Satılık İphone 6!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Merhabalar arkadaşlar. 1 ay önce aldığım iphone 6 Gold 16 gb telefon satılıktır. Hiçbir problemi olmamakla birlikte kırılmaz ekran jelatini ve slikon klıfı takılmıştır.
Arkadaşlar android telefon ile takas da düşünüyorum. İos bana göre değil. Herşey iyi hoş ama çok sıkıldım her konuda bişey yükleyememekten. Elinizde güZel android varsa anlaşabiliriz. Sorunsuzdur telefonum. Donma kasma vs asla yok. Sadece android e alışmışım ios ile olmuyor. Düşünen arkadaşlarla uzlaşabiliriZ. Fiyat yazmıyorum. İlgilenen arkadaşla özelden görüşebiliriz ya da telefonla görüşebiliriz. Ne kadar erken o kadar iyi. Telefoncuya gitmek istemiyorum.
Şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar. Piyasa fiyatının çok altında olacak.

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Hayırlı satışlar Olgun, zamanında aynı dertten bende muzdarip oldum :) android candır veli abiye görede wp cananmış :D

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Hakan abi ya alışmış kudurmuş muhabbeti tamamen. Adam var iphone olmadan yapamıyor. Adam var android mayyağı

selmazda

Katılımcı
Arkadaşlar madem konu açıldı, konu açmak istiyordum ama kısmet olmadı bir türlü, elimde android ve iphone telefonlar var. Almak isteyenler özelden bana ulaşabilir..

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Bence de güzel olur hocam. Hayırlı satışlar dilerim :) konu başlığımız iphone 6. Burada bu konuda satış gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar.

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
benim de iphone 6 ya ihtiyacım var..

sıfır veya sıfıra yakın uygun fiyat olursa özelden haberleşelim. aciliyeti yoktur..

4s kullanıyorum, ios tan başka kullanmam, alışılan her zaman iyidir. o yüzden Olgun'a hak veriyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...