Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce Dünyada Gelmiş Geçmiş Büyük Futbolcular Kim?

Konu, 'Spor' kısmında selmazda tarafından paylaşıldı.

1. selmazda

selmazda Katılımcı

Sizce Dünyada gelmiş geçmiş en büyük futbolcular kim?

2. Kazasker

Kazasker Katılımcı

en iyisini bilmem ama en kötüsü benim :)

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Van Basten, Messi, Ronaldo (ikisi de) Littbarski, Rummenige, Schumacher, Pele, Linekeer, Rıdvan...

İlk aklıma düşenler bunlar... Maradona'yı bu listeme girmeyi karakteri engelledi maalesef...

4. selmazda

selmazda Katılımcı

Çok önemli bazı futbolcuları unutmuşsun, bence biraz daha iyi düşün ;)

Aslında ilk 10'a sığdırmak zor olabilir ilk 15 diyelim..Hatta TOP 20 diyebiliriz

5. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Top 20 bile yetmez, değerli futbolcu çok... :)

6. selmazda

selmazda Katılımcı

Bana göre en büyükleri: Büyüklüklerine göre sıralamaya çalıştım bir yukarı bir aşağı olabilir kişiye göre değişir..20 ye sığdıramadım :(

Eski yıllardan listede olmayan büyük futbolcular olabilir, Tanımadığımızdan listede olmayabilir.

1. Pele 2. Maradona 3. Beckenbauer 4. Zidane 5. Messi 6. Christiano Ronaldo 7. Rummenigge 8. Cruyff 9. Platini 10. Puskas 11. Gert Müller 12. Maier 13. Zoff 14. Ronaldo 15. Van Basten 16. Eusebio 17. Blohin 18. Beckham 19. Butragueno 20. Kempes 21. Dasayev 22. Keegan 23. Metin Oktay 24. Lev Yashin 25. Maldini 26. Del Piero 27. Oliver Khan 28. Zico 29. Sokrates 30. Ronaldinho 31. Figo 32. Raul 33. Rivaldo 34. Baggio 35. Rui Costa 36. Totti 37. Boniek 38. Shevchenko 39. Matthaus 40. Littbarski 41. Lineeker 42. Benzama 43. Roberto Carlos 44. Rossi 45. Schumacher 46. Zlatan İbrahimovic

7. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Konu başlığı ile içerik oturmadı ama... :D

8. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Böyle başlıkları çoğaltalım tam benim için bunlar Hatta rüya 11 vs iyi olur

10 a sığdırmak mümkün değil, çok değerli futbolcular var, benim yaşım gereği izleyemediklerim ve izleyebildiklerimden aklıma gelenleri yazayım, mevki ayrımı yapmıyorum malum bu 11 değil.

Pele, Maradona, Zico, Van Basten, Batisuta, Messi, Cannavaro, Nesta, N.Ronaldo, C.Ronaldo, Gerard, Beckham, Pirlo, D.Piero, Henry, İbrahimoviç, R.Carlos, Figo, Zidane, Nedved.

Ve daha niceleri

9. selmazda

selmazda Katılımcı

Farketmez üstad, ilk 10 belli zaten devamını da yazmış olduk ;)

10. selmazda

selmazda Katılımcı

Evet, benim atladığım birkaç kişiyi daha eklemişsin, iyi olmuş Nedved mesela büyük futbolcu ,Pirlo ve Gerrard da öyle. İbrahimoviçi aslında ilk 20 ye koymak lazım, sonradan aklıma geldi altta kaldı, zamanımızın ilk 10'unda bence

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Konu başlığı ve içerik düzeltildi... O0

12. selmazda

selmazda Katılımcı

Hagi'yi unuttum ilk 20 de olması lazım..Iniesta, Boby Charlton, George Best, Gullit, Kaka

Sayfayı Paylaş