Ruhumu Yeniledim

Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Arkadaşlar yeni 2012 model kirmizi impressivle tekrar aranizdaym beni bu aracı almam konusunda israrları icin öncelikle garaj dostlarim Enes ve Harun maytalman kardeşlerimize sonsuz teşekkürler. Kırmızıya çok şüpheli gitmiştim ama ilk görüş te kapildim. Aracım 20 binde ful bakımlı ve gram hasar ve boya yok araç 2012 model 2013 9.ay trafiğe çıkmış. Sahibi almış resmen hakaret eder gibi garaja kitlemis. Sanırım bana almış. Aldığım adam çok ama çok titiz ve cins birisiydi resmen mücadele ettim aracı almak için. .,araçta tüp yok bakalım duruma göre tatil dönüşü taktirabilirim. Herkese sevgi ve saygilarimla.bu arada istanbul maceramda oldu sormayın koca istanbulda bulamadım ama Gümüşhane nin Torul ilçesi kırsalında resmen Köy gibi. ruhumu garaja kitlemis. Bana nasip oldu.tekrar bu mazdami almamda çok emeği olan Enes ve Harun a tekrar sevgilerimi selamlarımı sunar hayatlarında sağlık mutluluk daha iyi mazdalı yıllar temenni ederim.Allah razı olsun kendilerinden. .

Ekli dosyalar

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Hayırlı olsun Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin. Kırmızı başkadır. Ufak bir tavsiye arka stoplardaki koyu film itici duruyor belki daha açık yapılabilir yada sökülebilir.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Arkadaşlar yeni 2012 model kirmizi impressivle tekrar aranizdaym beni bu aracı almam konusunda israrları icin öncelikle garaj dostlarim Enes ve Harun maytalman kardeşlerimize sonsuz teşekkürler. Kırmızıya çok şüpheli gitmiştim ama ilk görüş te kapildim. Aracım 20 binde ful bakımlı ve gram hasar ve boya yok araç 2012 model 2013 9.ay trafiğe çıkmış. Sahibi almış resmen hakaret eder gibi garaja kitlemis. Sanırım bana almış. Aldığım adam çok ama çok titiz ve cins birisiydi resmen mücadele ettim aracı almak için. .,araçta tüp yok bakalım duruma göre tatil dönüşü taktirabilirim. Herkese sevgi ve saygilarimla.bu arada istanbul maceramda oldu sormayın koca istanbulda bulamadım ama Gümüşhane nin Torul ilçesi kırsalında resmen Köy gibi. ruhumu garaja kitlemis. Bana nasip oldu.tekrar bu mazdami almamda çok emeği olan Enes ve Harun a tekrar sevgilerimi selamlarımı sunar hayatlarında sağlık mutluluk daha iyi mazdalı yıllar temenni ederim.Allah razı olsun kendilerinden. .
Özel değilde kaça aldınız acaba

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Plakanın sonundaki 29 dan kıllanmıştım zaten. Gümüşhane ile bi bağlantı vardır demiştim kendimce, yanılmadım.

Hayırlı olsun Allah ım kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip etsin inşallah. Fiyat nedir peki?

Bu üçüncü fiyat sorusu, özelse belirtin ki, sormaktan vazgeçelim. :) :)

Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Hayırlı olsun Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin. Kırmızı başkadır. Ufak bir tavsiye arka stoplardaki koyu film itici duruyor belki daha açık yapılabilir yada sökülebilir.
Aslında bende düşünmüyor değilim ama adam arkadaki tüm ışıklı yer tamponlar refleksi bile kaplama. Hepsini mi Söksem yada sadece tampon reflektorumu kalsa.kırmızı tampon da kırmızı reflektor iyi durmuyor gibi.

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Güzel günlerde eskitesin Ertan abi...Üstümüze düşeni yaptık...Lpg konusundada özençleri tercih edersen bir sıkıntı yaşamadan yıllarca binersin diye düşünüyorum...Önemli olan senin yüzünün gülmesi idi siyah haşat mirai güldürmeyecekti hep soru işareti ile yaşamaktansa kırmızıyı alıp aklın rahat için rahat....Ayrıca belirtmekte fayda var mazda nın kırmızısı fotoğrafın çekildiği cihazın lensi ve ayarlarına göre farklılık gösteriyor...Çıplak gözle gördüğümüz o tatlı rengi görememiş olmamızın ve kırmızının itici gelmesinin sebebi bu aslında...

Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
TEŞEKKÜRLER GÜNAYDIN

bu arada üye ismimdeki mazda 3 torıng i nasıl değiştirebilirim.kişisel detaylardan-imza ayarlardan denedim olmadı

Enes akşamada düğün var şimdi aklıma geldi daha erken gidersem montaja başlarlarmı acaba.dönüşüm geç olur

lpp tankını ne tavsiye edrsiniz simitmi veya başka ayrıca bizim kasalara kabin içine lpg düğmesini nereye daha çok yakışır

Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
lpp tankını ne tavsiye edrsiniz simitmi veya başka ayrıca bizim kasalara kabin içine lpg düğmesini nereye daha çok yakışır
En güzeli simit tank , lpg düğmesi bende direksiyonun altında soldaki açık gözün karşı duvarına monteliydi ışığı gece falan gözümü almıyordu , görmek için arada aşağı doğru bakmak gerekiyor sadece , ama ben her aldığımda km sıfırladığım için yaklaşık ne kadar kaldığını tahmin ediyordum çokta bakma ihtiyacı hissetmiyorsun

Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
benim önceki mazdamda el freninin yanındaki kapaklı bardaklığın içine düz kısmına monteliydi çok da kullanışlıydı.yine oraya düşünüyorum ne dersiniz.hatta burdaki brc yetkili bayide çok beğenmişti

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
En güzeli simit tank , lpg düğmesi bende direksiyonun altında soldaki açık gözün karşı duvarına monteliydi ışığı gece falan gözümü almıyordu , görmek için arada aşağı doğru bakmak gerekiyor sadece , ama ben her aldığımda km sıfırladığım için yaklaşık ne kadar kaldığını tahmin ediyordum çokta bakma ihtiyacı hissetmiyorsun
Benimki de burada ve görünmüyor gece dikkat çekmiyor. Gerçi görünse gündüz de kendini belli ederdi, çok parlak ışığı var. :)

Üst Alt