Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2009 Subaru Forester

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında mtutun tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Arkadaşlar bizim firmanın üzerine kayıtlı olan ortağımın Forester'ı satılık. Marka dolayısıyla yeri burası değil ama Subaru kardeş firma gibi olduğundan buraya da yazayım dedim. Bilgiler aşağıda;

Araç 2.el olarak Cadde Motor'dan 10 Eylül 2013 tarihinde alındı. Bakımları Cadde Motor'da yapıldı, en son 100 bin bakımı da Cadde'de yapıldı.

2009 model, Comfort donanımlı, şu anda 105 bin km. Araçta ön tampon, arka tampon ve sağ ön çamurluk boyalı. Aluminyum olduğu için ön kaput küçük bir hasara istinaden değişti. Arka tampon boyası haricinde diğer işlemler yeni sayılabilecek bir kazada oldu ve Daloğlu yetkili serviste onarımları yapıldı.

Henüz internete konulmadı araç. Fiyat olarak da 55 gibi düşünülüyor. Görmek isteyen İstanbul Anadolu yakasında görebilir veya fiyat teklif etmek isteyen yazabilir...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Kasım 2015
    domestos bunu beğendi.
  2. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Aracın resimlerini ekleyeyim dedim ama eklenti yüklemeye yetkim yokmuş! Halbuki daha önce resim yüklemiştim???

3. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Hayırlı müşteriler abi, alacak kişi tahminime göre şanslı biri olacak.

4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Abi hayırlı satışlar, araç AT mi?

5. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Sağolasın dostum. Yanılma olmasın diye bir düzeltme yapayım, araç benim değil, kullanıcısı da ben değilim. Benden araç alanlar ve alacaklar her zaman şanslıdır, bu konuda mütevazi olamayacağım. Ama bu araç benim değil.

Ha şu açıdan şanslı olabilirler, aracın bakımları şirket düzeninde tam zamanında ve mutlaka yetkili serviste yapılır. Ayrıca her türlü bilgisi tam doğru olarak ve evraklı ispatlı olarak verilir. Araç tek kişi tarafından ve yıpratılmadan kullanılmıştır.

yakup bunu beğendi.
  6. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Yok EŞEK!

Şaka bir yana evet AT ve AWD.

kemal1963, domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    http://www.yukleresimi.com/

Fotoğrafları buraya yükleyerek link verebilirsin abi, her bölüme fotoğraf yüklenmiyor diye biliyorum... Ayrıca; hayırlı müşteriler... Nasip olan kişi şanslı bence, bakımlı bir Forester sahibi olacak. :)

8. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Benim kendi araçlarıma asla ve kata tam zamanında bakım yapılmaz. Bizim CX-5 16.000 km şu an ve 5 kez bakım yapılmış. Her bakımında yağ + yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi değişmiş. Bir de fabrikadan konan yeni yağı düşünürseniz 6 kez yeni yağ konmuş. Bu durumda her yağ ile yaklaşık 2.700 km gidilmiş oluyor.

Araçlarını zamanında bakıma sokar denilmesini hakaret kabul ederim!

9. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hayırlı satışlar abi. Resim olayını açacağım bugün artık bütün resimleri siteye yükleyebileceksiniz.

10. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Son düzenleme: 10 Kasım 2015
    domestos bunu beğendi.
  11. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Veli bu arada sağolasın, ne kadar kolay bir resim yükleme metodu bu. Ne üyelik ne kayıt istedi, nasıl oluyor anlamadım? Resimleri kaldırmak istesen nasıl kaldırıyorsun? Ya da süresi mi var, kendisi mi kaldırıyor?

domestos bunu beğendi.
  12. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Oğuzhan'ın arkadaşının bu site, üyelik açarsan sanırım kaldırma işlemi yapılabilir diye tahmin ediyorum, detaylı incelemedim bu konuda @Oğuzhan daha detaylı bilgilendirme yapabilir...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
  13. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Resim upload siteleri genelde böyle abi uyeliksiz yüklenebiliyor. Görüntülenme durumuna gore sunucuda kalıyor. Artık kendi sitemize eklenti yapabilirsin aktif ettim.

14. MutluTEKİR

MutluTEKİR Aktif

Araç Markası:
    2010 Mazda3 98500km
    Araç Renk ve Tip:
    Granit Gri - Sedan
    Param olsa hiç düşünmezdim. 2009 sonrası Subaru Forester ya da 2009 sonrası Mitsubishi Outlander kestirdim gözüm 2-3 seneye :)

15. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ben de yeniden borç sarmalına dolanmak istemiyorum 2004-2014 arasında kesintisiz borç ödediğim için tırsıyorum...

Borçlanmayınca da bir şey sahibi olunmuyor; iki tarafı miski amber kokan çubuk benimkisi... :D

ezmocesteri ve MutluTEKİR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş