Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2009 Model Mazda 3 Siyah Touring

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında Kırmızı Ruhum tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kırmızı Ruhum

Kırmızı Ruhum Yeni makinem

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    arkadaşlar BL kasa 2012-2013 düşük km li özellikle gri tercihim otomatik mazda 3 arıyorum herkesin bilgisine.ayrıca aracımıda satıyorum 2009 model siyah sedan toorıng 103 binde brc lpg li.eşim için otomatiğe geçmek istiyorum aracımda sadece 4 parça sürtmeden boya var hatasız..eşe dosta gidecek bir araçtır

maytalman52 bunu beğendi.
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    ezmocesteri bunu beğendi.
  3. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

hayırlı satışlar Ertan abi :) @domestos Veli abinin attığı Mirai modelini kesinlikle düşün derim o kasanın en fulu Mirai. Hakkında hayırlısı olsun abi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
    domestos bunu beğendi.
  4. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı satışlar diyelim öyle olsun inşallah... :)

5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlısı olsun hakkınızda, Veli abinin paylaştığı Mirai tam kriterlerinize göre ağzına kadar dolu denilen cinsten, belki takas da yapabilirler, iletişim kurmakta fayda var, kolay gelsin.

domestos bunu beğendi.
  6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Borcu göze almış olsam ne o mirai ne de @eek in miraisini kaçırmazdım ama nasip kısmet niyet böyle işte... Hayırlısı... :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
  7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Az daha sabret abi bence, şu yaz döneminde daha çok kısmetler çıkacaktır karşına, zaten ben bir dahaki kış gelmeden kuzuyu değiştireceğine eminim :D

domestos bunu beğendi.
  8. eek

eek Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3 Mirai - 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    Ben Mirai'den çok memnunum, aldığım yerde de domestos üstadın dediği gibi aynısından bir tane daha denk gelmiş ve benim aldığımdan daha temiz gözüküyor (benimkine navigasyon ve geri görüş kamerası eklemişler sonradan). Takas ve pazarlık için mutlaka görüşün Merser ile çok düzgün insanlar mutlaka anlaşırsınız. Ben düz rakama aldım, 40.000 bakımını ve kaporta işlerini hediye ettiler, vergiyi de devralmadan ödediler. Üçün beşin hesabını yapmazlar yani görüşmekte fayda var.

domestos bunu beğendi.
  9. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    mirai de extra ne fazlalıklar var ve ayrıca o para edermi sizce .birde otomatikde performans nasıl kullananlar fikir verebilirmi

10. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    harun sen nerelerdesin aracı sattınmı yeni aldınmı selamlar kardeşim

11. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hakkınızda hayırlısı olsun :)

12. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Adaptif far, anahtarsız giriş ve çalıştırma bildiğim en büyük farklar... Jantlar 17 inch

Şu anda temiz impressive'ler piyasada 46-50 bandında gezerken, Mirai'ye 3-4 bin lira fazla vermek gayet normal bence... Ben veririm... :)

Ayrıca; otomatikte performans arıyorsan, gara guzuya binmeye devam et derim.

13. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Aleykum selam abi 3 ay oldu satalı şimdilik düşünmüyorum tayin durumum filan var. Alacak olsam zaten bu sadece Mirai olur abi :)

14. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    performans derken şunu demek istedim aslında öyle roketleme beklemiyorum ama benim manuel i aratırmı ara hızlanmalarda ani sollamalarda falan.normalde sakin kullanıcıyım ilk otomatik aracım olacak onedenle manueli aratırmı.harun sen bilirsin kullandın.birde lpg takılacak tabii.tüm dostlarıma selamlar..

15. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İkisinin de durumu çok farklı denilebilir, yani kıyaslamak doğru olmaz ama, manuel 626 dan sonra bana kağnı gibi gelmişti doğrusu, alışana kadar epey zaman geçti... Daha doğrusu ben otomatiği kabullendim. :)

16. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Sakin kullanıcıysan çok da aratmaz abi lpg o kadar düşürmemişti benim araçta. Ani hızlanmalarda sollamalarda hayran kalırsın. Ben en az 10 tane otomatik farklı markaları denedim ama hiç biri mazda gibi değil tepkimeleri vites geçişleri çok iyi. BK kasa ile BL kasa özellikle 2012 sonrasında şanzımanda da iyileştirmeler var çok daha güzel olmuş. Lpg siz alırsan çorumda taktırırsın brc sonra devam o donanımda araba kolay kolay başka araç aratmaz

domestos bunu beğendi.
  17. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş