Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2009 Model Mazda 3

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında ali_semet tarafından paylaşıldı.

1. ali_semet

ali_semet Katılımcı

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı satışlar hocam... Allah gönlüne göre versin inşallah...

Sırf yapılan yalıtım için bile tercih edilebilir nitelikte. ;)

3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlı satışlar Ali hocam

4. ali_semet

ali_semet Katılımcı

teşekkürler veli abi 2010 ve üstü araçlara bakıyorum hayırlısı bakalım.

5. ali_semet

ali_semet Katılımcı

teşekkürler hakan emre hakkımızda hayırlısı aslında kıyamıyorum satmaya ama babam biraz destek olunca daha üst model araçlara yöneldik artık ;)

6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İmkanın varsa hocam, skyactiv bak derim... Evladiyelik olur...

7. ali_semet

ali_semet Katılımcı

bakıyorum abi eğer uygun ve temizini bulabilirsem alırım elbette.:) benim aracın fiyatı biraz yüksek gelebilir ama biliyorsunuz herşeyini yeniledim aracın. ;)

8. faroz_52

faroz_52 Aktif

Hayırlı satışlar hocam...Diğer forumda araç fiyatları konusunda yorum yaptım diye uyarı almıştım...Burada yapıyorum tekrar bakalım uyarı gelecek mi? Fiyatın çok yüksek hocam yaptıklarına saygım sonsuz fakat aracın genel durumu üzerinden değerlendirme yapacak olursak yazdığın fiyata zor gider diye düşünüyorum...Tavsiyem ciddi alıcıyla anlaşma yoluna varıp üç aşağı beş yukarı arabanızı isteyen müşteriye vermeniz olur...Eğer ben yanılıyorsam arkadaşlar bunun ederi bu ise bende kendi aracımı 40 bin tl den aşağı yazmayacağım...Bu oturmamış piyasaya birşey diyemiyorum...Umarım tez elden satarsınız hayalleriniz gercekleşir yeni bir skyactiv görmek forum sakinlerini mutlu eder...

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Burada bir aileyiz ve çok uçuk kaçık yorumlar haricinde bir birimizi tolere ederiz Enes...

Buradaki amacın temeli "yardımlaşma" olduğunu hepimiz biliyoruz... Başka forumlarda temel amaç ego tatmini... Biz ego, kapris, gösteriş kulvarlarını görmüyoruz, bilmiyoruz...

Yardımlaşma çizgisinde olmayanların, aramızda kalması zaten mümkün değil...

Fiyat için yorumum ise; boş Honda 2004 bu civardaysa, 2009 Mazda nın ederi bu civarda olmalı... Tek handikap; guzunun Comfort olması.

Ya nasip !! :)

10. ali_semet

ali_semet Katılımcı

değerli yorumlarınız için teşekkürler enes ve veli abi ederi bu olması lazım ama malum mazda 2.el piyasası zayıf ülkemizde bunu düzelticek olan yine biz mazda sahipleri olacaktır.benim yazdığım günümüz koşullarında yüksek bir fiyat buna katılıyorum ama son 2 ayda 7 bini aşkın masraf yaptım aracıma eğer 3 ay önce satmaya kalksam 30 civarı yazardım ama şuan aracın uzun yıllar masrafsız bir şekilde binilecek duruma getirilmesi bu fiyata yöneltti beni.eğer forumdan alıcı bulabilirsem elbette daha makul fiyatlara düşürürüm aracımı.

11. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Hayırlı satışlar[font=][/font]

12. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Nasiptir hocam, senin niyetin önemli olan... Satılmayacak araba olmaz, fiyat gelen tekliflere ve senin kafandaki rakama göre şekillenir zaten... Hayırlısı.

13. Kemal

Kemal Katılımcı

Araç Markası:
    2010-Mazda 3 İmp.
    Araç Renk ve Tip:
    Aluminyum Gri-Sedan
    Hayırlı satışlar. Hakkınızda hayırlısı olsun.
    Bilmiyorum yanılıyor muyum ama şu durum dikkatimi çekti birinci nesilde fiyatlar bir yılda neredeyse 5 bin artarken ikinci nesil sabit kaldı veya düştü bile diyebiliriz :) Yanılıyor muyum siz de böyle bir şey fark ettiniz mi ?

14. zafercet

zafercet Sessiz

Bana da öyle geliyor,modeli düşük araçların fiyatları daha fazla arttı.
    Hayırlı satışlar.

15. faroz_52

faroz_52 Aktif

Orta kasanın aynı seviyelerde kalması skyactiv satın almak için millet elindeki araçları çıkartmanın peşinde gözleri görmüyor herkes bayılmış durumda yeni m3 e...Bizim efsane ilk kasalara gelince o zaten piyasası oturmuş belli bir değeri görmüş alt sınırla üst sınırı belirlenmiş vaziyette...Orta kasa da 1-2 yıl
    İçerisinde model yükseltmek isteyenlerin tartışmasız odak noktası olur ilgi arttıkça onunda piyasası artacaktır şuan gereken ilgiyi yeterince görmediği ve skyactiv almak isteyenlerin ilan vermesi yüzünden aşırı artan ilan sayısı fiyatları bu düzeyde tuttu benim gördüklerim bu yönde...

16. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yaklaşık 2 yıldan fazla olmuştur Mazda piyasasını takibe başlayalı... Geçen yıl Kasım ayında 40 bin liraya alabileceğim sıfır Mazda 3 2012 impressive vardı, şimdi bu sadece hayal, 2010 modellerini 40 bine bulursak alın diyoruz...

Hökümetimizin aldığı ötv artışı neticesinde; kör tuttuğunu öpmeye başladı resmen...

Bana göre; Mazda'nın gerçek piyasası şu şekildedir...

Mazda 3

İlk kasa 2004-2006 modelleri 26-30 bin lira

İlk kasa makyajlı 2007-2009 modelleri 30-35 bin lira

İkinci kasaların 2010-2012 impressivleri 40-48 bin lira aralığında olmalı.

Mazda 626

İlk kasalar 6-8 bin lira

İkinci kasalar 8-14 bin lira

Son kasalar da; 14-20 bin lira aralığında olabilir.

Allah herkesin gönlüne göre versin, hayırlı satışlar, hayırlı müşteriler... :)

17. faroz_52

faroz_52 Aktif

Hemfikiriz Veli Abi ama kimse bu şekilde bir düşüncede değil bizim kasaya 41 isteyenler var bakıyorum benim arabam kadar bile temiz değil arayıp konuşuyorum adam gayet ciddi fiyatında abes geliyor her malın bir değeri vardır temizliğine bakımına extrasına göre üzerine koyarsın yada eksilerine göre fiyatı düşersin gerçekçi olmak gerek mazdayı ve mazda piyasasını bilmeyen arkadaşlar eminim aldanacaklardır...Yukarıdaki fiyatlandırma yaptığın araçlar full versiyonları kapsıyor değilmi? 2004 comfort a 30 verilir demezsin bence ?

18. Kemal

Kemal Katılımcı

Araç Markası:
    2010-Mazda 3 İmp.
    Araç Renk ve Tip:
    Aluminyum Gri-Sedan
    Veli abi piyasayı eleştiri amaçlı kinayeli bir ilan vermiştin ya ilanı yenile bence. " Kış fırsatı" diye satılma kıvamına gelmiş senin guzu :D

19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Aynen öyle oldu hocam, bileydim piyasanın buralara geleceğini 49.900 yazardım da guzumun değeri ortaya çıkardı... :p Allah kimsenin guzusunu ihtiyaçtan sattırmasın...

20. faroz_52

faroz_52 Aktif

Aminnn cümlemizin...

Sayfayı Paylaş