Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2004 Mazda 3 AT 140.000 km

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında arikan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arikan

arikan Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kül Gri-Sedan

Ekli Dosyalar:

2. grafff

grafff Aktif

Araç Markası:
    2006 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Bakır Kırmızı
    Hayırlı satışlar olsun

arikan bunu beğendi.
  3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı müşteriler diliyorum. Aracınız güzel yalnız fiyat çok uçuk, yanlış anlamayın istediğinizi yazmakta özgürsünüz, ve size göre ederi bu olduğunu düşünebilirsiniz, ama muhtemelen bu aracı yine bir Mazda kullanıcısı satın alacaktır ve Mazda piyasasına hakim olan birisi bu fiyatı verebileceğini sanmıyorum

hakan_emre bunu beğendi.
  4. yucelcayir

yucelcayir Katılımcı

Hayırlı satislar

arikan bunu beğendi.
  5. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlı satışlar.

arikan bunu beğendi.
  6. aurora

aurora (Can)

Araç Markası:
    1992 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Hayırlı satışlar.

arikan bunu beğendi.
  7. arikan

arikan Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kül Gri-Sedan
    İkinci el piyasası anlamsızca çok yüksek, referans aldığın sitedeki muadili tüm araçlar, hatta kazalıları 200 bin üstü km dekiler ortalama bu fiyatta.Kız kardeşime otm 2004-2005 Corsa bakıyorum inanın 30 un altında alınabilecek araç bulamıyorum.Forumdan almak isteyen olursa elimden geleni yapmaya çalışacağım.
    Aracıma galerici 33000 verdi,yaklaşık bir ay önce ben o Zaman satmayı planlamıyordum , daha arabaya expertiz yaptırmadan.
    Şu konuda kesinlikle size katılıyorum , ikinci el gerçekten çok yüksek.

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  8. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Öncelikle hayırlı satışlar... Herkes referans olarak Sahibinden sitesini aldığı için fiyatlar bu yüzden de, sun'i olarak şişiyor... Araca söylenecek hiç bir şey yok fakat piyasa şartlarında düşünüldüğünde rakam yüksek kalıyor. "tok satıcı" konumundaysan eğer bir iki ay içinde zaten bu fiyatları bulur, ama yok ben satayım işim var gücüm var diyorsan, galerici iyi fiyat vermiş derim.

Mal müşteriye satılır diyerek, aracın forumda kalmasını arzu ederim, temiz ve diri çünkü.

arikan ve hakan_emre bunu beğendi.
  9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Galericinin 33 vermesine bile şaşırdım ben, sizden o fiyata alıp 36 ya satabileceğini sanıyorsa bence yanılıyor ama vardır bir bildiği diyorum. Şuan o fiyatı veriyorsa bence hemen tamam deyin

10. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hayırlı satışlar aracınız çok güzel bence uğraşmadan galericiye verin gitsin ;)

11. arikan

arikan Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kül Gri-Sedan
    Ezmocestere; sanırım ikinci el piyasasını çok fazla kontrol etmiyorsunuz.İnanın bana benim için de çok abartılı rakamlar , kendi aracıma fiyat belirlerken piyasa baktım.Yakın Zaman'da dediğim gibi kardeşim için Corsa ve Honda jazz bakıyordum, 2006 model bir parça değişeni ve 80000 km deki jazz için 44000 TL fiyata ilana çıktığı gün satıldı.İnanması güç ama piyasa şu an böyle, özellikle sahibinden gibi sitelere hem galericiler hemde son kullanıcı buraya yüksek rakam yazdıkları için piyasa malesef böyle.
    Geçen sene kendim için ford Kuga düşünüyordum, 2008-2011 arası (Cx5 den sonra en beğendim suw dur), geçen yıl bu Zaman'lar 60000 TL 'e çok temizini bulanilirken, bu yıl aynı aracın temizini minimum 75-80 bin bandında.
    Domestos, burada yazan fiyat için elbette pazarlık yapılacaktır , son kullanıcıya satmayı daha anlamlı buluyorum.Daha fazla fiyata satmak için değil de, galericiye arabayı satmış değilde sanki kaptırmışım gibi his edeceğimden

grafff ve domestos bunu beğendi.
  12. arikan

arikan Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kül Gri-Sedan
    Yok dostum ben galericilerden ne araba alır , nede satarım.
    Bi alıp veremediğim yok, işini çok düzgün yapan çokça vardır.Malesef bizim kötü bir anısı var.
    Birde aracımı galericiye götürmedim , aracın ön camında kartım var.Vatandaş benim numaramı görerek ısrarlı şekilde arayıp arabayı istiyor :).Herhalde hazırda müşterisi var

domestos bunu beğendi.
  13. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Sn. @arikan beni ya da bizi yanlış anlıyorsunuz, piyasadan haberimiz elbette var, ama bir de gerçek piyasa değerleri var şişirilmiş fiyatlarla ilana konan araçlar istisnalar hariç bekleyip duruyor, zaman sorununuz yoksa siz de bir istisna denk gelir derseniz ki bu olabilir bekleyip bu fiyatlara satabilirsiniz belki de ama bahsettiğim gibi diğer markalar zaten uçmuş ama TR de sürü psikolojisiyle fanatiklikten dolayı uçuk rakamları verebilirler ama iş Mazda ya gelince işler değişiyor, bizim araçlarımızı Mazda yı bilene satıyoruz genelde ve bu azınlık ta kafasında verebileceği fiyatı oluşturmuştur ve bilir. 2004 birinci nesile 36 vermektense 4 - 5 daha veririm 6 yaş daha genç ikinci nesil alırım diye fikir oluşuyor insanlarda

grafff, hagakure, hakan_emre ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Araba yaşına göre çok temiz bu biraz fiyatı yüksek tutabilir. Bir üst kasanın orta donanımı (touring) yakın zamanda 40 bin liranın altına satıldığına şahit olunca ilk kasa makyajsız 3 lerin 30 binlerin ortalarını bulması reel piyasa rakamları değil, biz sadece bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Ben aracım için reel piyasanın üstünde bir fiyat yazdım ve tok satıcı modunda bekledim, ilan süresinin son gününde yazdığım rakamın 750 lira aşağısına (pazarlık payı olduğu için yoksa yazdığım fiyata da gidecekti) satıldı. Nasipte varsa olur inşallah...

:)

sinyor, grafff, arikan ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  15. arikan

arikan Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kül Gri-Sedan
    Yok, yanlış anlamıyorum sizi, sizinle de aynı fikirde olduğumu dile getirdim zaten.
    Malesef gerçek piyasa da şu anda bu durumda bunu belirtmeye çalıştım.
    Yakın Zaman'da benzer bir araç satın almış olan varsa , belirtirse çok sevinirim.
    Amacım fırsatçılık veya al satçılık değil zaten son kullanıcısı galerici ile aynı parayı verirse gönül rahatlığı ile satarım.
    Not: Kişiden kişiye değişsede ben Mazda 3 ikinci nesli, birinci nesil kadar yakışıklı bulmuyorum

domestos bunu beğendi.
  16. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Tabi ki zevk işi bu subjektif bir konu, ama yakışıklı bulmasan da teknoloji farkı var neticede, yakın zamanda 1. nesil alan hemen aklıma gelmedi, @yucelcayir vardı galiba çok yakın olmasa da ramazan bayramıydı sanırsam

17. arikan

arikan Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kül Gri-Sedan
    Kesinlike subjektif , amacım birinci nesil ikinci nesil muhabbeti pek değil ama yeri gelmişken belirteyim .kesinlikle 2. Nesil daha yüksek bir teknoloji, çok daha donanımlı ama yakıt tüketimi ve şanzıman birinci neslin devamı, Türkiye şartlarında malesef yine lpg siz binilmesi pek mümkün olmayan bir araç, ve içi eskiye göre. Ciddi anlamda dar.

grafff, ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  18. sinyor

sinyor Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 3-2005 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - Sedan
    oo kırmızı kuzu gitti yani veli abi. hayırlı olsun ne kadara gitti yeni aldınız mı:)

domestos bunu beğendi.
  19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan

:)

20. arikan

arikan Sessiz

Araç Markası:
    2004 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kül Gri-Sedan
    Aracım satıldı arkadaşlar, Kullanıcısı aldı.Galerici fiyatına, kullanıcısına gönül rızası ile sattım.Alan arkadaş iyi günlerde kullanır inşallah.

ezmocesteri bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş