Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Subaru Forester 2009 X Limited 78,000km'de

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında Serkandorman tarafından paylaşıldı.

1. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

2. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlı satışlar, hakkınızda hayırlısı olsun.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hadi hayırlısı... Tanıdık birine nasip olur inşallah...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

4. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlı satışlar ..

5. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Hayırlı satışlar..

6. mustafaa

mustafaa Sessiz

İyimis...İnş yabancıya gitmez

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar, maşallah el bebek gül bebek bakmışsınız aracınıza, inşallah dilinden anlamayan birilerine gitmez.

8. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Cx5 ilk hedef ama ilanda 42.000'de 2011 dizel outback var o da guzel bir arac fakat manuel.

9. ersinnsahin

ersinnsahin Sessiz

İlanınızı keyifle okudum. Hayırlı satışlar.

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İstanbul da; manuel çekilmez be...

11. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Haklısın ama baksana bir şuna
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-arac-kapali-garaj-arabasidir-ilk-sahibinden-orijinaldir-199244816/detay

Bizim forumda Erce'de(orion) var bu araba.Dizel şeihiçi 7,2 şehirler arası 5,5 lt/100km tüketim.devamlı %50-50 4 çeker.Acaip geniş bir araç.Önde 1,90 lık biri otururken arkada 1,90 lık bi adam ayak ayak üstüne atıp seyahat edebiliyor :) .Alınırsa tek eksiği ses yalıtım sadece daha da sessiz olsun diye aslında sessiz bir araç zaten.ses yalıtım da bizim işimiz gibi oldu artık.Handikaplar:araba kocaman eşim kullanacağı için biraz park konusunda Forester'dan sonra zorlanabilir,manuel(otomatikler 120 bin lira zaten)ve yüksekten sürüş konforu Forester gibi değil .Aslında onuda 18 jant ile çözerim diye düşünüyorum ama bakalım.Hala cx5 öncelikli.

12. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Her iki araç da; (CX-5 ile Outback) kıyas kabul etmeyecek kadar hoş ve işlevsel... Allah bu duruma düşürmesin kimseyi, insan kafayı sıyıracak gibi olur... :D

Ama Outback'in manuel olması bir tık aşağıda kalmasına sebep oluyor gibi.

13. mtutun

mtutun Üstad Üstad

İkisi de güzel seçim olur. Dediğin gibi problem boy ve manuel vites.

RX-8'i manuel kullanmaya bayılıyordum. Ama ikinci arabamdı ve onunla süreceğim rotayı, günü, saati seçme şansım vardı. Son birkaç gündür 1 saat ve daha fazlası dur/kalk yaptığım rotalarda kullanıyorum. Allah her gün bu rotalarda trafikte birkaç saat geçirenlerin yardımcısı olsun. Otomatik şanzıman ve güzel bir müzik sistemi sinirleri, kasları korumak için bayağı yardımcı oluyor.

Bodrum, Çeşme, Ayvalık'ta yaşamak içinse manuel daha iyi, hele de sürekli awd formatında... Erce aracı iş için kullanmak zorunda olmadığından ona gayet iyi.

14. selmazda

selmazda Katılımcı

Outback güzel. Kendi sınıfında fiyat makul görünyor, hatta bir ara ben de bu aracı düşündüm ama sonra fiyatından dolayı vazgeçmiştim.

Çünkü 2011 model Mazda 6 sport'u 56-58 bine alabiliyorsunuz. Ben Mazda 6 düşünürdüm 30 bin fark var arada.. üstelik manuel araç. Mazda 6 full ve otomatik bir araç.

15. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Ayıptır söylemesi hafif dağda oturuyorum.İstanbul olsa da bizim evin olduğu yer acaip kar buz oluyor.Bu sebepten 2 arabada awd olması öncelik.Mazda 6'yı çok beğeniyorum ama 2 çeker.Tabi awd isteğim sadece kar buz değil aslına bakarsanız.Sürüş güvenliği açısından 2 çekerden çok üstün görüyorum awd'yi.

16. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Sen bir de 2 iterleri görsen!

17. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

2 iterler eğlence arabası.

18. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Ciklet, çekirdek...

19. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Yok abi kuvvetli ve kilitli difransiyelli bir arkadan 2 iter her zaman guzeldir.Cekirdek ciklet diyemem.

20. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Araç satılmıştır.Önümüzdeki maçlara bakacağız artık :) .

Sayfayı Paylaş