• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Satılık Mazda 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Merhaba arkadaşlar,
Sanırım bir çoğunuz biliyor ,aracımı alalı 2 ay oldu olmadı.
Son derece memnunum ,bakımlarını yaptırdım ve hiçbir sıkıntısı yok ama şu lpg olayı psikolojimi bozacak.Neden demeyin biraz! takıntılıyım.

Neyse ,bakımlarını kış kampanyası öncesinde Mazda Merser'de yaptırdım.Standart bakım haricinde buji ve buji kabloları orjinal değişti.Ön ve arka tampon harici boya yok aracım orjinal.

Geçenlerde bizim otoparka girerken lastiğin yarım indiğini farkedemedim ve sağ yolcu kapısı altında marşpiyelde 10 cm lik hafif bir ezik oldu.

Direksiyonda oluşan sertliği apojitsu Abdullah'ın önerileri sayesinde bir miktar rahatlattım ama araştırmalarıma göre sorun king pim açısında yani küçük bir rot balans işi var.

Favorimde olan bir kaç aracın fiyatının düşmesi ile malum siteye az önce ilan verdim henüz onaylanmadı.
İlan no 192800546

İstediğim fiyat görecelidir yüksek görünebilir ama aracım için takdirim budur.

İlginiz için teşekkür ederim.

Mazda 6 2.0 2.0 2004 Model 38.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Şampanya renk - 192800546

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi, hayırlı satışlar. Allah gönlüne göre versin inşallah... Takas edelim diycem abes olacak... :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Abi hakkına hayırlısı inşallah gönlündeki aracı bulursun. Acaba favorindeki araç nedir ?

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Hayırlısı olsun naim abi inşallah kıymet bilen birisine gider araç sende favorindeki arabayı alırsın :)

bende sizin kasadan almayı düşünüyorum ama sanırım farklı araç ile takas düşünmezsiniz..
ben benim aracı ilana koyayım, hızlı satabilirsem ve anlaşırsak Adem ustaya ve servis kayıtlarına bakar alırım..
ilan geçsinde yayına tekrar görüşelim.
bu arada özelden tel verebilirseniz..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aracınız gayet diri görünüyor ama daha öncede yazdığım gibi sunroof, esp şartlarım var ki sunroof küçüklüğümden bugüne içimde bi özlem oldu. Sunroof için güzel bi araba kaçırılmamalı ama bu uhdeyi kırmam gerek aracı ertelesemde bunu istiyorum. Hayırlı satışlar abi..

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Daha dün gibi derken 2 yıl oluvermiş,
Saçlarda görünen kepek misali alışılması zor olsa da lpg ile idare edilir olmuş,
Git gel ler arasına Sorento,Santa FE, 2010 Mazda 6 ve hatta son günlerde 2004 Subaru Outback 3.0 dahil olmuş,
Mazda aşkı hepsine ağır basıp 2017 baharına ya nasip denmiş,
Zamanı geldiğinde eş,dost tüm arkadaşların malum siteden ve tanıdık eşraftan M6 bulabilmek için yardım istenecekmiş....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt