• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Satılık 2006 Model Mazda3 Dynamic Otomatik Vites Benzinli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Abilerim merhaba,
1,5 sene önce aldığımız 2006 model mazda 3 sedan dynamic aracımı istemeyerek olsada satmayı düşünüyoruz.
Otomatik vites, 168 bin 100 kmde ,Titanyum Grisi , Benzinli LPG hiç takılmamıştır.
Aracın ilk sahibinden hasarı mevcuttur.Değişenleri Mazda yetkili servisinde değiştirilmiştir.
Bu zamana kadar ki tüm bakımlarının evrakları düzenli şekilde saklanmaktadır.
Yedek anahtarına kadar mevcuttur.4,5 senede kendimiz bütün bakımlarını eksiksiz yaptırılmıştır. Alacak arkadaşın hiç masrafı olmayacak. En son bakımında motor yağı ve filtrelerinin değişimleri yaptırılmıştır. Bu zamana kadar ki bütün bakımlarının evrakları mevcuttur. 2019 a kadar muayenesi vardır.
Fiyat konusuna gelirsek 36.000 tl gibi düşünüyoruz fakat ciddi alıcılarla tekrar konuşabiliriz. Detaylı bilgiyi telefonda verilecektir.
İrtibat: 0533 410 24 12 Halil ERDEN

mJWjm1.jpg

5G1rOq.jpg

ROlLzG.jpg

vJvdWO.jpg

a1bJbR.jpg

POZ4bv.jpg

1GlmW1.jpg

gAjrL0.jpg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
hayırlı satışlar hocam..üyelerimiz den hem benzinli hem otomatik arayan arkadaşımız vardı herhalde.hayırlısı olsun diyelim
@aybayraktar????

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hakkınızda hayırlısı olsun, hasar durumu ve tramer durumlarını da detaylı belirtirseniz, satın almayı düşünenler için işler hızlanmış olur.

aybayraktar

Sessiz
hayırlı satışlar hocam..üyelerimiz den hem benzinli hem otomatik arayan arkadaşımız vardı herhalde.hayırlısı olsun diyelim
@aybayraktar????

Teşekkür ederim ilginize. Otomatik arayan başka bir arkadaştı. Ama galiba o dizel arıyordu. Ben 6 7 bin nüfuslu küçük bir ilçede çalışıyorum. Bir arıza durumunda sanayiye sadece araba götürup bırakıp gelmem bile çok zor oluyor. Hal böyle olunca, dizel ve otomatik araçlardan uzak duruyorum. Otomatiklerin şanzıman arızaları, dizellerin de bakım masraflarinı sağdan soldan duya duya iyice soğudum. Km de benim için yüksek. 120 130 bin üzeri sıkıntı benim için. Tekrar teşekkür ederim.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Teşekkür ederim ilginize. Otomatik arayan başka bir arkadaştı. Ama galiba o dizel arıyordu. Ben 6 7 bin nüfuslu küçük bir ilçede çalışıyorum. Bir arıza durumunda sanayiye sadece araba götürup bırakıp gelmem bile çok zor oluyor. Hal böyle olunca, dizel ve otomatik araçlardan uzak duruyorum. Otomatiklerin şanzıman arızaları, dizellerin de bakım masraflarinı sağdan soldan duya duya iyice soğudum. Km de benim için yüksek. 120 130 bin üzeri sıkıntı benim için. Tekrar teşekkür ederim.
Km kriteriniz için bir şey diyemem ama AT'de hiç bir sıkıntı olmaz, kafanız rahat olsun.

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hakkınızda hayırlısı olsun, hasar durumu ve tramer durumlarını da detaylı belirtirseniz, satın almayı düşünenler için işler hızlanmış olur.

Aslında elime yeni geçti ekspertiz yaptırdığım kağıtlar dediğiniz çok doğru onlarıda atıyorum şimdi ilana alacak arkadaşa faydası olabilir.

İlan olmasa yüzünü göreceğimiz yok @sahinerden :) hayırlı satışlar ;)

Murat abi sorma epeydir giremiyorum buralara :)

Kusura bakmayın mesajı düzenleyemedim ayrıntılı alırken yaptırdığım ekspertiz raporunu buraya koyabiliyorum

g9Jn4N.jpg

nJ3kA5.jpg

pGpjRJ.jpg

faktas19

Sessiz

Kardeşim mazda alıyorsun mazdacılar sanayiye pek gitmez sadece yağ bakımı balaya değişimi için gider bendede bunun 2004 ü var ondan biliyorum . Bu arada hayırlı satışlar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Kardeşim mazda alıyorsun mazdacılar sanayiye pek gitmez sadece yağ bakımı balaya değişimi için gider bendede bunun 2004 ü var ondan biliyorum . Bu arada hayırlı satışlar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
teşekkür ederim dediğiniz gibi 4,5 senede çok şükür periyodik bakımları hariç servis yolu görmedim.

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Bu arada dipnot düşeyim forumdan gelecek abilerime bir miktar fiyatta indirim uygulayacağız :). Konuyu düzeltemediğim için böyle yazabildim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt