Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ruhumu Yeniledim

Konu, 'Mazda 3' kısmında Kırmızı Ruhum tarafından paylaşıldı.

1. Kırmızı Ruhum

Kırmızı Ruhum Yeni makinem

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    Arkadaşlar yeni 2012 model kirmizi impressivle tekrar aranizdaym beni bu aracı almam konusunda israrları icin öncelikle garaj dostlarim Enes ve Harun maytalman kardeşlerimize sonsuz teşekkürler. Kırmızıya çok şüpheli gitmiştim ama ilk görüş te kapildim. Aracım 20 binde ful bakımlı ve gram hasar ve boya yok araç 2012 model 2013 9.ay trafiğe çıkmış. Sahibi almış resmen hakaret eder gibi garaja kitlemis. Sanırım bana almış. Aldığım adam çok ama çok titiz ve cins birisiydi resmen mücadele ettim aracı almak için. .,araçta tüp yok bakalım duruma göre tatil dönüşü taktirabilirim. Herkese sevgi ve saygilarimla.bu arada istanbul maceramda oldu sormayın koca istanbulda bulamadım ama Gümüşhane nin Torul ilçesi kırsalında resmen Köy gibi. ruhumu garaja kitlemis. Bana nasip oldu.tekrar bu mazdami almamda çok emeği olan Enes ve Harun a tekrar sevgilerimi selamlarımı sunar hayatlarında sağlık mutluluk daha iyi mazdalı yıllar temenni ederim.Allah razı olsun kendilerinden. .

Ekli Dosyalar:

2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hayırlı olsun Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin. Kırmızı başkadır. Ufak bir tavsiye arka stoplardaki koyu film itici duruyor belki daha açık yapılabilir yada sökülebilir.

3. Ebubekir

Ebubekir Katılımcı

Araç Markası:
    2012 Mazda Mirai
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Sedan
    Hayırlı olsun Çok güzel yakıyor ortalığı.

4. yucelcayir

yucelcayir Katılımcı

Özel değilde kaça aldınız acaba

5. mcvc

mcvc Katılımcı

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 - impress
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - HB
    Hayırlı olsun.....

6. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlı olsun..

7. Holydao

Holydao Katılımcı

Araç Markası:
    2014 Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı HB
    Hayirli olsun, kazasiz belasiz binmek nasip olsun :) kirmizi candir.

8. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Güle güle kullanın...

9. aurora

aurora (Can)

Araç Markası:
    1992 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Hayırlı olsun. :)

10. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    Herkese teşekkürler.Allah razi olsun

11. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Plakanın sonundaki 29 dan kıllanmıştım zaten. Gümüşhane ile bi bağlantı vardır demiştim kendimce, yanılmadım.

Hayırlı olsun Allah ım kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip etsin inşallah. Fiyat nedir peki?

Bu üçüncü fiyat sorusu, özelse belirtin ki, sormaktan vazgeçelim. :) :)

12. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Kazasız belasız cezasız kullanmak nasip olsun , kırmızı olsun 3 kuruş pahalı olsun:) maşallah çok güzel renk , kırmızı her zaman 3 favori rengim arasında , nazar değmesin , güle güle kullanın

Kırmızı Ruhum ve domestos bunu beğendi.
  13. eerkanyil

eerkanyil Sessiz

Araç Markası:
    2006 Mazda 3 Dynamic
    Araç Renk ve Tip:
    S.Kırmızı-Hb-At
    hayırlı uğurlu olsun . nazar değmesin maşşallah .

Kırmızı Ruhum bunu beğendi.
  14. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    Aslında bende düşünmüyor değilim ama adam arkadaki tüm ışıklı yer tamponlar refleksi bile kaplama. Hepsini mi Söksem yada sadece tampon reflektorumu kalsa.kırmızı tampon da kırmızı reflektor iyi durmuyor gibi.

domestos bunu beğendi.
  15. faroz_52

faroz_52 Aktif

Güzel günlerde eskitesin Ertan abi...Üstümüze düşeni yaptık...Lpg konusundada özençleri tercih edersen bir sıkıntı yaşamadan yıllarca binersin diye düşünüyorum...Önemli olan senin yüzünün gülmesi idi siyah haşat mirai güldürmeyecekti hep soru işareti ile yaşamaktansa kırmızıyı alıp aklın rahat için rahat....Ayrıca belirtmekte fayda var mazda nın kırmızısı fotoğrafın çekildiği cihazın lensi ve ayarlarına göre farklılık gösteriyor...Çıplak gözle gördüğümüz o tatlı rengi görememiş olmamızın ve kırmızının itici gelmesinin sebebi bu aslında...

16. grafff

grafff Aktif

Araç Markası:
    2006 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Bakır Kırmızı
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde kullanın. Kırmızı yakışmış. Yakıyor yakıyor :D

17. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    TEŞEKKÜRLER GÜNAYDIN

bu arada üye ismimdeki mazda 3 torıng i nasıl değiştirebilirim.kişisel detaylardan-imza ayarlardan denedim olmadı

Enes akşamada düğün var şimdi aklıma geldi daha erken gidersem montaja başlarlarmı acaba.dönüşüm geç olur

lpp tankını ne tavsiye edrsiniz simitmi veya başka ayrıca bizim kasalara kabin içine lpg düğmesini nereye daha çok yakışır

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Temmuz 2016
    infiniteblack bunu beğendi.
  18. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    En güzeli simit tank , lpg düğmesi bende direksiyonun altında soldaki açık gözün karşı duvarına monteliydi ışığı gece falan gözümü almıyordu , görmek için arada aşağı doğru bakmak gerekiyor sadece , ama ben her aldığımda km sıfırladığım için yaklaşık ne kadar kaldığını tahmin ediyordum çokta bakma ihtiyacı hissetmiyorsun

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  19. Kırmızı Ruhum

Araç Markası:
    Mazda 3 İmpressive
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı- Sedan
    benim önceki mazdamda el freninin yanındaki kapaklı bardaklığın içine düz kısmına monteliydi çok da kullanışlıydı.yine oraya düşünüyorum ne dersiniz.hatta burdaki brc yetkili bayide çok beğenmişti

ezmocesteri bunu beğendi.
  20. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Benimki de burada ve görünmüyor gece dikkat çekmiyor. Gerçi görünse gündüz de kendini belli ederdi, çok parlak ışığı var. :)

grafff, infiniteblack ve ezmocesteri bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş