Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Mazda Lantis 2.0i V6

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında S.Taykara tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. S.Taykara

S.Taykara Sessiz

Evet arkadaşlar çok üzülerek keyfi ilana koyduğum Lantis'imi resmen satma kararı aldım. Otomatik vites araçlar ile takas düşünebilirim ( Hanımın kullanabileceği)
    Forum aracılığı ile ulaşacak arkadaşlara fiyat konusunda uzlaşı sağlayabileceğimizi belirtmek istiyorum. Detaylı bilgi için ilan adresini paylaşıyorum, ilandaki numaradan gün içinde ulaşabilirsiniz, saat 18:00'dan sonra daha rahat ve uzun görüşme yapabiliriz.

İLAN

2. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlısı olsun.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Alan kişiyi farklı bir deneyimin beklediği kesin... Hayırlı satışlar.

4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlı satışlar, umarım değerini bilen birine nasip olur

5. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Maşallah hocam. Hayırlı satışlar... :nazar:

6. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Bu modelin satışı TR'de oldumu, yoksa gümrük aracı mı? Ben ilk defa bu versiyonu gördüm TR'de...

7. iyi satışlar

8. S.Taykara

S.Taykara Sessiz

Yakup Bey 2012 TASİŞ Gümrük girişli araç. Türkiye'de yoğun olarak 1.8 versiyonu, Avrupa'da ise 1.5 ve 2.0 versiyonu satılmış.

9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar

10. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Hayırlı satışlar. Daha iyisi nasip olur umarım.

11. aytacesen

aytacesen Katılımcı

Hayırlı satışlar

12. S.Taykara

S.Taykara Sessiz

İlginize çok teşekkür ederim arkadaşlar, bir yanım uzunca bir süre satılamasın daha fazla içli dışlı olayım bineyim istiyor açıkçası :) Çok değişik projelerim vardı aracıma yönelik ama şartlar bambaşka yöne sürükledi ilişkimizi canavar ile.

13. sokrates

sokrates Katılımcı

Dostum kusura bakma ama istedigin fiyat cok yuksek.merak ediyorum arayip soran varmi ?

14. S.Taykara

S.Taykara Sessiz

Arayıp soran 4 5 kişi oldu fakat fiyat konusunda anlaşamıyoruz, sizin öngörünüz nedir fiyat konusunda özel bir mesaj ile yazarsanız sevinirim.

15. ismail-1903

ismail-1903 Katılımcı

Araç Markası:
    2002- Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - Hb
    Usta araban belki harikadır belki problemlidir bilemiyorum ama aynı modeldeki 1.8 lantisler kaç paraya gidiyorsa üstüne en fazla 2000 lira verirler. o da lantis hastası olursa, çünkü hem 2 lt hemde çoğu ustanın tanımayacağı bir motor. Güç olayına gelecek olursakta astra gsi, clio rs gibi araçlar var daha kuvvetli ve hızlı olan

16. suleyman

suleyman Katılımcı

hayırlı olsun alanada satanada inşallah en kısa sürede satılır
    bence fiyat konusu biraz hassas sizin aldığınız fiyat artı yaptığınız masraflar olmalı (tabi daha üstüde olabilir)
    bizler elbet fikrimizi söyleriz ama fiyatta ne yapabileceğinizi en iyi siz biliyorsunuz :)

17. S.Taykara

S.Taykara Sessiz

İlanda zaten bunu belirttim, bu arabaya binmeyi beceremeyecek birine yazdığımın üzerinde fiyat verseler de vermem, ki vermedim de sanayide hızlı takılan bir arkadaş neredeyse yalvardı ama arabaya yapacaklarını bildiğim için aklımdan tamam demek geçmedi bile. Aracın üzerindeki motor MX6, Xedos 9 (2.0 - 2.5), 626 2.0 V6 ile aynı motora sahip, arabayı ustasından önce binicisi tanır. Mazda'nın felsefesi de budur "At ve Binicisi". Güç olayına gelecek olursak, Astra GSİ'ya sahip olmadım ama bir süre kullandım sürekli arıza yapmaya meyilli pahalı bir beyni var, Clio RS dediğiniz araç güçlü ama şeritte tutana madalya verirler. Fiyat konusunda dediğinizi yaptım ve kaportası en düzgün, motoru sorunsuz, iç aksamı orjinalliğini ve temizliğini koruyan 1.8 lantisi temel aldım (ABS, Çift Airbag, Klima özelliklerine sahip olanını) üzerine arka frenlerinin diske çevrilmesini ekledim, motorun daha güçlü olmasını (Parça sıkıntısı diye bir şey yoktur, bulamayan, uğraşmak istemeyen usta vardır.), yaptığım detay masraflarını düşününce içimden bu fiyatı yazmak geldi. Lakin ben bu arabaya benim gibi değer verecek birini görürsem, gerçekten isteyen birine denk gelirsem 25'e de veririm 20'ye de veririm. Fiyat bir sembolik kalıyor sizin anlayacağınız.

18. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Bizimde fiyat ön görüsü vermemizin çok anlamı kalmıyor o zaman. Demek ki arabaya iyi bakacak dilinden anlayacak birisine uygun fiyata vereceksiniz ben bunu anladım :)

19. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Bu tarz aracların fiyatları tartışılır, bu aractan arayan biri aracı begenirse fiyatına bakmaz ;)

20. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Nasılki TR'de 2005 - 2006 model bir Mazda 6 MPS bulamayacağız ve bulsakta o özel araç gibi fiyatıda özel olacaksa bence bu aracında fiyatı kendine göre özeldir. Tartışmaya gerek yok bu aracı hastası alır, hastasıda çıkarsa zaten parayı verir alır...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş