Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Mazda 626 HB 1998 Koyu Yeşil

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında ahmoztrk tarafından paylaşıldı.

1. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Arkadaşlar herkese selamlar,

Evet aracımı daha yüksek modellerde mazda alacağım için satmayı düşünüyorum. Aracıma yaptığım bazı işlemler forumdaki mesajlarım da zaten mevcut. Şu an için ilan sitelerine koymuyorum aracı, bir miktar çamurlu olduğu için bu aralar hava yağışlı yıkattıktan ve fotoğraflarını çektikten sonra ilan sitelerine de koyacağım. Şimdilik sadece foruma yazıyorum. Aracın eksiklerinden bahsedecek olursam, ön sağ ve sol kapı içi döşemelerinde küçük iki yırtık var, özellikle sürücü tarafındaki kapının plastiğinde çatlak var ben problem etmiyorum ama alacak arkadaş isterse yaptırabilir. Göğsün şöför tarafında ufak bir kalkıklık var. Aracın sağ taraf aks kafası tam sağ ya da tam sol yapıldığında küçük bir tıkırtı yapıyor. Şu an için tehlikeli, ya da önemli bir durumu yok. Değiştirecektim ama japon malı henüz piyasa da yok. Ustam da çin malı takacağımıza üzerindeki dursun dedi. Çok aciliyeti yok.

Araç şu anda 198000km de ve lpg takılalı daha 2 yıl kadar olmuş, öncesinde benzinli kullanılmış, lpg sistemi atiker. Araca yaptığımız bakımlarda her şey japon malı olarak alınıp takılmıştır. Trigeri değişeli 2000km olmadı bile, yağ, filitreler de aynı zamanda değişti. Motor komprasyon testi forumda mevcut(Motor gayet iyi durumda bu haliyle kullanıcı hatası olmazsa, bakımları yapılırsa uzun müddet gidecektir). Bütün amortisörler(KYB) ve takoz, körükleri değiştirildi. Ustamın söylediğine göre henüz balataları 20000 daha gider. Arka bagaj amortisörleri Ankara'da nam amortisör firmasına yaptırıldı, 1 yıl garantisi var(1 ay önce). Üzerinde 14" siyah jantlardan ve kışlık toyo marka lastikleri var. Kışlık lastikler 185/70/14 olduğu için araç şu anda gayet az yakıt tüketimi var. Ş.içi gaz 2,32krş iken 21-22 krş arası ş. dışı yine 2,32krş iken 18 krş yakıt tüketimi oldu. Bu jantları hiç değiştirmeden 195/65/14 lastik takılarak aynı verim alınabilir. Benzin filtresi ve benzin pompasını(Orijinal Bosch marka) da yeni değiştirdim. Aracın buji ve buji kabloları orijinal NGK marka olarak değiştirilmiştir. Aküsü yeni, şarj dinamosu komple bakımdan geçti dah çok yeni. Araçta ekstra olarak taban yalıtımı vardır. Üzerinde iyi-kötü bir teyp var cdli ve usbli. 6 adet hoparlör mevcut. Araçta büyük bir kaza-darbe yok, ufak düzeltmeler var ve sanırım komple boyalı. Güneş yanığından dolayı boyattırmışlar benden önceki sahipleri. Kasası oldukça diri duruyor. Aracın rengi koyu yeşil olduğu için pek kendini göstermiyor. Çirkin ördek yavrusu gibi :). Aklıma şimdilik başka bir şey gelmiyor, oldukça yazarım.

Fiyat olarak 16900.

2. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Hayırlı olsun:)

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlısı olsun hakkında.

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Araç arayanlara duyurulur... Hayırlı olsun.

5. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlısı olsun.

6. chacha

chacha Katılımcı

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - HB
    Emre kardeşimle bir diyalog eksikliği yaşadık sanıyorum, tam olarak ahvalimi anlatamadım galiba, güzelim guzuyu dışarıya kaptırdık, kısmet diyelim. Bu kez inşallah araç hem Ankara'da hem de Garaj'da kalır diyorum, hadi hayırlısı...

7. Benimde aklimi celdi bu cocuk ne var binsek ya dunyayi harcadik.. Neyse Mazda6 oncelikli olarak avensis accord bakacagim. Kredi musluklari acilacak. Hiz sabitleyici sunroof ve esp sartlarimda..

8. fung_hu

fung_hu Katılımcı

Hayirli satislariniz olsun. ins kiymet bilen birine gider.

9. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlı satışlar olsun. İnşallah forumdan birine nasip olur.

10. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

11. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Forumda o kadar guzu arayan varken senin ilan açmana bile gerek olmamalıydı ama neyse...;)

İlan yanına girdiğinde ayrıca değerlendirme yapılır, sıkıntılı bir şey yazmadığını düşünüyorum... Yoksa yazdın mı?

:D

Hayırlı satışlar. :)

12. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Sadece garajın adını yazdım abi :)İlan yayına girdi.

13. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
    hayırlı satışlar olsun
    senin aracı mı alsam :)
    eskişehirden bulmuştum , senin ilanı sonradan gördüm
    eskişehirdeki aracı sorgulattım
    kaza kaydı geldi 15247 tl lik ???
    adam kaza değişen yok diyordu, ilk sahibi arkadaşından almış
    ben alırken sorgulattım bir şey çıkmadı diyordu. nasıl oluyor bu iş anlamadım?

14. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Evet kardeş gel benim aracı al. :) Seninle konuşmuştuk telefonla. Gülverende görmüştü sizden birisi aracı.

15. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
  16. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Teşekkürler.

17. Sat bakalım, yenisini al da ıslatırız:)

18. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Hayırlısı olur inşaallah abi.

Sayfayı Paylaş