Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sanırım Tek Premacy Sahibi Benim :)

Konu, 'Mazda Premacy' kısmında meriç tarafından paylaşıldı.

1. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    Sanırım tek Premacy sahibi benim, bu durum ilginç olduğu gibi güzel de bir durum gibi ama yalnızlıkta zor be usta!

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Foto foto foto foto

3. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Ama bu konu fotoğrafsız plmaz ;D

4. CeNDeL

CeNDeL Katılımcı

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende arkadaşıma premacy aldırcam inşallah. Şuan opel merivası var ama satmaya ikna ettim onuda mazdacı yapıcam.Kaç senedir söylüyorum kanına girdim sonunda :) Hatta siz bu aracı almasaydınız bunu almayı düşünüyorduk. Araçla ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Malum bu araç hakkında çok az bilgi var. Kendime olsa 1 dakika bile düşünmem hemen alırım ama işte arkadaşa olunca iş değişiyor..

5. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    Kullanımı çok keyifli, otomatik vites olmazsa olmaz bence, ama yakıt 10 lt. Civarında, henüz bir hafta oldu, şimdilik eşim iş-okul-ev arasında gidip geliyor, hidrojen yakıt konusunu araştırıyorum şu sıralar, LPG taktırmak son düşüncem, araçla ilgili çok doküman ve bilgi yok maalesef, Allah uzun sürmeyi nasip ederse tecrübe edeceğim, fotoğraf konusuna gelince de izmit'te çamur yağıyor şu sıralar araba leş tabiri caiz ise, güneşli günler geldiğinde kısmetse...

6. CeNDeL

CeNDeL Katılımcı

Ooo siz İzmittemisiniz vay bee bu çok iyi işte müsait bir zamanınızda ziyaretinize gelirim o zaman, bende izmitte oturuyorum :)

7. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    İnşallah görüşürüz müsait bir zamanda, siz neredesiniz?

8. CeNDeL

CeNDeL Katılımcı

İnşallah. Bende Köseköy tarafında oturuyorum İzmitte Cihan hastanesinde çalışıyorum. Siz nerdesiniz?

9. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hidrojen yakıt konusunu bir dönem [member=2]Oğuzhan[/member] da araştırmıştı...

10. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Evet, maliyeti ve kesin sonuçlarının olmayışından dolayı vazgeçmiştim. Aklımın bir köşesinde duruyor güvendiğim birisi taktım gerçekten işe yarıyor derse belki düşünürüm tekrar :)

11. individual

individual Sessiz

hayırlı uğurlu olsun. Astina lar da pek fazla değil yani :)

12. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    Ben Derince'de oturuyorum, bir kaç ay öncesine kadar yuvam'da oturuyordum ve geçen yıl kızımı Cihan hastanesinde ufak bir operasyon yatırmıştık... Cihan hastanesi tarafına yolum düştüğünde tanışma bağımında size uğrayayım, selamlar...

13. CeNDeL

CeNDeL Katılımcı

Çok memnun olurum tanışmış oluruz görüşmek dileğiyle :)

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hiç istemeyek gittiğim bu şehri, bir gün özleyeceğim aklıma gelmezdi... Şehrin kasvetli ve nemli havasını sevemedim ama bir birinden sağlam dostlarım oldu oralarda... Genel anlamda özledim Kocaeli'ni... :(

15. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    Oğuzhan Bey internette kit halinde 650 TL ile 1000 TL arasında rakamlara satılıyor ama ben yerinde montaj yaptırmak istiyorum, fakat önce aracımı ölçmem gerekiyor, bu ölçüm bittikten sonra taktırayım ki kıyas yapabileyim, sanırım istanbul Avcılar tarafında bu firma, öte yandan Aydın'da opel ege otomotiv de garantili şekilde yapıyormuş...

16. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    Abi ben burada doğdum büyüdüm ama halâ öyle aman aman sevemiyorum çünkü çok fazla göç alıyor ve sanayi hızla büyüyor, bu da daha fazla hava kirliliği anlamına geliyor. Son rivayete göre ise son bir yılda 400 bin civarında göç aldığı kabusu da var...

17. CeNDeL

CeNDeL Katılımcı

Evet abi malesef havası öyle mahvediyor adamı. İnşallah bir gün buralara yolun düşerde hem dostlarını görmüş olursun hem biz görüşürüz :)

18. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    İnşallah bu hafta 8-6 çalışacağım için pek mümkün olamayabilir ama bir sonraki hafta 8-4 çalışacağım için 1 saat kadar boş vaktim olabilecek, büyük ihtimal ile bir merhaba demeye uğrayabilirim...

19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    8 Mart İstanbul toplantısı için niyetlendik ama beklemediğim yerden son dakika golünü kalemde görünce nasip olmadı... Niyet var, nasipte varsa da ne güzel olur...

20. meriç

meriç Katılımcı

Araç Markası:
    2001 Premacy 1.8 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı, SW
    Çok teşekkürler, sagolun... Evet Astina' da fazla yok sanırım, Köseköy'de bir balıkçı var ışıklarda, onun da bir Astina'sı vardı, o zamanlar ilgilendim Astina ile, ama Premacy nasip oldu...

Sayfayı Paylaş