Mazda 323 BG (1989-94) Sel Hasarı Sonrası Geriye Kalan

maykutucar

Sessiz
Araç Markası
91 Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@maykutucar kardeşim büyük geçmiş olsun. Nelerle uğraşıyoruz ama burnumuzun ucundan haberimiz yok. Yeni haberim oldu kusurumuza bakma. Yapabileceğimiz bir şey var mı? Sizlere sıkıntı olmadıysa gerisi bir şekilde olur...

Her krizi fırsata çevirebilmek lazım. Hazır ki böyle çıplak oldu delikanlı, ses yalıtımı çok güzel olur. Yukarıda bahsedilen başlıklarda harika bilgiler var. Nette de bolca çeşit bilgi var. Zaman bulabilsem ben de yardımcı olabilsem çok mutlu olurdum :) Yine de herhangi bir konuda elimden gelen bir şey olursa çekinme lütfen, söylememe gerek yok. Kolay gelsin...
Süleyman hocam Allah razı olsun. Ben de şuan yalıtımı düşünüyorum. 15 cm e 3 metre alüminyum yalıtım malzemesinin peşindeyim. Mersinde var mı bakacağım. Olmadı internette bakarım.
Teşekkür ederim size. Şimdi sizin işler yoğundur, Yanımda olduğunuzu bilmek yeter.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Süleyman hocam Allah razı olsun. Ben de şuan yalıtımı düşünüyorum. 15 cm e 3 metre alüminyum yalıtım malzemesinin peşindeyim. Mersinde var mı bakacağım. Olmadı internette bakarım.
Teşekkür ederim size. Şimdi sizin işler yoğundur, Yanımda olduğunuzu bilmek yeter.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amin cümlemizden. Forumda koçtaşta vardı diye hatirliyorum. Firsat bulursam yardim etmek isterim. Kolay gelsin ;)

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Cok gecmis olsun. Umarim butun simintilarinizi atlatmissinizdir

Üst Alt