almıştım ama 4 yıl önce... :)

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Ben yapı marketten almıştım, internette de var. Bir çok çeşidi var, ben örnek olarak fotoğraf koydum.

http://urun.n11.com/diger/404-sprey...gclid=CICxuazZjdECFW4R0wodPrsBTw&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/diger/pattex-ak...gclid=CPSo8a7ZjdECFcIp0wodvLMGlQ&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/yapistirici-ve-...gclid=CJ-SrrDZjdECFU4o0wodiS8Crw&gclsrc=aw.ds

Bunlar pahalı ama, ben yapı marketten 3 lira gibi bir rakama almıştım ama 4 yıl önce... :)
Cok tesekkur ederim, silikondan once bunu denemek daha mantikli sanirim, daha temiz bir urun gibi gorunuyor bu. Gecemi aydinlattiniz, sagolun

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Cok tesekkur ederim, silikondan once bunu denemek daha mantikli sanirim, daha temiz bir urun gibi gorunuyor bu. Gecemi aydinlattiniz, sagolun

Sende sağolasın, benim bir çok işimi gördü keratalar senin de işini rahatlıkla görecektir.

Oğlum futbol oynarken ayakkabısı açılmıştı, bu zımbırtı ile yapıştırdım, ayakkabı eskidi ama bir daha açılmadı, 626 aracımda dediğim gibi harika yapıştırdı, bir kaç ev işinde daha kullandım beni üzmedi...

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Sende sağolasın, benim bir çok işimi gördü keratalar senin de işini rahatlıkla görecektir.

Oğlum futbol oynarken ayakkabısı açılmıştı, bu zımbırtı ile yapıştırdım, ayakkabı eskidi ama bir daha açılmadı, 626 aracımda dediğim gibi harika yapıştırdı, bir kaç ev işinde daha kullandım beni üzmedi...
Hadi hayirlisi bakalim, ümitlendim yeniden

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Sagolun, eksik olmayin.
Fazlaya mi kacmisim?
Hocam zevkler ve renkler tartışılmamalı. Ben olsam o kırmızı şeritleri o kadar kullanmazdım ama dediğim gibi sadeliği seven biriyim ben. Herkes benim gibi olmak zorunda değil ki :) Sizin gözünüze böyle hoş gelmiş, yapmışsınız. Geriye keyfini çıkararak binmek kalsın inşallah :)

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Hocam zevkler ve renkler tartışılmamalı. Ben olsam o kırmızı şeritleri o kadar kullanmazdım ama dediğim gibi sadeliği seven biriyim ben. Herkes benim gibi olmak zorunda değil ki :) Sizin gözünüze böyle hoş gelmiş, yapmışsınız. Geriye keyfini çıkararak binmek kalsın inşallah :)
Fikir almak amaciyla sordum ben de zaten, zevkler ve renkler tartisilmasa da fikirler onemlidir tesekkur ederim samimi gorusleriniz icin.

Kirmizi seritlerden kastiniz aracin icindekiler mi bu arada?

Moderatörün son düzenlenenleri:

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Kirmizi seritlerden kastiniz aracin icindekiler mi bu arada?
Evet. Fikrimi paylaşmak adına yazıyorum, kapı içlerindeki biraz fazla olmuş gibi geldi benim gözüme. Konsoldakiler de kısmen fazla. Dışa çıkıntı olmayan kısımlar hakkaten ambians'ı tamamlamış ama mesela ekranın üst kısmında kalanlar dışta kalmış biraz. Kötü mü olmuş? değil. Dediğim gibi, benim gözüm hep sadelik arıyor işte :)

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Evet. Fikrimi paylaşmak adına yazıyorum, kapı içlerindeki biraz fazla olmuş gibi geldi benim gözüme. Konsoldakiler de kısmen fazla. Dışa çıkıntı olmayan kısımlar hakkaten ambians'ı tamamlamış ama mesela ekranın üst kısmında kalanlar dışta kalmış biraz. Kötü mü olmuş? değil. Dediğim gibi, benim gözüm hep sadelik arıyor işte :)
Hocam onlari ilk gazla yapmistim, daha sonra hem forum uylerinin degerli fikirleri hem de benim ilk gazimin gecmesi sonrasinda epey azalttim, gorduklerin eski hali yani, abartili oldugunu ben de kabul ettim onlarin

Jantlarda da kirmizi serit var da bi an onlardan bahsediyosunuz sanmistim ben

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Evet veli beyin belirttiği yapıştırıcı türü işinizi görecektir sadece bir daha sökmemek şartı ile sökecek olursanız kaporta kısmınıda beraber getirebilir yanında.!!!!

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Evet veli beyin belirttiği yapıştırıcı türü işinizi görecektir sadece bir daha sökmemek şartı ile sökecek olursanız kaporta kısmınıda beraber getirebilir yanında.!!!!

Sokmem heralde bi daha

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Tekzen ve 1 milyon culardan 8-10 tl arası alabilirsiniz

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Güncelleme: Dün geceki şiddetli yagmur sonrasi yapistirici etkisini kaybetmis sanirim. Son durum bu:

adfba78e4662e182d9d8a063d52af265.jpg

Silikonla yapistirsam mi yoksa hic bulasmasam mi?
buna kalin başli vida ile yapmaniz gerekli yapistirici ne kadar tutabilir emin degilim

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
buna kalin başli vida ile yapmaniz gerekli yapistirici ne kadar tutabilir emin degilim

Bi tur da yapistiriciyla denedim, olmadi sanayiye dogru gidicem artik..

Daha dogrusu ilk yapistirdigim uzerindeki cift tarafli bantti, bu seferki farkli bir yapistirici (haricen uyguladim yani). Bu da sonuc vermezse vida sart olacak artik dediginiz gibi

Son düzenleme:

Üst Alt