Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2014 Mazda 3 Skyactiv Power A/T

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında chacha tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. chacha

chacha Katılımcı

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - HB
    Merhaba dostlar,

2014 Kasım ayında sıfır aldığım aracımı istemeyerek de olsa tamamen "özel" sebeplerden ötürü bu sabah itibariyle satmaya karar verdim. Aracı aldığım ilk günden bu yana forumda sürekli sizlerle birlikte oldum, buluşmalara katıldım, güzel anılar toparladım aracımla birlikte. Dolayısıyla da aile olarak gördüğüm bu forum içerisinde sizlerden birisine veya varsa tanıdıklarınıza gitmesini ümit ederim bu aracın.

Bilmeyenler için kısaca tanıtayım aracı; 27 bin km de şu anda, kırmızı HB, Power otomatik. Çok şükür kazası belası olmadı (şöyle temiz, böyle temiz gibi lakırdılar etmeyeceğim). 2 kere 10 bin bakımı yaptırdım, Ankara Herter'de.

Satma sebebim dediğim gibi son derece özel bir durumun oluşmuş olması. Hiç aklımda planımda yoktu açıkcası, o yüzden ben de şu anda şaşkınlık içerisindeyim. Durumlar nasıl ilerleyecek onu da yine hep beraber göreceğiz burada. Forumdan falan da ayrıldığım yok bu arada :)

Neyse sözü uzatmayım, fiyat olarak inanın aklımda hiçbir değer yoktu, ilanlara şöyle bir baktım ve malum siteye ilan verecek olsam 75,000 TL yazardım diye düşündüm. Ancak oraya şimdilik ilan vermeyeceğim. Garaj öncelikli olmak üzere ciddi ciddi almayı düşünen olursa biraz daha uygun bir rakam üzerinden anlaşırız mutlaka.

Şimdilik bu kadar, hepinize destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim...

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Çağlar istemeyerek satmak zorunda kalmana gerçekten üzüldüm. Hakkında hayırlısı olsun. İnşallah forumdan birisine nasip olur, sıfır gibi araba. Sana da ilerleyen zamanlarda daha iyisi nasip olur inşallah. Varsa bir kaç resim de ekleyebilirsin.

3. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Son düzenleme: 2 Şubat 2016
    domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Güne kötü başlatan bi haber oldu bu Çağlar ama her şerde mutlaka bir hayır vardır diyerek teselli edelim kendimizi... Derdin tasan, özel sebebin her neyse (zaten adı üstünde özel) bir an önce hayırlısı ile kurtulmanı temenni ediyorum.

İyi haber ise; forum hakkındaki düşüncelerin, teşekkürler. :)

İnşallah forumdan birisine nasip olur da, guzu da forumda kalır. Hayırlı satışlar.

5. chacha

chacha Katılımcı

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - HB
    Şimdilik tek foto bu, Ankara buluşmasından :)

20150118_155133.jpg

6. mercan

mercan Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3 Power 2014
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    öncelikle çok teşekkür ederim tavsiyeniz için. Düşünülebilirdi fakat sabah bir satıcı ile el şıkışıp kapıdasınız verdim. Kısmet böyle imiş. Sizlere sormak istediğim Anadolu yakasında detaylı ekspertiz nerede yaptırabilirim. Merseri aradım 500 + kdv istediler. Bence çok fazla özel servis ileçözebilirmiyim sizce. Araç 2014 power sence ekstradan navigasyon gerigörüş kamerası bağaj havuzu ayna katlama aparatı vs takılmış. Kaza ve boya yok. 75000 tl ye anlaştık takasta benim aracımıda piyasasında saymaları artı oldu

ezmocesteri bunu beğendi.
  7. mercan

mercan Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3 Power 2014
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    Kaporasını yazmak istemiştim

8. Ebubekir

Ebubekir Katılımcı

Araç Markası:
    2012 Mazda Mirai
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    Hayırlı satışlar. Binici biri alır inşallah

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  10. 75 bin çok iyi fiyat cidden. Güle güle kullanın

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Alınıp satılabilir yani gerçek değeri bu... Fakat 80 bin ve üzeri yazanlar da az değil. Bekliyorlar... :)

12. Navigasyon + geri görüş + sense paket için bence çok uygun. Sıfırını alsan 90 kusur bin.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

13. bozkurt358

bozkurt358 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 323
    Hayirli olsun.Galeriden mi aldiniz şahisdan mi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı olsun çok iyi fiyat, araçlarımız bölümünde başlık açıp kuzuyu bizlere sunarsan harika olur.

mercan ve domestos bunu beğendi.
  15. mercan

mercan Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3 Power 2014
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    Tekrar merhaba. Bahsettiğim araçtan bazı sorunlar nedeni ile vazgeçtim ve başka bir aracı bugün satın aldım. Mazda 3 power donanım çok ufak bir hasarı var tampondaki çıtalardan birkaçı değişmiş. Herhangi bir sıkıntısı yok 25000 km 2014 model. Bunuda takasla aldım 73-74 bin tl civarına geldi. Sedan gri renkli. Hafif kahverengini andıran renk. En kısa sürede resim yüklemesi yapacağım yeni bir konu eşliğinde. Herkese tavsiyeleri için tekrar teşekkür ederim. Bu arada navigasyon olayını 2200₺ ödemeden çözemiyor muyuz gerçekten. Ve geri görüş kamerasını dışarıdan ekleyip aynı ekranda kullanabilir miyim. Kullanıcılar yorumlarını yazarsa sevinirim m

16. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Navigasyon için başka bir ihtimal şimdilik yok maalesef...

İlgili konular linklerde mevcut;

http://www.mazdagaraj.com/konular/939-mazda-3-geri-gorus-kamerasi.html

http://www.mazdagaraj.com/konular/1165-yeni-mazda-3-yurtdisindan-navigasyon.html

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş