SAAB AB’den Yerli Oto Hakkında Sert Açıklama

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
hımm hakaretim de eksik olmak diyosunuz :))

Kimin ne şekilde kime hakaret ettiği ortada ama bunu görebilmek lazım... Bana attığı pm bile başlı başına senin banlamama yetiyor ama hangi ortamda ne şekilde bulunduğunu fark edebilirsen... Sana müsamaha gösterildikçe azıyorsun, kaşınıyorsun, kaşıyoruz sonra da ağlıyorsun, küstüm oynamıyorum diyorsun...

Senin gibileri çok gördüm, çok ağzının payını verdim, fakat sana neden senin anladığın dilden konuşamıyorum biliyor musun?

Forumu kurarken en çok üzerinde durduğumuz nokta bu olduğu için... Ortamı lütfen kirletme, daha önce defalarca yazdık çizdik fakat yine yine yine anlamıyorsun, bu zor değil ama artık art niyet arıyorum...

PAN

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 sedan 2015
Araç Renk ve Tip
Power Sense Kırmız
Güney Kore 1976 yılında forddan demode bir platform satın alıp araba işine girdiğinde. Kore iç savaşlarla hatta kuzeyin işgaliyle harap olmuş küçük bir diktaydı.

Dünyanın en yoksul ve çaresiz ülkelerinden biriydi. 40 yılda sadece otomotiv devi olmakta kalmadılar bir sanayi devi de oldular.

Benim fikrim türkiye'nin de Avrupa'nın koresi olma yolunda olduğudur.

Otomotiv işi çok önemli. Sadece araba üretmiyor pek çok sanayinin temelini üretiyor bilime büyük kapı açıyorsunuz.

Ben ülkeme güveniyorum. Bu araba işi tutar. Türkiye el attığı her alanda başarılı oldu (turizm, inşaat, gemi sanayi, beyaz eşya, sağlık, gıda, çimento, demirçelik, silah üretimi, uydu yapımı..vb)

Araba işinden de yüzünün akıyla çıkacağını düşünüyorum. Bir başlangıç yapması çok önemliydi. Bu adımı attı. Gerisi bizlerin desteğine kalıyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Cesaretin internette yazarak gösterildiğini düşünen bir jenerasyon doğdu!
Evet hem de; forum yönetiminin cesaretini sorgulayıp, pm ile hakaret edebilecek kadar "yürekli !!" bir jenerasyon...

Uyarım hala geçerli sayın üye... Sen bilirsin !! :)

Bu bir tehdit değil, yanlış algılama, defalarca yapılan uyarıların sonuncusu... :cool:

PAN

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 sedan 2015
Araç Renk ve Tip
Power Sense Kırmız
Evet hem de; forum yönetiminin cesaretini sorgulayıp, pm ile hakaret edebilecek kadar "yürekli !!" bir jenerasyon...

Bu bir tehdit değil, yanlış algılama, defalarca yapılan uyarıların sonuncusu... :cool:

şu an korkudan titriyorum :)

Konuya dönelim hadi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
şu an korkudan titriyorum :)

Konuya dönelim hadi

Evet bence de konuya dönelim... Konu haricindeki mesajlar daha önce yapılan uyarıda olduğu gibi silinecektir... :)

Kendini bilen herkeslere keyifli forumlar... Bilmeyenlere iyi istirahatler...

Son düzenleme:

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Bu üslupla, bu tonda insanlarla yazışırsanız (daha önce de belirttim) bu projeyi tamamen siyasi parti projesi haline getirirseniz, kaç tane satacağınızı göreceğiz? Toplumun desteğini bizler-onlar, eski Türkiye-yeni Türkiye şeklinde alamazsınız.

Hakaret ettiğiniz, aşağıladığınız, eski Türkiye diyerek ülkelerine, atalarına laf ettiğiniz, kafalarını, ufuklarını sorguladığınız insanların neden desteğine ihtiyacınız var ki? Siz üretin, siz alın o zaman!

İşinize gelmeyen sorulara cevap vermez, kendi monoloğunuzu yaparsanız, ciddiye alınmazsınız. Size verilecek önem, sizin diğer insanlara verdiğiniz önem kadardır.

Şurada bir kaç günde hiç bir karşıtlığımın bulunmadığı bir konudan, sadece doğruların yapılması yönünde eleştirilerimi yazmak istediğim halde, beni dahi ittiniz bu projeden.

Güney Kore 1976 yılında forddan demode bir platform satın alıp araba işine girdiğinde. Kore iç savaşlarla hatta kuzeyin işgaliyle harap olmuş küçük bir diktaydı.

Dünyanın en yoksul ve çaresiz ülkelerinden biriydi. 40 yılda sadece otomotiv devi olmakta kalmadılar bir sanayi devi de oldular.

Benim fikrim türkiye'nin de Avrupa'nın koresi olma yolunda olduğudur.

Otomotiv işi çok önemli. Sadece araba üretmiyor pek çok sanayinin temelini üretiyor bilime büyük kapı açıyorsunuz.

Ben ülkeme güveniyorum. Bu araba işi tutar. Türkiye el attığı her alanda başarılı oldu (turizm, inşaat, gemi sanayi, beyaz eşya, sağlık, gıda, çimento, demirçelik, silah üretimi, uydu yapımı..vb)

Araba işinden de yüzünün akıyla çıkacağını düşünüyorum. Bir başlangıç yapması çok önemliydi. Bu adımı attı. Gerisi bizlerin desteğine kalıyor.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Sana attığı pm'ı burada kopyalamanı rica ediyorum. Hiç kimsenin hiç kimseye hakaret etme hakkı yoktur. Burada görmek istiyorum ne yazdığını? Herkes de görsün...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sana attığı pm'ı burada kopyalamanı rica ediyorum. Hiç kimsenin hiç kimseye hakaret etme hakkı yoktur. Burada görmek istiyorum ne yazdığını? Herkes de görsün...

Buna gerek yok abi, sonra iş kişisel meseleye döndürüldü oluyor bu ve benzeri güruh yine mağdurum ben diyor ve mağdur edebiyatını da iyi biliyorlar... Neticede kendi sözleridir ve kendisine yakışan şekilde yazmıştır üzerime alınmadım bile... Bununla ilgili ceza almıştı. Üzüldüğüm nokta böyle bir ortamın kıymetini bilmemesi ve siyasi şova dönüştürmesi... Yazık...

Üst Alt