Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şehirden Kaçış - MazdaEgeTeam

Konu, 'İzmir' kısmında sirocco53i tarafından paylaşıldı.

1. sirocco53i

sirocco53i Sessiz

14 Ağustos İzmir Karagöl yakınlarında günlük'te olsa şehirden uzak doğayla iç içe bir zaman geçirmek istiyoruz siz değerli mazda dostlarında katılımlarını bekliyoruz. Öncelikle buluşma amacı kaynaşma birliktelik dostluk ve zamanla daha geniş bir aileye ulaşmak. Herkes Kendi mangalını yiyeceğini içeceğini getirebilir.
    Buluşma Yeri: İzmir - Çiğli / Kipa
    Buluşma Saati: 8:30 - 9:00
    Kalkış Saati: 9:30
    Not: Buluşma ile ilgili bilgiyi mazdaegeteam facebook adresimizden takip edebilirsiniz..

Son düzenleme: 3 Ağustos 2016
    domestos ve grafff bunu beğendi.
  2. aurora

aurora (Can)

Araç Markası:
    1992 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Güzel etkinlik. Yer de güzel seçilmiş. Fakat Pazar günleri Karagöl'e en geç 9'da falan giriş yapılması lazım. Yoksa arabalar piknik yapmaya gelmiş gibi dolup taşıyor. :D

Bir aksilik olmaz ise gelmeyi planlıyorum.

domestos bunu beğendi.
  3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İmkan olsaydı kaçırmazdım buluşmaları, şimdiden iyi eğlenceler, buluşmadan kareler bekleriz ;)

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Darbe ve ohal den sonra ben evin yolunu unuttum gibi. :) Gelmek isterim nasip...

5. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Buluşmalar güzeldir. Gelmek isterdim ama şu ara çok zor. Şimdiden iyi eğlenceler :)

domestos bunu beğendi.
  6. universitely76

universitely76 Katılımcı

Araç Markası:
    2009 Mazda 3 Touring
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan - Gri Şimşek
    Hem mangal keyfisi hem de Mazdacı arkadaşlarla muhabbet.. Pek kaçırmak isteyeceğim bir etkinlik değil ancak bugünlerde bırakın şehirdışına çıkmayı evdeki 40'ı çıkmamışı bırakıp gönül rahatlığıyla ilçede bile denize gidemiyorum..
    Etkinliğe katılacaklara şimdiden keyifli anlar dilerim. Bizlere de resimlerle tattırın keyifli anlarınızı..

7. sirocco53i

sirocco53i Sessiz

Sagolun tesekkur ederiz buradaki arkadaslarlada ileriki zamanlarda birliktelik olup daha genis capli bir bulusma yapmak lazimki daha cok mazda dostlarina ulasalim. Bulusmalar guzeldir.

8. sirocco53i

sirocco53i Sessiz

9. sirocco53i

sirocco53i Sessiz

3 araba olduk güzeldi hakikaten diger arkadaşlarında olmasını istediğim bir yerdi çok güzel sessiz tam dinlenmelik bir ortamdı. Günümüz güzel geçti mangal,çay, ve bi arkadaşımızında dogum günü pastasını kestik. Gelemeyen arkadaşların ve burdaki arkadaşların iş,yogunluk nedeniyle toplanılamadı sağlık olsun. İnş. bir dahaki buluşmalarda sizleride bekliyor olucaz. Gönüllerin bir olması dileğiyle..

Ekli Dosyalar:

Oğuzhan, ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  10. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İki seferdir denk düşemedim, inşallah üçüncü de tuttururum... :) Tam dinlenmelik ve muhabbetlik ortammış, sayı az olunca muhabbet daha koyu oluyor.

sirocco53i bunu beğendi.
  11. sirocco53i

sirocco53i Sessiz

Güzeldi gerçekten oksijen ortam ve ağaçlara rüzgarın vurmasıyla kısık bir esinti sesi mangaldan sonra uyumaya başladım zaten inş başka zamana başka mekanda düşünüyoruz nasipse o zaman yine etkinliği paylaşırız..

domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş