Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sen Hiç?

Konu, 'Sağlık Yaşam' kısmında faroz_52 tarafından paylaşıldı.

1. faroz_52

faroz_52 Aktif

Sen hiç...Herhangi bir hastaneye gidip veznenin yanında dikildin mi?
    O adamın çıkışmayan parasından sebep,çocuğunu çıkarmak için nasıl çırpındığını gördün mü?
    O an ona yaklaşıp parasının eksiğini tamamladın mı?
    Sen hiç...Otoyolda durup,tanımadığın halde,arkadaki arabanın parasınıda benden alın.Dedin mi?Sonra adamın sana yaklaşıp hayretler içinde teşekkür ettiğini gördün mü?

sen hiç...Dilenciden borç para istedin mi?
    Sen hiç...Borç batağına saplanmış arkadaşının evine gelen haciz memurunun aklını aldın mı?

Sen hiç...Bakkaldan aldığın o son ekmeği bakkala gelen o son çocuğa verip ekmeksiz kaldın mı gecenin ortasında?

Sen hiç...Yolda otostop yapan kılıksız bir adamı,gazetede okuduğun iki aptal haberi ciddiye almayıp gecenin üçünde gideceği yere götürdün mü?Hatta 'köşede inebilirim'demesine rağmen kapısının önüne kadar götürüp,içeri girmesini ve merdiven otomatiğini yakmasını bekledin mi?

Siz hiç???

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bunlar geçen yüzyılda kaldı Enes... İstesen de, bir çoğunu yapabilmek mümkün değil... ;)

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Veli abiye katılıyorum, bu bahsettiklerinden yaşadıklarım oldu, ama bu insanların nesli tükeniyor

4. faroz_52

faroz_52 Aktif

Aman sen tükenme :)

5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İşte biz o gün tükeneceğiz demişti Minik Serçe, aklıma.geldi.de yazayım.dedim

6. faroz_52

faroz_52 Aktif

Arkadaş bu forumda Hakan Emre oğuzhan ve Veli abiden sonra sende aklımdan geçeni yazmışsın...işte biz o gün tükeneceğiz...
    :D

7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tükenmez kalem bile bitiyor yahu... :D

8. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Dilenciden para istedim hep ben veriyom birazda sen ver dedim camdan iceri 50 krs atti gitti

Gece 3 degilde 2 gibi karsidan geliyorum umraniye sapaginda otostop ceken birini nereye gidecen dedim altunizede yeterli dedi tam olarak nere dedim edirnekapi sehitligi diyince yanimdaki sef goturelim sizi oraya kadar dedi goturduk inerken para muhabbetini acmayaydi iyiydi ama

9. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Bide eski calistigim yere baya oldu haciz geldi benide goturduler :-D

Sayfayı Paylaş