• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Satılık 2006 Mazda 3 Dynamic Manuel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Üste 10 bin civarında alabileceğim araçlarla takas olur.
--Motor--
**Aracım 2006 model Dynamic donanım, 283 binde. Alırken tabi tutulan dyno testinde 95 beygire yakın bir sonuç verdi. Alalı çok olmadı zaten (276binde) yani sıfırının 105 olduğunu ve aktarma organlarının 2-3 beygiri rahatlıkla yediğini düşünürsek aracın motor durumu %93-95 arası diyebiliriz.
**Motorunda ve şanzumanında en ufak bir sorun yoktur. Yürür aksamları gayet güzeldir. 4 amortisörde de kaçak patlak yok
---Kaporta Durumu--
Sağ ön çamurluk, sağ arka çamurluk boyalı, sol arka çamurluk yarım parça boyalı. Vernik atmasından ötürü de bagaj kapağını ben boyattım. Harici tüm parçalar orjinaldir. Kaputta taş izleri var. Eksi sahibi bir inşaat mühendisiydi (ilk arabası 7 yıldır kendisindeydi). Ankara oğuzlar mahallesindeki bir inşaat firmasında çalışıyor. İl dışı şantiye ziyaretlerine hep kendi aracıyla gittiği için bir hayli taş izi oluşmuş kaputta.
--Bakım--
**281 binde Motul 6100 5W40 yağ kullanılarak rutin bakımı yapıldı, aynı gün Parflu marka antifreeze ile de motor suyu değiştirildi.
** Baskı Balata 6 ay önce (excedy) değişti. 1 yıl evvel triger seti ve 16 subap serviste değişti.
** Ön ve arka balatalar yeni değişti
**Demirtozu-Kil-pasta-Cila-boya koruma uygulaması 1.sınıf ürünlerle tarafımca yapılmıştır.
--Lastik--
**Üzerinde 4 adet kışlık lastik var, 4 adet yazlık lastiği de bulunmaktadır.

Bunun dışında araçta BRC marka sıralı LPG sistemi mevcuttur, 43-44 lt gaz alıp halihazırda şehir için 450 km yol yapmaktadır. Aracın Muayenesi 2019 yılının Mart ayına kadar devam etmektedir.
Biranda ilan yapınca aklıma gelmeyen şeyler olmuş olabilir, merak ettiklerinize cevap veririm. Resimleri kısa süre içerisinde yükleyeceğim. Rengi siyahtır.
Fiyat: 34.500

Mazda 3 1.6 Dynamic 2006 Model 34.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 566492580

Marka
Mazda
Model
3
Model Yılı
2006
Yakıt
Benzin-LPG
Vites
Manuel
Kilometre
285500
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Siyah
Fiyat
34.500
Motor Hacmi
1600cc

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    326.8 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    274.1 KB · Görüntüleme: 27
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    326.8 KB · Görüntüleme: 28
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    328.2 KB · Görüntüleme: 30
  • 5.jpeg
    5.jpeg
    263.1 KB · Görüntüleme: 31
  • 6.jpeg
    6.jpeg
    237.6 KB · Görüntüleme: 33
  • 7.jpeg
    7.jpeg
    263.6 KB · Görüntüleme: 31
  • 8.jpeg
    8.jpeg
    288.7 KB · Görüntüleme: 30
  • 9.jpeg
    9.jpeg
    320.3 KB · Görüntüleme: 29
  • 10.jpeg
    10.jpeg
    298.2 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ek olarak bu araçlarda kronik bir hata olan vuruntu sensörü değişmi yapıldı ve hasar kaydı için yapılan sorgulamada parça parça olmak üzere toplamda 6 bin liralık bir kayıt çıkmaktadır.

Son düzenleme:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hayırlısı bakalım, tazminat işinin olması için dua ediyoruz, zira araçla ilgili değişik projelerim var. Bunlardan biri tablet montajıydı, hatta tableti almıştım :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
olur da araç satılırsaa.o hevesi kursağn da bırakmam..benim kine takarz rahat ol sen:hhhhhh::hhhhhh:
Yardımlaşmayı şiar edinmiş üyelerle dolu olduğumuzu görmek mökembell bişi, fazla söze gerek yok, sizde görüyürsünüz, mökembell... :D :huhuu:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
İyi temennileriniz için teşekkürler a dostlar...
@mustafayk niyetlendiğim proje aslına uygun bir projeydi. Amerika’dan navigasyon bilgi ekranını almak gerekiyor. Nisan ayında Amerika’dan bir arkadaşın kuzeni gelecek ondan rica edeceğiz, şimdilik askıda, tablet alındı otg y kablosu siparişi verildi, araç şarj aleti alındı. Wireless aparatlı kamera, usb çoklayıcı vs alınması gerekenler de var. Mart ayında şu tazminat işi belli olsun, duruma göre tekrar bu konuyu müzakere ederiz :)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Allah hakkınızda hayırlısını versin, gönlünüzden satılmasın geçiyorsa eşinizin tazminatı ödensin de guzu sizinle kalsın.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Aynen, satılmasını istemiyorum, satınca daha düşük model bir araç almak durumunda kalacağız, onu da geçtim bu arabanın bakımı tam, tekrar böyle bakımlısı denk gelir mi muamma, ayrıca bu araç için yapacağım projelerde yarım kalsın istemiyorum :)
Allah hakkınızda hayırlısını versin, gönlünüzden satılmasın geçiyorsa eşinizin tazminatı ödensin de guzu sizinle kalsın.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
ya proje işine takılma diyorum hocam.benimkn de gerçekleştirirz:huhuu:
Ha evet ya onu anlık da olsa unutmuşum, stres ve moral bozukluğundan....Proje işinin yürütülecek olması sevindirici bir gelişme, Kardelen çiçeği gibi açtın Mustafa, iyi ki varsın :))

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Şimdi 1.5 alırız bir iki yıl sonrada 2.0 geçiş yaparız hem vergileride düşer :D
Yetkilileri göreve davet ediyorum, markadan soğutma var, başka markaya yönlendirme ve ağır tahrik söz konusu, abilerimizden anlayış bekliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt