Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Note 4 + Harici Batarya Seti

Konu, 'Satılık - Diğer' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Konu açılmışken hatırlatayım; parmak izi güvenlik için mantıklı olabilir veya insanların kulağına hoş gelebilir ama geçenlerde eli nemli olarak parmak izi okutmaya çalışan arkadaşın telefonu kilitlendi ve sıfırlayarak açtı, mail adresinin de şifresini ve güvenlik aşamalarını hatırlamadığı için bütün rehberi uçtu gitti...

:eek:

Bence o tarz atraksiyonlara gerek yok, ben ekran kilidi bile kullanmıyorum mesela. ;)

4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar Murat, parmak izi okuyucusu ben de var ama kullanmıyorum hiç o yüzden çok da önemi yok, beş para etmez deme ama Samsung un en iyi telefonu bu, ben de kullanıyorum ya o bakımdan yani

5. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Valla eğri oturup doğru konuşmak lazım,Iphone ile Samsung’un parmak izi okuyucusu inanın mukayese bile edilemez. Diğer konu ise; samsung note2 de resmen devrim yapmıştı,ama bu sefer olmamış. Ben cihaz kullanımında fiyat/performans kıyaslamsı yaparım her zaman ama note 4 bu bağlamda benim gözümde gerçekten çöp :D

Kısacası iyi cihaz olabilir ama bu fiyatla olmaz...

Veli abi bu tür üst seviye cihazlara ekstra özellikler var diye insanlar ilgi duyuyor. Ama samsungta bulunan parmak izi okuyucunun hiç fonksiyonu yok. Diyelim ki telefonu kaptırdım birisine, adam gidip bilgisayardan yazılım attığı zaman ortada parmak izi filan kalmıyor, ama ıphone'da aynı olay başıma gelirse alan adam o telefonu ya çöpe atacak ya da parçalıp kamerasını ekranını kullanacak ;)

6. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Satıldı

Allah zeval vermesin şu Samsunga :)

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel