Şehidimiz Var

Konum
Samsun
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
#1
Tüm mazda arkadaşlarım dostlarım acimiz cok buyuk Harun Maytalman (maytalman52) polis kardesimiz yeni gorev yeri cizre de hain teröristler alçaklarin in bombalı saldırı sonucu şehit olmuştur. Vatan bölünmez şehitler ölmez...Allahım ailesine ve tüm sevenlerine sabirlar versin ülkemizin başı sağolsun ..
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

romulus

Katılımcı
Konum
Kayseri
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
#6
Allah şehadetini kabul etsin.Geride kalanlara sabırlar versin.Burdan yazmak kolay tabi, ateş düştüğü yeri yakarmış. Kim bilir kaç yetim bıraktı.Allah yardımcıları olsun. Devlet olarak bu yetimlere ne derece sahip çıkılıyor bilemiyorum ama kaçak elektrik için bile fatura kesintisi uygulanırken şehit aileleri için neden böyle birşey yapılmaz. Bu vatan için canını ortaya koymuş insanların emanetleri, var mı ötesi!
Sebep olanların Allah belalarını versin.
 
Konum
Beyoğlu - İstanbul
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
#7
Şu mübarek günde içim yandı resmen. Allah rahmet eylesin.

Artık bu kıç kadar bölgede diplomasi filan işe yaramaz ya toplu temizlik ya da sürgün(diğer şehirlerdekiler de dahil)... Başka çaresi yok.
 

Eray

Katılımcı
Konum
Manavgat
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
#8
Allah rahmet eylesin.Failleri ve sorumlularının Allah tez zamanda binbir belalarını versin.Ailesine sabırlar diliyorum.
 

mtnkl

Katılımcı
Konum
Denizli
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
#9
Her ölüm her şehit haberi cigerimizi yakıyor allah ailesine geride kalanlara sabır versin çok üzüldüm tarifi yok mekanı yüce Rabbim ona cennetin en güzel yerini nasip etsin inşallah

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Konum
Mersin
Araç Markası
91 Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
#10
Kendisini tanıma onunla yazışma onuruna erişemedim, ama tüm mazdagaraj ailesine başsağlığı dilerim. Allah Şahadetini kabul, mekanını cennet eylesin, ailesine sabırlar versin.
Şahadet'i mukaddes gören bu millet, elbet galiptir.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#12
Başımız sağolsun, Allah sabır selamet versin. Sebep olanlara da aynı acıyı yaşatsın inşallah.

Allah'ım iyileri koru, pisliklere fırsat verme. Amin.
 
Konum
Samsun
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
#13
Ben kendisini tanıma abi kardeş olma şansını elde ettim amcasininoglu Enes ile birlikte muhabbetlerimiz mazda bulusmalarımiz oldu hatta bu aracımın almamda büyük payları oldu .Kendisine yeni gorev yerinde Allaha emanet ol Allah yar ve Yardimcin olsun diyerek ugurlamistimMekanı tabiki cennettir ama Ateş düştüğü yeri yakıyor.Allahım bu vatanımızı tüm şer odaklarindan korusun..
 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#14
Başımız sağolsun..Allah ın rahmeti Harun ve diğer şehitlerimizin ruhuna olsun..Sebep olan her kim varsa Allah tez zamanda kahru perişan etsin..Ailesine ve yakınlarına Allah sabır versin..Minik Berkay bize emanet..
 
#16
Millet olarak başımız sağolsun. Mekanı cennet olsun. Allah geride kalanlara sabır versin. Okurken anlamakta zorlandım resmen. Nasıl olurdu? Sebep olanların ve parmağı olan herkesin Allah belasını versin.
 
#18
Harun abinin mesai arkadaşıyım. Beraber iki sene çalıştık. Sonra şark tayinlerimiz çıktı. Bugün de sabah şehitlik mertebesine ulaştı. Oğlu berkay yeğenimizin doğum günü de bugündü. Yavrumuz doğduğu günde babasını şehit verdi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi