Sağlığımız İle Oynayan Firmalar ve Ürünleri

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen, taklit ürünlerin listesini açıklandı. Ürünler ve üretimini yapan işletmeler hakkında dikkatli olalım lütfen, sağlığımız bu ürünleri alacak kadar ucuz değil...

Bakanlık listeyi bir bir açıkladı! Bu ürünleri sakın almayın

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
2 yasindaki kizimin baba tatli tatli diye israr etmesi uzerin yaklasik 1 saat once umraniye 4 yoldaki cagri markete gittim bide ne goreyim tatlilarin uzerindeki taarih kisimlari kesilmis gorevliye sordugimdada taze olduklari icin dedi aginizi yuzunu kiracaktim serefsizin dedim kadir senin 2 cocugun var birak...

Ekli dosyalar

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Buraya kadar geldiyse iş vay anam vay... Milleti ne zannediyorlar acaba??

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
gida tarim bakanliginin mail adresi sayfasinda yok iletisim numaralari ariyorum acip kapatiyorlar yada hatda sorun var nereye nasil sikayetde bulunmam gerek ?

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
cagri market , sağlik bakanligi,umraniye belediyesi ve umraniye zabita mudurlugune mail attim.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Elimden geldiğince dışarıda et ve ürünlerini tüketmiyorum, kasabımı 20 yıldır tanıyorum orada sıkıntı yok çok şükür... Allah ıslah etsin, Allah akıl vicdan korku versin... :(

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@domestos onu bende gördüm abi :D gidip mallarıma sahip çıkam bari :D
Mallara el koyulur ya da imha ediliyor diyor. :)

Demet Yemek Fabrikası Aydın (Domuz Eti) Allah belanızı versin.

Nehir Pide Kebap Salonu Aydın (Domuz Eti) Allah bin türlü belanızı versin.

Zeytin yağına kanola yağı veya pamuk yağı katarsın tamam (yine kabul edilemez ama) sağlığa zarar vermez ama Domuz Eti nedir arkadaş, hiç mi akıl vicdan Allah korkusu yok sizde...

Moderatörün son düzenlenenleri:
Dikkat gerekiyor yoksa boşluğumuza gelip gaflete düşüp sağlığımızın tehlikeye girmesine sebep olur.
Domuz eti vs kullananlara çok çok ciddi yaptırım gerekiyor benim gözümde eli silahlı teröristten farkı yok belki daha beter.Allah korkusu olmayınca maalesef her türlü kötü iş yapanlar olabiliyor.

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Küçük bir hort olsun :)
Sağlığımız hepimiz için çok önemli ve sadece ilgili bakanlığın yaptırdığı testler sonucu elimize kısa da olsa bir kaç liste geçmişti. Epeydir neden yeni liste yok diye ara ara merak etsem de bu sabah okuduğum haber nedenini açıkladı..

Kısaca Üretici Arkadaşlar mağdur oluyormuş... ne desem bilemedim yorum sizin...

Canım sahtekârım sana bir şey olmasın

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Küçük bir hort olsun :)
Sağlığımız hepimiz için çok önemli ve sadece ilgili bakanlığın yaptırdığı testler sonucu elimize kısa da olsa bir kaç liste geçmişti. Epeydir neden yeni liste yok diye ara ara merak etsem de bu sabah okuduğum haber nedenini açıkladı..

Kısaca Üretici Arkadaşlar mağdur oluyormuş... ne desem bilemedim yorum sizin...

Canım sahtekârım sana bir şey olmasın
Okurken midem bulandı, bıraktım.

Üst Alt