Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Nissan Skystar SSS

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında faroz_52 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. faroz_52

faroz_52 Aktif

Selamlar arkadaşlar babamın aracını satışa çıkartıyorum...Garajdan habersiz olmaz tabiki! :)
    İhtiyacı olan var ise yada böyle bir araç arayan bir çevreniz yardımcı olursunuz diye umuyorum....

3.Sahibinden 75 bin km den itibaren keyifle ve sorunsuz şekilde kullanmakta olduğumuz aracımızı Suzuki Grand Vitara almak için satışa sunduk...Kazasız...Hasar kayıtsız...Araç 2004 model Nissan Skystar SSS 4*2 nin 2004-2009 yıllarında üretilen full+full modelidir...Bu yıllar arasındaki bütün sss serileri aynı özelliklere sahiptir...Aracın kumandalı yedek anahtarı ve evrakları mevcuttur...Lastikler 1 seneliktir...Bütün bakımları ve kontrolleri zamanında yapılmıştır...Deri koltuk döşeme,havuzlu ve halılı kauçuk paspas seti,4*4 patinaj zinciri ve 4 adet yedek lastik,13" pioneer 200 wat hoparlörler,Fren balataları,baskı balata yenidir (faturası duruyor)...Yalnızca total den yakıt alınmıştır....Bilinmedik ucuz mazot kullanılmamıştır...Krom kapı kolları,Orj krom elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar,orj nissan bagaj havuzu,orj karartılmış arka ve yan camlar,4 cam elektrikli sürücü camı otomatik ve sürücü tarafından kontrol,cam çocuk güvenlik kilidi,kapı güvenlik ve ebeveyn kilidi,otomatik anten,Sürücü ve yolcu hava yastıkları,Dijital otomatik klima,orta hazneli kol dayama,Yükseklik ayarlı deri direksiyon ve vites topuzu,harita ışıklandırma ve aynalı güneşlik,Spor beyaz gösterge(sadece sss te standart),ön ve arka sis farları,orj portbagaj,orj tavan rollbar,orj yan basamaklar,ön tampon koruma rollbar,koltuk cepleri.....Nissan da triger yerine zincir vardır ağır bakım gerektirmez....133 beygir 304 nm tork....diğer pikaplardan hafif oluşu güçlü torku ve turbosu sayesinde sanılanın aksine düşük yakıt tüketimi sağlar...sss kategorisine verilmiş fakat sss olmayan nissanlarla karıştırmayın...Daha detaylı bilgi ve sorularınız için aramanız yeterlidir....Watsapp üzerinden daha fazla fotoğraf gönderebilirim....Şimdiden hayırlı olsun....Dosta gidecek evveliyatıda bilinerek alınmış daha çok uzun kilometreler sorunsuz ve masrafsız zevkle kullanabileceğiniz bir araç....sağlıcakla....etaylı bilgi ve sorularınız için aramanız yeterlidir....Watsapp üzerinden daha fazla fotoğraf gönderebilirim....Şimdiden hayırlı olsun....Dosta gidecek evveliyatıda bilinerek alınmış daha çok uzun kilometreler sorunsuz ve masrafsız zevkle kullanabileceğiniz bir araç....sağlıcakla....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ocak 2016
    Olgun bunu beğendi.
  2. faroz_52

faroz_52 Aktif

Birazdan fotoğrafları ekliyorum...

3. faroz_52

faroz_52 Aktif

4. emekli

emekli Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 AT 2000
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    hayırlı satışlar olsun

faroz_52 bunu beğendi.
  5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar Enes, maşallah çok güzel duruyor, fiyat?

6. faroz_52

faroz_52 Aktif

Malum siteye bakınıyorum karar veremedim abi temiz bir 30 u var gibi görünüyor :)

Olgun bunu beğendi.
  7. faroz_52

faroz_52 Aktif

Eyvallah :)

8. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Alana, satana hayırlı olsun şimdiden... İlk çıktığı yıllarda ilgi alanımdaydı Skystar'lar...

faroz_52 bunu beğendi.
  9. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    2004 yılında babamında benimde çok beğendiği bir araçtı. Almaya niyetlendik ama nasip olmadı.

Hayırlı satışlar, köyde kasabada oturanlar için biçilmiş kaftan

faroz_52 ve ezmocesteri bunu beğendi.
  10. faroz_52

faroz_52 Aktif

Nissan hatayı navara yı çıkartarak yaptı...Bu kasayı makyajlayıp kullanıcı şikayetlerini dinleyerek iyleştirmeler yapıp yıllardır ürettiği bu efsaneyi güncel pikap modelleriyle yarışabilir kıvama getirecekti...Amarok hilux ranger gibi rakiplerin karşısında navara barınamadı...Ve en çok sinirime dokunan bu sınıf ile alakası olmayan fosurgen amarok ile bu boşluğu iyi kapattı...Nissanın arazi suv pikap grubundaki hatrı sayılır prestiji yok olmak üzre renodan aldığı dci motor ile qasqai ile ayakta duruyor birşeyler yapmazsa eğer...Tek sattığı şey qasqai olacak....Navara artan ağırlık aşırı yakıt tüketimi sürekli baskı balata sıyırma gibi sorunsallarla nissan severleri bile hayal kırıklığına uğrattı...Umarım bu kaybedilen prestiji skyactiv mazda bt 50 ile japonlar geri alır...

Olgun bunu beğendi.
  11. emekli

emekli Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 AT 2000
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    2015 de en çok satan suv gashgai olmuş

Olgun bunu beğendi.
  12. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Duygularıma tercüman olmuşsun Enes... Skystar dan sonra ben Navara'yı görünce bu segmente olan bütün ilgim kayboldu gitti...

13. West

West Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 323 1.8 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı
    Cok begendigim bir arac mumkun olsa hic dusunmeden alirdim hayirli satislar

14. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu piyasada söz sahibi hep Japonlar dır, hilux, d max ve l200 Türkiye nin vazgeçilmezidir yıllardır ve hâlâ öyle, Ranger ve Amarok ikinci planda kalmak zorunda hep ki olması gereken de bu zaten, arazi denince Japon, Subaru bu konuda harika iş çıkartabilirdi oysa...

domestos bunu beğendi.
  15. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlı satışlar ,Allah hayırlı müşteriler ile karşılaştırsın..

16. faroz_52

faroz_52 Aktif

Milletin gönlü kaymaya başladı Bülent abi ne japon hastaları vardı bana amarok diyo şaşırıyorum umarım japonlar tekrar bu işe el atar özellikle mazda dan cx-9 türevi bir pikap harika olur diyorum :)

17. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Etrafımda Amarok alıp da objektif olanların çok memnunum dediğini duymadım, 4 adet var 3 ü pişman o parayı verdiğine, geçen ufacık yerde battı azdaha dedi L200, D-Max ve Hilux la boy ölçüşemez Avrupalı rahat ol

18. faroz_52

faroz_52 Aktif

Olgun, ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  19. faroz_52

faroz_52 Aktif

Bugün fatsa dan bir esnaf geldi aracı baktı begendi kullandı mest oldu herşey tamam ustamda ustam tutturdu diyorum servis kayıtları ortada burdada usta var git hepsini gez dolaş....Ustamda ustam :) Dediği ustayıda tanıyorum aradı görüştüm abi hatırladınmı hatırladım e bi görmem gerek gel gör dedim ya biz aracı götürelim bende emanet mal olmaz kardeş ustanı getir dedik bu akşam için ustasıyla gelecekti hala haber yok aradım kararını bileyim diye cevap yok açmıyor :) mesaj üstüne mesaj geliyor şimdilik pazarlık aşamasında diyorum millete şimdi ne yapmalı arayanlara sms atanlara ne demeli :) Arabayı beğendinmi diyorum süper diyor eee git baktır ustamda ustam :) İlgi alaka yüksek bakalım hayırlısı 2004 model araba için fazla sanki bu rakamlar dedi evet bencede fazla dedim ama ben arttırmadım piyasayı megane 1 2000 model 26 milyar yaptığı canım ülkemde bizim hayvanat 45 yapmalı :)

ezmocesteri ve Olgun bunu beğendi.
  20. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Herkesin usta getirme imkânı olmaz ki Enes, bence satıcı olarak biraz yardımcı olunmalı.

Söz konusu bu araç olunca senin istediğin kriterlerde müşteri bulur. Hayırlısı olsun :)

Olgun bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş