Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahibinden Mazda 3 Motion 2014 Skyactiv

Konu, 'Satılık- Otomobil' kısmında starky tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. starky

starky Sessiz

Arkadaşlar 2014 kasım trafiğe çıkışlı Mazda 3 Skyactiv MOTION paket OTOMATİK vites ateş kırmızısı SEDAN aracımı özel sebeplerden dolayı satmak zorundayım. Araç 16800 kmde. 8000 kmde ankara başayar yetkili serviste 14000 kmde herter yetkili serviste bakımları yapıldı. Aracın 2 yila yakın garantisi devam etmektedir. Ayrica araca sonax nano boya koruma uygulandı ve 1 yıl daha garantisi vardır.Araçta motion pakete ek xenon, arka park sensörü ve amerikan cam filmi bulunmaktadır.
    Araçta otopark duvarına sürtmeden dolayı sağ arka kapı başayar yetkili serviste boyandı.Ayrıca sol ön kapıda yine ufak bir kazadan dolayı gözle zor farkedilen ufak bir iki göçük bulunmakta ancak boyasız olarak duzeltilebilmektedir.Satacağım için ve işlerim yoğun olduğu için ilgilenemedim. Aracın hasar kaydi, büyük kazası veya değişen parçası yoktur.
    Fiyat olarak şu an sıfır katalog fiyatı 77 bin lira olarak satılıyor. Bende 66 bin lira olarak düşündüm ancak mazdaseverlerle pazarlık sunnettir :)
    Aracimdan gerçekten çok memnunum, uzun yıllar kullanmak için içime sinerek satın almıştım ve beni bu tercihimde yanıltmadı. Şimdiye kadar yaptığım her kmden zevk aldım, satacağım hic aklima gelmedi ancak hayatın akışı surekli değişiyor.Artık geri kalan yüzbinlerce kmde de umarım başka bir mazdasever nasiplenir bu zevkten :) Detaylı bilgi için özel mesaj atarsanız sevinirim.

Son düzenleme: 3 Şubat 2016
    ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tez vakitte gönlünüze göre tekrar Mazda sahibi olmanız dileklerimle hayırlı satışlar... :)

3. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlı satışlar.

4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı satışlar, resimlerini de eklerseniz düşünenler için fikir vermiş olur.

5. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Hayırlısı olsun. Satış için hertere konsinye bırakırsan satış hızlanabilir.

6. starky

starky Sessiz

Arkadaşlar resimlere burdan bakabilirsiniz;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ik-mazda-3-sedan-ates-kirmizi-270121422/detay

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş