Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2009 Mazda 3 Touring 103.000 Km

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında Kırmızı Ruhum tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kırmızı Ruhum

Kırmızı Ruhum Yeni makinem

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    Arkadaşlar aracım 2009 model toorıng siyah sedan.KM 103 binde .aracımın baskı balatası 95 binde oırjinal SACHS ile değişimi yapıldı.aracımda 4 parca sürtmeden kaynaklı boya var (tüm resimleri mevcut).Arka tampon çok küçük bir kaza sonucu kırılmasından dolayı tamirine gitmedim kaskodan değişimi yapıldı.BRC LPG li ve işli.muayene ocakta yapıldı.Aracımı alalı kaskolu biniyorum.Yağ değişimine 5 bin km daha var.Her 10 binde lpg bakımlarını hiç aksatmadım ve belgelidir.Çok samimi söylüyorum şehir içi 220-230 krş (75-80 tl lik gaz ile net 350 km yapıyor.tabi bu yaz mevsimi için kışın 300-330 arası) uzun yolda 150-160 krş yakıyor ( bizzat yazın ankaraya bir ay içinde iki kere gittim birinde 60tl diğerinde 65 tl ye ankara merkeze girdim) Aracımdan çok mennunum lakin eşimin illa otomatik al diye tutturması neticesinde (ehliyeti yeni aldı tabi sözde vermiştik) onedenle araç değişikliğine gidecez..ilana vermedeim etrafıma ve eşe dosta haber saldım sadece biraz ayak sürtüyorum.bu kasa arac çok daha hoşuma gidiyor açıkçası.çok daha spor duruyor.biraz başınızı ağarttım sevgi ve selamlarımla

hagakure ve domestos bunu beğendi.
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Fiyat nedir??

İkincisi de; otomatik şanzımanda o yakıt değerlerini unut... :) Şehir içi 12-13 litre, şehir dışı 8 litre aşağısını zor görürsün... :)

3. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    otomatiğin rahatlının bedeliolacak tabii.son fiyatım 37.000

domestos bunu beğendi.
  4. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlısı olsun tekrar.

5. eek

eek Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3 Mirai - 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    Diğer konuda sorduğunuz için, Mirai'nin benim bildiğim farkları anahtarsız çalıştırma ve giriş, adaptif xenon farlar (virajda direksiyon açısına göre farlar da dönüyor) ve 17" jant. 17" jant masraftan başka bir şey değil bence ama anahtarsız giriş ve çalıştırma çok konforlu, henüz anahtara dokunmadım kapının üzerindeki düğmeden açıp kapatıyorsunuz. Adaptif far ne kadar gerekli bilmiyorum, bu özellikteki ilk aracım. Denk gelirse Mirai alınır ama şahsi fikrim temiz impressive bulursanız sırf Mirai bulacağım diye almamazlık etmeye gerek yok. Ben impressive bir araca baktım, pek hoşuma gitmeyince eve dönerken şansa evime yakın bayide aracın ilanını gördüm, aynı gün gittim aldım yoksa impressive bakmaya devam edecektim.

domestos bunu beğendi.
  6. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Hayırlı olsun, tez zamanda satarsınız inşallah.

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar

8. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Bu fiyatla zaten şu piyasada her türlü gider abi etraftan forumdan çıkmazsa alıcı koy sahibinden'e. Araba ok gibi kozmetik hatası yok bakımlı. Ertan abi zaten çok titiz :)

9. Coyote

Coyote Sessiz

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah Sedan
    Hayırlı satışlar

10. eek

eek Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3 Mirai - 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    Bu arada diğer kasalara göre nasıldır bilemem ama aracın çok tatlı bir motor sesi var, gidiyor gibi ses çıkarıyor ama gitmiyor :) Gitmiyor derken, ben çok güçlü araçlar kullandım, şu anda 1300cc bir motosiklet kullanıyorum, şimdi ben neye binsem gitmiyor diyebilirim :D Sollamalarda sorun yaşamadım ama rahat rahat hızlanmıyor, şanzıman güzel tepkiler verdiği için kurtaracak kadar gidiyor diyelim. Zaten hızlanma verisi ve son hızı da bunu gösteriyor, güç ile ilgili beklentileriniz varsa denemeden almayın derim. Ben bu aracı aslında eşime aldım, ancak kendisi ehliyeti olup şoförlüğü olmayanlardan olduğu için bebek doğana kadar ben kullanacağım, bu nedenle ne kadar yavaş hızlanırsa o kadar iyi diye düşündüm.

ogzhn38 bunu beğendi.
  11. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Motorsiklet kullanicilarin hepsi boyle :-D ancak ferrari keser onlari :-D

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eek bunu beğendi.
  12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlı satışlar. İnşallah gönlünüzdeki aracı alırsınız

13. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    Arkadaşlar aracımı sahibindene ilanı verilmiştir.Samsun yazın çıkar 2009 mazda 3 toorıng

14. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    lan No 265250007

15. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    Satılık 2009 Mazda 3 Touring 103.000 Km
    Arkadaşlar aracım 2009 model toorıng siyah sedan.KM 103 binde.Aracımın baskı balatası 95 binde oırjinal SACHS ile değişimi yapıldı.Bizim araçlarda trıger kayışı yoktur zincirlidir.Aracımda 4 parca sürtmeden kaynaklı boya var (tüm resimleri mevcut isteyene gösterebilirim).Arka tampon çok küçük bir kaza sonucu yırtılmasından dolayı tamirine gitmedim kaskodan değişimi yapıldı.Sağ iki kapı bir aracın gece sürtüp kaçmasından dolayı kaskomdan beyanımla boyandı.Ön kaputumu taş izlerinden dolayı boyatacakken bir ustanın tam kaputun üstüne sac parçası düşürmesi sonucu çok hafif bir iz ve çizikler yapması sonucunda kendisi tarafından boya masrafı karşılandı.BRC LPG li ve işli muayene ocakta yapıldı.Klima polen filtresi hava filtresi ve Fren balataları yeni değişti.Aracımı alalı kaskolu biniyorum.Yağ değişimine 5 bin km daha var.Her 10 binde lpg bakımlarını hiç aksatmadım ve belgelidir.Çok samimi söylüyorum şehir içi 220-230 krş (75-80 tl lik gaz ile net 350 km yapıyor.tabi bu yaz mevsimi için kışın 300-330 arası) uzun yolda 150-160 krş yakıyor ( bizzat yazın ankaraya bir ay içinde iki kere gittim birinde 60tl diğerinde 65 tl ye ankara merkeze girdim) Aracımdan çok mennunum lakin eşimin illa otomatik al diye tutturması neticesinde (ehliyeti yeni aldı tabi sözde vermiştik) onedenle nasipse araç değişikliğine gidecez.Aracımda extra olarak orjinal mazda bagaj havuzu ve camlarında rüzgarlıklar vardır.Aracımın cd çalar kısmı arızalandı ustalar mekaniği arıza yaptı dedi bende cd ile uğraşmak istemediğimden torpido gözüne mazda 3 için yapılmış usb aparat taktırdım cd den daha kaliteli dinliyorum ve yüzlerce müzik atabiliyorum.Tüm müzik sistemlerini aynı cd varmış gibi direksiyondan kumanda ediliyor ayrıca radyosunda hiçbir sıkıntı yoktur.Bunun haricinde çalışmayan hiçbir aksamı yoktur.Herkesin gönlüne göre iyi alış verişler​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Ocak 2016
    immmir ve hagakure bunu beğendi.
  16. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yakın zamanda bu kadar açıklayıcı ve dürüst ilan görmemiştim... Tebrikler hayırlı satışlar.

immmir bunu beğendi.
  17. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Güzel araç inşallah kısa sürede satılır. Fiyat olarak amca oğlunu aştı yoksa müşteri olurduk...

18. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    istanbul mazda merser- mirai için aradım aracım lpg li olduğu için takasa yanaşmadılar.AVM lere lpg li araç alınmadığından dolayıymış.son fiyatı düz olur dedi.Nasip

ezmocesteri bunu beğendi.
  19. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

hayırlısı olsun abi fiyat iyiymiş gercekten

20. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    tekrar oldu

Konu Durumu: