Şehirden Kaçış - MazdaEgeTeam

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
14 Ağustos İzmir Karagöl yakınlarında günlük'te olsa şehirden uzak doğayla iç içe bir zaman geçirmek istiyoruz siz değerli mazda dostlarında katılımlarını bekliyoruz. Öncelikle buluşma amacı kaynaşma birliktelik dostluk ve zamanla daha geniş bir aileye ulaşmak. Herkes Kendi mangalını yiyeceğini içeceğini getirebilir.
Buluşma Yeri: İzmir - Çiğli / Kipa
Buluşma Saati: 8:30 - 9:00
Kalkış Saati: 9:30
Not: Buluşma ile ilgili bilgiyi mazdaegeteam facebook adresimizden takip edebilirsiniz..

Son düzenleme:
Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Güzel etkinlik. Yer de güzel seçilmiş. Fakat Pazar günleri Karagöl'e en geç 9'da falan giriş yapılması lazım. Yoksa arabalar piknik yapmaya gelmiş gibi dolup taşıyor. :D

Bir aksilik olmaz ise gelmeyi planlıyorum.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İmkan olsaydı kaçırmazdım buluşmaları, şimdiden iyi eğlenceler, buluşmadan kareler bekleriz ;)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Darbe ve ohal den sonra ben evin yolunu unuttum gibi. :) Gelmek isterim nasip...

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Hem mangal keyfisi hem de Mazdacı arkadaşlarla muhabbet.. Pek kaçırmak isteyeceğim bir etkinlik değil ancak bugünlerde bırakın şehirdışına çıkmayı evdeki 40'ı çıkmamışı bırakıp gönül rahatlığıyla ilçede bile denize gidemiyorum..
Etkinliğe katılacaklara şimdiden keyifli anlar dilerim. Bizlere de resimlerle tattırın keyifli anlarınızı..

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
3 araba olduk güzeldi hakikaten diger arkadaşlarında olmasını istediğim bir yerdi çok güzel sessiz tam dinlenmelik bir ortamdı. Günümüz güzel geçti mangal,çay, ve bi arkadaşımızında dogum günü pastasını kestik. Gelemeyen arkadaşların ve burdaki arkadaşların iş,yogunluk nedeniyle toplanılamadı sağlık olsun. İnş. bir dahaki buluşmalarda sizleride bekliyor olucaz. Gönüllerin bir olması dileğiyle..

Ekli dosyalar

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İki seferdir denk düşemedim, inşallah üçüncü de tuttururum... :) Tam dinlenmelik ve muhabbetlik ortammış, sayı az olunca muhabbet daha koyu oluyor.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Güzeldi gerçekten oksijen ortam ve ağaçlara rüzgarın vurmasıyla kısık bir esinti sesi mangaldan sonra uyumaya başladım zaten inş başka zamana başka mekanda düşünüyoruz nasipse o zaman yine etkinliği paylaşırız..

Üst Alt