Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 1993 Model Mazda 626

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında badilcan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. badilcan

badilcan Katılımcı

Arkadaşlar aracımın ilanını güncelledim , bir dönem satmaktan vazgeçmiştim ama başka bir araç aklımı karıştırdığı için ilanı güncelledim.
    Yazdığım rakam benim yaptığım masrafları düşününce inanın çok değil .
    En son aracın triger setini ve debriyaj setini serviste değiştirdim, Ayrıca Ngk olarak buji kablolarını ve boğaz kelebeği temizliğini Tosun ustada yaptırdım . Şu an için aracımın bir sıkıntısı görünmüyor .
    Bunlar yaptıklarım temel işler onlar haricinde yapılan bakım işlerini , ve değişiklikleri faturalarıyla ispat edebilirim. 3 hafta önce acaba araç motor istiyormu şüphesi ile serviste kompresyon testine soktum . Fakat ustanın söylemine göre değerler gayet iyi çıktı . Çünkü başka bir usta yağ eksiltmiş demişti ama hiç bir kontrol yapmadığı için aklıma takıldı ve servisteki ustanın fikrini almak istedim. Aklıma takılan kısım ise yağ kontrol çubuğunun ucu kırık yerine tam oturmuyor. Tam oturtunca pense ile çıkarıyorum değerler full çıkıyor tam oturtamayınca low değerine yakın çıkıyor .
    Yalan olmasın aracın aldığımdan beri yaptığım masraflar 8000 - 8500 tl yi bulmuştur.
    Ben 9000 gibi bir rakama aldım , fakat yaptığım masraf ortada . Şirket bana araç vermek yerine aracını kullan diyince bir miktar kiralama parası aldım. yoksa bu zararla çok uzun yıllar kullanmam lazım.
    Bir çoğu faturalı , diğerleride yapılan işlemlerin görülmesiyle ispatlanabilir.
    Bende biraz zaman ve para olarak yoruldum açıkcası .
    Vizesi yakınd zamanda yapıldı .
    Lpg bakımları yapıldı ve sıkıntısız çalışıyor.
    Lastikler ve jantlar sıfır durumda .
    Aracın boyasıda tarafımdan yapıldı, boyanmadan önceki fotoğraflarıda elimde mevcut paylaşabilirim.
    2 hafta önce içini Kosla ve benzeri temizlik maddeleri ile temizledim .
    Daha önceden kalorifer sistemi ısıtmıyordu , 2 defa oto elekrikçide temizlettim sorunsuz olarak ısıtıyor şu an.
    Onun haricinde benzin pompası , radyatör kapağı , fren merkez servisi değişimi yapıldı .

Ön Cam çatlaktı değiştirildi .
    Sol ön kapı camı tam açılmıyordu yapıldı .
    Debriyaj kolu çok yumuşaktı sabitlenmesi için işlem yapıldı.
    Direksiyon deri ile kaplandı ( Orta kalite ) .
    Marş motoru değişti .
    Distribütör kapağı ve distribütör beyni değişti .
    Faturalar içinde bir çok keçe ve yağ ibaresi mevcut ama keçe ler neyi ifade ediyor tam bilmiyorum.
    Diğer işlemleri tam yazamıyorum .
    Ama görmek isteyen varsa faturaları gösterebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-1993-model-626-201773386/detay/

2. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlı satışlar, inşallah yabancıya gitmez.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yazdığın rakam, yapılanlar düşünüldüğünde bırak maddiyatı, emeğin karşılığı bile değil Onur... Allah hayırlı satışlar nasip etsin, inşallah tanıdık bildik birisine nasip olur da seviniriz...

4. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlısı olsun Onur ,yapılan emeği gören birine nasip olur inşallah.

5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar, gerçekten her şeyini elden geçirip tertemiz yapmışsın, umarım değerini bilen birine nasip olur.

6. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hayırlı satışlar abi :)

7. sokrates

sokrates Katılımcı

Aracın çok iy görünüyor. Kısa zamanda satılır tahminimce ayrıca inşallah :)

8. karardvn

karardvn Aktif

Hayırlı satışlar yapılanlara bakıldığında fiyat normal bence aracı alacak olan şanslı daha önce de dediğim gibi araba aradığım dönemde olsaydı hiç düşünmeden alırdım

9. badilcan

badilcan Katılımcı

Yorumlarınız için çok teşekkürler .
    Umarım hayırlısı olur .

10. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
    hakkında hayırlısı olsun [member=75]badilcan[/member] onur
    benim araç da satışta, 19750 ye sabitledim fiyatı, bir süre dursun bakalım,
    ölü fiyata satma niyetinde değilim, öyle bir şey olursa adem ustada motor yaptırır binerim, şu an ilana koyduğum için araçla çok ilgilenemiyorum, zaten maddiyat da el vermiyor, satılmazsa çok da tın, satmamak daha ağır basıyor, tabi teklif edilen fiyata göre karar verecem
    eğer istediğim fiyat civarına satılırsa yumurta kasa 626 aklımdan geçiyordu,öyle olursa senin araca talip olurum
    nasip artık
    zaman gösterecek :)

11. badilcan

badilcan Katılımcı

Bir ara epey arayan vardı , fakat ben satmaktan vazgeçmiştim .
    Şu sıra ise pek arayan yok ben kullanmaya devam ediyorum . Sadece yağ eksilticekmi onu takip ediyorum. Yağ konusunda hala emin olmuş değilim. Yağ çubuğunun ucunu yaptırdım .
    Hepimiz için hayırlısı olsun.

12. badilcan

badilcan Katılımcı

Aracım satılmıştır ,
    Konuyu kilitleyebiliriz.

13. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Kilitlendi.