Seyahat Anılarım...

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Arkadaşlar merhabalar...
İş ile ilgili gereken belgeler arasında diplomalar da olunca, malum Üniversiteden almam gerekti. Kocaeli Üniversitesi ne gittim... Çeşitli mevzulara ve güzel anlara şahit oldum. Eski arkadaşlar, mesai arkadaşları...
Ne günlermiş... Çok değişiyor insanoğlu her yönüyle... Her sabah işe gitmeden (malum bekarlık) simit çay yaptığım pastahanedeki abiden tutun berbere kadar ziyaret ettim... ;) Hoş sohbetlerimiz oldu... Sonra üni.den diplomamı aldım ve samimi olduğum Kocaeli deki arkadaşlar Ankara da olduklarını ve benim de gelmemi söylediler...
Ankara buz gibi :krrsz: Ben giymişim Eşofman takımı :)
Çok güldük çok eğlendik Ankara da... Vedalaşmak zor ama oldu işte :-\
Komik olaylar da oldu :D
Mesela Kocaeli/Kuruçeşme de bulunan tek Halkbank ATM sinden para çekecektim. İşlem yapılamadı dedi. Neyse 1 saat sonra gittim tekrar aynı ATM ye, bir bayan bekliyor. Kusura bakmayın para veriyor mu acaba dedim ?
Ne dese iyi :D
Paran varsa veriyor... :D
Siz de haklısınız dedim. :)
Bayan gitti paramı çektim Ankara macerası başladı ...
Şimdi iş yerindeyim arkadaşlar... O kadar rahatlık üstüne de çekilmez 08:00-17:00 macerası... :-\
Şükürler olsun her daim...

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kocaeli yi özlemedim ama, dediğin gibi Olgun kurulan dostlukları özledim sadece...

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Ankara ya giderken umrunda olmadığım KONTUR un umarsız muavini... Susuzluktan ölecektim :nea: Gittim kendim açtım depoyu aldım. Sen madem vermeyecen su, ben alayım dedim. İstifini bile bozmadı :D Tepe lambama dikkat ;)

Ekli dosyalar

• 43.5 KB Görüntüleme: 17
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Bunu Ankada da yaptırdım. Arkadaşlara isim yazdırdım. Kendime de bunu yaptırdım. Bir ucundan yakalamak iyidir bir şeyi... Anahtarlık olur anahtar yani ;)

Ekli dosyalar

• 61.6 KB Görüntüleme: 14

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Seyahat çok güzel bir şey, vakit ve nakit bulsam hiç yerimde durmam.

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Sen lüx istiyorsun... Ben biletle 3 Türkiye bölgesi gezdim ... Araç kullanmakla meşgul olmadığımdan çevremi iyi inceleme fırsatı buldum ve tadını çıkardım. 9 ayda 32.000 km yol yapmış bir öğüsek olarak yaktığım yakıt ile hacca bile gidilirdi :D
En güzeli vallahi (fakir avuntusu), park derdi yoook, trafik gerginliği yook...

Mandıra filozofu misali bir seyahat iyi gelir herkese... O0

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Ters falsoya kadar ciddiydim... :) Bu taraflara da bekleriz, çelebi gardaş... :)
Niyetim [member=56]ezmocesteri[/member] Bülent abi kadar zengin olur olmaz ya beyaz ya kırmızı m3 ü alıp Türkiye Turu... İlk sıramda zaten Akdeniz-Ege var Veli abi... :D Seninle tanışmak da çok ister gönlüm.
Kısmet olur İnşallah. :-\

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Niyetim [member=56]ezmocesteri[/member] Bülent abi kadar zengin olur olmaz ya beyaz ya kırmızı m3 ü alıp Türkiye Turu... İlk sıramda zaten Akdeniz-Ege var Veli abi... :D Seninle tanışmak da çok ister gönlüm.
Kısmet olur İnşallah. :-\
Olgun oradan bakınca öyle göründüğüme sevindim Gönlüm zengin şükür