Sivas'ta Mazda Ustası

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Arkadaşlar Sivas'ta Mazda ustası arayanlar veya yolu düşenler için Ata Sanayi'de Yıldız Kardeşler Özel Mazda Servisini tavsiye ederim. Dükkan olarak çok gösterişli olmadığına aldanmayın işinin ehli, ilgili ustalardır. 90'lı yıllarda yetkili servis olarak hizmet etmişler.

Sedat Usta (kırmızı tişörtlü) tam bir Mazda hayranı ve şu an 2 adet balon kasa hb 626'sı var. Yeşil olanı görme imkanım oldu ama beyaz olan çeyiz sandığından sadece pazar günleri çıkıyormuş henüz göremedim. Baba ve 3 oğlu hem uzman hem de Mazda aşığı. Birçok Mazda'yı şehir dışından getirip Sivas'a kazandırmışlar.

Biz de bir kaç problemimiz için yanlarına uğradık. Geçen seneden tanışıklık vardı bu sene muhabbet imkanı bulduk. İşte birkaç resim.
IMG_20170620_154021.jpg
IMG_20170620_160003.jpg
IMG_20170620_154202.jpg
IMG_20170620_154131.jpg
IMG_20170620_154035.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Ustalarımıza hayırlı işler bereketli kazançlar olsun. :)

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Aaaah aaah Yok mu şu balon kasalar..içim gidiyor beeee.

Bilgiler için teşekkür ederiz abi.bakımları da hayırlı olsun.guzunun..

Sen bursa da iken araç sivastay di diye hatırlıyorum..kavuşmuşsn guzuna:D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sedat ustayı yakından tanımıyorum ama sosyal ortamlarda gördüğüm kadarıyla tombak kasa 626 hastası. Sivas ve çevresindekiler istifade etmeli. Daha önceden de yetkili serviste çalışmışlığı var diye hatırlıyorum

Yildiz58

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
tşkkürler alper hocam mazdaya gönül verenlerdeniz ve ömrümüz yettikçe bineceğim tek araç mazda olacaktır tıpkı babamız gibi :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Konuyu gorunce çok sevindim malum anadoluda mazda ustası bulmak gerçekten çok zor. Canını emanet ettiğini emin ellere emanet etmek istiyor insan. Ben Tokat`tayim ama eşim sivaslı olunca ikinci memleket kontenjanindan kurtarıyoruz:)Nasip olursa ilk bakim veya usta ihtiyacinda tanismak isterim ustalarimizla. İşçilik ucretleri de iyiyse devam ederiz Allah ömür verdiği sürece:)

Yildiz58

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
bekleriz inşallah sınırsız hizmet vermek için bu işe gönül verdik severek yaptığımız doğrudur çekirdekten dedikleri babamızdan aldık mazda servisliğini ücrete gelince ne hakkımızdan çok alırız ne de hakkımızdan aşağı rabbim herkese helal kazanç nasip etsin...

1993 ten bugüne tek bindiğimiz araç mazda olup aynı zamanda sivasta servisiyiz mazdaların hepsine aşığız ama balon kasa 626 lara ayrı bi sempatimiz var sizden de bekleriz 626 resimleri herkese bol şans hoşçakalın...

23.JPG

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
1993 ten bugüne tek bindiğimiz araç mazda olup aynı zamanda sivasta servisiyiz mazdaların hepsine aşığız ama balon kasa 626 lara ayrı bi sempatimiz var sizden de bekleriz 626 resimleri herkese bol şans hoşçakalın...

Hayırlı işler, bereketli kazançlar olsun. Bu kadar köklü Mazda sahiplerini, ustalarını tanımak, forumda ağırlamak Mazda Garaj Ailesi olarak mutluluktur...

http://www.mazdagaraj.com/forum/yeni-uyelerimiz.12/

Yukarıdaki konuda kendinizi tanıtabilir;

Mevcut bu konu içerisinde de, detaylı olarak işyerinizle ilgili fotoğraf ve bilgileri paylaşabilirsiniz. Keyifli forumlar.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Hayirli Bayramlar. Bayramin 4.gunu calisiyor musunuz. Sivas`tayken detayli bir kontrol ve bakim yaptirmak istiyorum.En azindan Teshisi koyup ihtiyac duyulan malzemeleri belirleyelim sonraki gelisime bakimini yapalim:)

Üst Alt