Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2001 makyajlı 626 / 115

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında javier tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Aslında satılık mı onu da tam bilmiyorum. Satmaya niyetim de yoktu ama bir arkadaşta satılık Nissan Almera var, görüntüsü vs.daha hoşuma gitti.

Ama öncelikle şöyle birşey var, bu arabayı satıp Almera alırsam pişman olur muyum? Aracı geçen servise götürüp komple kontrol yaptırdım, periyodik bakımla beraber falan.. Usta dedim yaptırılacak bişeyi falan var mı dedim, hayır dedi. Hayır varsa yaptırayım dedim. Hiçbir şeyi yok dedi..

Yani kısacası aslında satasım yok ama almera da iyi bir tercih olabilir diye düşünüyorum sadece.. Ne yapsam satsam mı arkadaşlar??

2. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Kafan rahatsa hiç bulaşma...

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Yani maceraya gerek yok.

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Almera; 626'nın tasarımından daha hoş gelir bana. Mantıklı bir seçim olur bence... ;)

5. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    peki benim aracın bedeli ne olur? sol ön çamurluk değişik, sol ön kapıda boya, arka kapıda lokal boya, sağ ön kapı boyalı. 166.000 km., tek bir hasar kaydı var bedeli yazmayan.

6. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    21.000 TL

7. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    galerici arkadaşım da 21.000 vermişti.. o yüzden sanki bana daha fazla edebilir gibi bir izlenim uyandı :)

8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hiç durma, bi daha mı geliniyor bu dünyaya, içine sinmeyen araç ile nereye kadar... Almera seni çağırıyor... :D

9. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    yok abi araba içime siniyor da, almera daha hoşuma gitti. ben bi ilan hazırlayayım bakalım.. Sence ne kadar eder araç [member=9]domestos[/member] ?

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Piyasasına yabancı olduğum kategori... Fakat; aldığın fiyatın üzerinde gider diye tahmin ediyorum...

İçinin aldığı araca sahip olmak gibisi yok... Mazda felsefesi farklıdır özümsenmeyince insanın içine sinmez...

11. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
    [member=395]javier[/member] beni yalnız mı bırakacaksın :p
    ben de guzuyu almadan önce almera ile ilgileniyordum, 1.5 tekna kasalar benim de hoşuma gidiyordu, sonra 20-21 bin bandına çıkamam düşüncesiyle 93-97 kasa 626 bakayım dedim, sonra parayı ayarlayınca hooop makyajlı nasip oluverdi :)
    beğendiğin almera hb mi sedan mı?
    hb lerin bagaj hacmi gayet tatminkardı, mercekli farlar olması da güzel, yol tutuş ve fren mekanizması gereçekten başarılı almeraların
    onların da almeratr diye forumları vardı, orayı da inceleyebilirsin, aracın uzun uzun artılarını ve eksilerini yazmışlar
    1.5 motor 100 hp diye biliyorum onları
    guzu seni performans olarak biraz memnun etmedi galiba,
    [member=9]domestos[/member] veli abinin de dediği gibi gönlünden ne geçiyorsa ona göre hareket et,
    benim aracın masrafı var biliyorsun, herşeye rağmen arabama bağlandım, edeceğim masrafla canavar olur Allah' ın izni ile, dediğim gibi herşeye rağmen sevebilmek önemli
    bizim araçlar piyasada çok az sayıda, fiyatlara baktığında 21-23 çekiyorlar, sen de 22,500 den falan ilan aç bakalım tepkiler ne yönde olacak
    ben araç araken 98 kasaya 21.250 yazıp da sadece 250 inerim diyenler, şimdi biner ikibin er fiyat düşümüşler hala satılmamış, müstehak sizlere diyorum :D
    hakkında hayırlısı olsun

12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe

13. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Bence elinizdeki bildiğiniz sorunsuz aracı satıpta piyasaya araç aramaya düşmeyin. Eğer alacağınız aracı ayarladıysanız tamam ama önce aracı satayım sonra yeni aracı bulayım derseniz bu piyasada zorlanırsınız. Fiyatlar almış başını gidiyor...

14. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlısı olsun ,içine sinmediyse aklına hangi araç yatıyorsa onu al.Almera düşünüyorsan 2004 sonrası makyajlı kasa olabilir.

15. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Tavsiyeler için teşekkür ederim dostlar. Aslında arabanın içime sinmeyen bir tarafı yok, çok da memnunum. arka camın ordaki fren lambası yanmıyor, onun haricinde bir sıkıntısı yok. Satıp almera alsam sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum, biraz da bu yüzden açtığım bir konuydu. Onun haricinde 23.000 e tok satıcı gibi satabilirim gibi..

Yanlız şöyle bir konu var, görüşlerinizi almak isterim. Aracı aldığım Ocak ayında bizim guzular 18-20 arası fiyatlardayken (sahibinden, arabacom vs.gibi sitelerde), şimdilerde 23-26 arası. Buradaki fiyatlar tabii ki olması gereken fiyatlar değil bence de, ama genel anlamda bir artış var bu kesin..

Aynı dönemlerde Almera da baktım, onların fiyatları o zamanlar 23-24 ken, şimdilerde 22-23 lira..

Bizim mazdaların fiyatı (görece olarak) artıyorken, nissanların neden farklı olduğunu anlayamıyorum..

16. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Bizim Mazdacı ahalisi yüksek fiyat koyuyor genelde, araç sırf kendilerinde varmışcasına... Ama ilanları takibe al yüksek fiyatlılar hep bekliyor, normal fiyatlı araçlar ise aynı gün satılıyor.

17. CeNDeL

CeNDeL Katılımcı

Çünkü araba alacak olan kişi google'da mazdayla ilgili bilgi aradığı zaman mazdagarajdaki bilgileri okuyor bizim mazdaya olan aşkımızı görüyor araçlarımızdan ne kadar memnun olduğumuzu ne kadar sorunsuz olduğunu görüyor ve bu fiyatlara bu donanım ve kalitede başka araç bulamadığı için direk mazdaya yöneliyor. Piyasada çok fazla mazda olmadığı içinde fiyatlar yükseliyor yani bir nevi karaborsa oluyor :) Millet ikinci eli yok falan diyor ama bana göre ikinci eli en hızlı olan arabalardan birisidir Mazda :)

18. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Ben aracı satmaktan vazgeçtim. Almerayı bugün denedim, içi çok dar geldi 626 dan sonra, üste 2 lira verip şekli güzel diye alıp ne olacağını bilmeden riske girmedim. mis gibi mazdam var dedim :) en azından sorunum yok..

tek bir sorum varsa da; o da içeri giren yol sesi.. sanırım o da yazlık lastikleri alınca düzelecektir..

konu kilitlenebilir.. saygılar.

19. suleyman

suleyman Katılımcı

hayırlısı olsun bence iyi karar
    2007 almera var arkadaşımda benim mazda 626 1998i rampada ve virajda denemişti özellikle kullanmıştı bir dahaki arabam mazda ikibin motor demişti bende onunkini kullandım dediğiniz gibi dar ve cekiş zayıf gelmişti :)

20. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    ve zaten piyasası nerdeyse sıfır.. güzel araba halbuki görünüş olarak ama işte.

bana şimdi jant - lastik lazım. konu linki alınır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş