Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2010 Model Siyah Renk Mazda 3 İmpressive

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında yavuz619 tarafından paylaşıldı.

1. yavuz619

yavuz619 Sessiz

2. Oziyal

Oziyal Katılımcı

Araç Markası:
    1991 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan
    Hayırlı satışlar

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Öncelikle hayırlı satışlar, mal müşteriye satılır prensibine saygı göstererek fiyatın yüksekliğine dikkat çekmek isterim... Satmak istiyorsan, bakmalık fiyat yazmamak gerekiyor tecrübeyle sabit... Alana da; satana da hayırlı olsun şimdiden...

incirinaltı bunu beğendi.
  4. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Güzel araç inşallah gönlüne göre olur . Bu arada jantlar 17 mi 18 mi birde lastik ebatları nedir ?

zenfone 2

5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar diliyorum, araba güzel fiyat fazla, hayırlı müşteriler.

6. MutluTEKİR

MutluTEKİR Aktif

Araç Markası:
    2010 Mazda3 98500km
    Araç Renk ve Tip:
    Granit Gri - Sedan
    Kesinlikle Veli abi, üstüne biraz daha eklenir ve Mirai alınır.
    Benim okuldan iş arkadaşım da 2005 model 140bindeki benzinli aracı 35bine almış otomatik, lpg yok. Biraz fazla geldi sanki. Üstüne eklenir BL kasa alınırdı sanki?

Satana hayırlı satışlar.

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Biraz fazla mı vermiş, Mutlu senin arkadaş gömü bulmuş bence.

8. MutluTEKİR

MutluTEKİR Aktif

Araç Markası:
    2010 Mazda3 98500km
    Araç Renk ve Tip:
    Granit Gri - Sedan
    Gerçekten mi? Fiyatlar o kadar arttı mı yahu? E ilk kasa otomatik 35-38 e satılıyorsa, 2. kasanın 48 e satılması normaldir o zaman.

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hocam; ilk kasa makyajsızların en temizi en güzeli maksimum 32-33 eder, makyajlıları 35-37 eder, orta kasalar da 39-40 tan başlıyor model ve temizliğine göre 45-46 ya kadar gidiyor...

Bunun haricinde isteyen istediği fiyatı yazmakta özgür olmakla birlikte satış süresinin uzamasına sebebiyet vermekten başka bir şeye yaramaz.

Arkadaşın rahatlıkla 2-3 bin fazla vermiş, içine sindiyse o ayrı hayırlı olsun.

10. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Biraz fazla mı vermiş derken espri yaptım "biraz" konusunda, çok fazla vermiş demek istedim.

MutluTEKİR ve domestos bunu beğendi.
  11. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Bu fiyat geç satılmasına veya hiç satılmamasına neden olabilir,doğrudur.Fakat o kadar saçma sapan fiyatlar yanında gayet masum kalır bence.
    Skyactive mazdalar arasında da acayip bir dengesizlik var; birkaç tane reflex powerdan pahalı. Mazda 6 ve eski kasa mazdaların fiyatları da ilginç,foresterlerın da...
    Baktığım ilan kategorilerinin hepsi tutarsız.Satılıyor mu bu araçlar,sanmam. Çünkü ben 138 bin kmdeki herşeyini ayrıntılı yazdığım,dipten kafaya bakımlı enfull donanımlı aracımı, benimkinin km.sindeki araçlara 44-45 bin istenen ortamda 39 a satamadım. Mecbur fiyatı düşüreceğim.
    Satarken hakkını istemek alırken de hakkını vermek lazım.

hakan_emre ve ezmocesteri bunu beğendi.
  12. yavuz619

yavuz619 Sessiz

arkadaşlar aracın fiyatı yine makul seviyede neden derseniz araç ilk aldığımda bana 43 gibi bir rakama mal olmuştu sonrasında zevkime göre biraz değişiklikler yaptım 19" jantlar (ET45 7,5) bulması kolay bi jant değil ( 1.150 TL.) üstünde piyasa fiyatı belli lastikler 1 aylık good year eagle f1 225-35-19 (2.000 TL.) fiyat araştırması yapabilirsiniz jom blue line coilover (1.500 TL.) mevcut fiyat bakabilirsiniz sonrasında seramik cam filmi uygulaması (400 TL) navigasyon ses sistemi (1600 TL) komple xenon (far -sis) (300 TL.) derken bunların montajı derken baya bi para çıkışı oluyo fiyatı bu yüzden uygun normal aksesuarsız araçlara bakarsanız fiyat makul birde arabamda boyanan sadece arka tampon başka boyası yok bunlarıda göz önünde bulundurursanız sevinirim. yok ben orjinal olarak istiyorum derseniz fiyatta ona göre birşeyler yaparım hayırlı günler herkese

MutluTEKİR, ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  13. yavuz619

yavuz619 Sessiz

birde şunu belirteyim 6 veya 7 bin liraya satılan brodway e 12 -13 bin lira istenipte satılıyorsa gerisi sizin takdirinize kalmış

domestos bunu beğendi.
  14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu ve benzeri şeyleri yazacağını aracın fotoğraflarından anlamıştım ama burası Türkiye ve maalesef üzerine yüz bin lira da harcasan aracın piyasa değerinden öteye fazla gitmiyor...

İnşallah ben yanılırım ve istediğin fiyata satarsın. Gönlümüz bu temenniden yana olur hep ama maalesef piyasa ve marka faktörü olayı farklı yönlere götürüyor...

15. Kemal

Kemal Katılımcı

Araç Markası:
    2010-Mazda 3 İmp.
    Araç Renk ve Tip:
    Aluminyum Gri-Sedan
    Mazdaseverler olarak kabul etmemiz gereken bir gercek var diger markalarda kar etme anlayisi normal karsilaniyor kar da ediliyor ama sanki bizim kar etmemiz abes bir sey gibi karsilaniyor :) bk kasadaki fiyat artisi daha belirgin 2 yil once 26 a alabileciginiz araci su an 33 e kadar satmaya calisabilirsiniz. Ama 40 k para baglanan bl lerde bu kar oraninin yarisi bile mumkun olamayabiliyor. Alirken kazanan arkadaslar icin durum farkli tabii :) berber arkadas lagunayi 19 a aldi bir yil bile gecmeden 24.5 e rahat birkac gun icinde satti. Piyasada tutulmayan parcasi pahali diye nam salan bir arac malum laguna. Aracimi satsam pek kar dusunmeden satarim ama pisman miyim yine olsa yine alirim :)

domestos bunu beğendi.
  16. MutluTEKİR

MutluTEKİR Aktif

Araç Markası:
    2010 Mazda3 98500km
    Araç Renk ve Tip:
    Granit Gri - Sedan
    Veli abiye katılıyorum. Bu ülkede sonradan yapılan masraflar alıcının gözünde bir hiç maalesef. Umarım değerini bilen biri alır.
    (Yorumum için de kusura bakmayın, ek masrafları yaptığınızı okumamıştım/gözümden kaçmış.)

17. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Hayırlı satışlar

Sayfayı Paylaş