Rüzgarda Dalgalanan Türk Bayrağını Öpen Harika Çocuk

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Türk analar yiğit doğurur. Çocuğun kanında Al Bayrağımız ın hissi zaten kaynıyor. Öz Türk Evladı işte buyursunlar. Maşallah Vallahi 41 bin kere. Allah kaderini güzel versin yazsın senin. Amin.

Demek ki çocuğu koltuğa oturmakla olmuyormuş, demek ki vatan sevgisi Yürekten geliyormuş, demek ki söz yetmiyormuş, böyle göstermek gerekiyormuş....alnından öpülecek evlat.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ben de izledim videoyu ama Veli abi buraya taşımış, örnek olsun.

Araç Markası
2016 Infiniti Q30
Bana en çok acı veren ise, bu başlığın üyelerimize özel bölümde yer verilmesine duyulan ihtiyaç. Mod'ları eleştirmiyorum, ülkenin hali ne yazık ki budur!

selmazda

Katılımcı
Üyelere özel bölümü herkese açık olamaz mı? Çok özel şeyler yok bildiğim kadarıyla. Paylaşılan şeyler herkesi ilgilendiren genel şeyler futbol muhabbeti ve diğer teknik gelişmeler ve medya ile ilgili..

Bana en çok acı veren ise, bu başlığın üyelerimize özel bölümde yer verilmesine duyulan ihtiyaç. Mod'ları eleştirmiyorum, ülkenin hali ne yazık ki budur!

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Üyelere özel bölümü herkese açık olamaz mı? Çok özel şeyler yok bildiğim kadarıyla. Paylaşılan şeyler herkesi ilgilendiren genel şeyler futbol muhabbeti ve diğer teknik gelişmeler ve medya ile ilgili..
Üstad ın bakış açısı farklı Fatih abi, kastettiği o değil.

selmazda

Katılımcı
Farkındayım da bu vesileyle dile getireyim dedim. Herkese açık olsa daha iyi, gizli saklı bir şey yok sonuçta üye olmayanlar bu bölümde yayınlanan faydalı bilgileri göremiyorlar. Teknolojik ve bilgi içeren şeyler paylaşılıyor. Bu bilgileri okuyan insanlar daha çok üye olmak isteyeceklerdir. Üye sayısını artırmak istiyorsanız otomobil haberleri dışındaki bu haberleri de dışarıya açmanız daha iyi olur.

Üstad ın bakış açısı farklı Fatih abi, kastettiği o değil.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Aslında öyle bir çekincemiz yok Mustafa abi video bölümü üyelerimize özel kategorisinde olduğu için Veli abi buraya açmış :)
Üyelerimize özel bölümünün bir kısmının dışarıya açılması konusu değerlendirilebilir elbette.

selmazda

Katılımcı
Güzel olur Oğuzhan bey, belki fotoğrafları filan saklı yapabilirsiniz artık ne gerekiyorsa, onun dışında çoğu şey açık olabilir.

Aslında öyle bir çekincemiz yok Mustafa abi video bölümü üyelerimize özel kategorisinde olduğu için Veli abi buraya açmış :)
Üyelerimize özel bölümünün bir kısmının dışarıya açılması konusu değerlendirilebilir elbette.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Abi biz bu durumu her gidilen görevde yaşıyoruz... Nasreddin Hoca misali, bu ülkede taşları bağlayıp kopekleri salmışlar artık...

Bizde köpekleri, gelebilecek taşlardan korur hale getirildik maalesef !!

Üst Alt