Sen Hiç?

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Sen hiç...Herhangi bir hastaneye gidip veznenin yanında dikildin mi?
O adamın çıkışmayan parasından sebep,çocuğunu çıkarmak için nasıl çırpındığını gördün mü?
O an ona yaklaşıp parasının eksiğini tamamladın mı?
Sen hiç...Otoyolda durup,tanımadığın halde,arkadaki arabanın parasınıda benden alın.Dedin mi?Sonra adamın sana yaklaşıp hayretler içinde teşekkür ettiğini gördün mü?

sen hiç...Dilenciden borç para istedin mi?
Sen hiç...Borç batağına saplanmış arkadaşının evine gelen haciz memurunun aklını aldın mı?

Sen hiç...Bakkaldan aldığın o son ekmeği bakkala gelen o son çocuğa verip ekmeksiz kaldın mı gecenin ortasında?

Sen hiç...Yolda otostop yapan kılıksız bir adamı,gazetede okuduğun iki aptal haberi ciddiye almayıp gecenin üçünde gideceği yere götürdün mü?Hatta 'köşede inebilirim'demesine rağmen kapısının önüne kadar götürüp,içeri girmesini ve merdiven otomatiğini yakmasını bekledin mi?

Siz hiç???

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bunlar geçen yüzyılda kaldı Enes... İstesen de, bir çoğunu yapabilmek mümkün değil... ;)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Veli abiye katılıyorum, bu bahsettiklerinden yaşadıklarım oldu, ama bu insanların nesli tükeniyor

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İşte biz o gün tükeneceğiz demişti Minik Serçe, aklıma.geldi.de yazayım.dedim

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Dilenciden para istedim hep ben veriyom birazda sen ver dedim camdan iceri 50 krs atti gitti

Gece 3 degilde 2 gibi karsidan geliyorum umraniye sapaginda otostop ceken birini nereye gidecen dedim altunizede yeterli dedi tam olarak nere dedim edirnekapi sehitligi diyince yanimdaki sef goturelim sizi oraya kadar dedi goturduk inerken para muhabbetini acmayaydi iyiydi ama

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Biz daha ölmedik kan bağına gerek yok yalnız bırakmayız seni Veli abi :)
:tskler::tskler::harika::harika:

Üzerimde emeği olan herkes için her daim Allah'a dua ederim zaten Enes... :) Kendi sülalem yanımda olmasa da, dost heybemde akrabalarımdan hatta kardeşimden daha yakın çok değerli insanlar var... 45 yaş az değil, bir çok tecrübe, bir çok insan kattık dağarcığımıza, bir çoğu hayırlısı ile insanevladı çıktı çok azında yanıldım...o_O

Allah herkeslere hayırlı ve güzel dostluklar, arkadaşlıklar nasip etsin... Benim imtihan da böyleymiş çok şükür demekten başka çare yok işte. :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Sen hiç, lisede okul çıkışı serseri bir grup tarafından kenara çekilmiş bir arkadaşın için, herkes görmezden gelirken o gruba hücum edip kavgaya kurbağalama daldığında, o an kendisi için dövüştüğün arkadaşının servisi gelince seni öylece bırakıp binip gittiğinde, yapayalnız kalıp meydan dayağı yedin mi?

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Sen hiç, lisede okul çıkışı serseri bir grup tarafından kenara çekilmiş bir arkadaşın için, herkes görmezden gelirken o gruba hücum edip kavgaya kurbağalama daldığında, o an kendisi için dövüştüğün arkadaşının servisi gelince seni öylece bırakıp binip gittiğinde, yapayalnız kalıp meydan dayağı yedin mi?
Hobaa, adamlıkta bugün :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fıkralar

Çağrışım yaptı. :)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Sen hic 75 kurusluk harcama yapip (su alip ) migrosta kredi karti uzattin mi kasaya ben hep uzatiyorum nakit tasimiyorum mikroop yuvasi cünkü

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sen hic 75 kurusluk harcama yapip (su alip ) migrosta kredi karti uzattin mi kasaya ben hep uzatiyorum nakit tasimiyorum mikroop yuvasi cünkü
Parayı mikrop yuvası diye taşımamanı anlarım Özgür... Ancak, biranın nasıl yapıldığını görsen emin ol günlerce kusasın gelir. :) :)