'SİRİ' Artık Türkçe

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu gün Oğuzhan ile birlikte test etme imkanı buldum... Hakikaten insanın ağzı açık kalıyor...

Teknoloji nereye gidiyor diye insan sormadan edemiyor. Şaşırtıcı, ilginç ama gerçek... Korkutucu kısmı ise kötü amcaların hayal gücü ve ne kadar pislik oldukları ile doğru orantılı gelişir artık...

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
2 yıldır iphone kullanıyorum ama kapalı kutu mantığıyla çalışan sistemine sinir oluyordum sırf bu yüzden bundan sonraki telim android olacak ama siriyi yükleyince bi eğlence geldi telefona , siri müzik açta eğlenelim biraz diyorum ,tamam serkan karışık müzik çalıyorum diyor sirican

Tapatalk

Lolipop güncellemesi ile resmen hız psikopatına dönen ve ayrıca yüzde 20 batarya ömrü artan xperia z2 im sayesinde siriye gerek duymadan her şeyi hızlıca yapıyorum. İşin garibi Android gittikçe stabil olurken ios un bu ünlü özelliğini yitirmeye yüz tutması da ayrı trajikomik Forever Japan

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Lolipop güncellemesi ile resmen hız psikopatına dönen ve ayrıca yüzde 20 batarya ömrü artan xperia z2 im sayesinde siriye gerek duymadan her şeyi hızlıca yapıyorum. İşin garibi Android gittikçe stabil olurken ios un bu ünlü özelliğini yitirmeye yüz tutması da ayrı trajikomik Forever Japan
Ben de Lolipop lu oldum, gayet güzel

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Dün gece test ettim onu da yattığım yerden seslemiyorum cevap veriyor. Ama tam bize göre ayarlamışlar; hey siri yerine lan siri lafını da komut olarak algılıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Karşılıklı sohbet edilmese de soru cevap şeklinde bazı standart konuşmalar ilerliyor. Algılamadığı bir çok şeyi web de aramaya kalkıyor. Android ve Windows'ta aynı uygulamalar var ama ingilizce olarak konuşmanız gerekiyor. Windows bu işe biraz sonradan girdiği için ingilizce olmasını doğal karşılıyorum ama android geç kaldı bu konuda.

Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bu İyiymiş..İleride Akıllı Telefona Geçersem Bunu Kullanırım Heralde..Bide Kendime Gıcıklık Olsun Diye Sinir Bozucu Kediyi Yükleyecem.. :D

Üst Alt