RM Design BMW M5

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
RM Design BMW M5’in yenisi olabilecek çizimleri yayınladı.

hQkscU.jpg

BMW yeni 5 serisinde devrimsel tasarım değişiklikleri planlıyor. Gelecek senenin ikinci yarısında yeni 5 serisi yollarda olacak. Buna göre 2017’nin sonları ile 2018’in başlarına doğru yeni M5’i de yollarda göreceğiz. RM Design’ın hayallerine göre yeni otomobilde xDrive dört çeker sistemi olacak ve bu sistem opsiyonel olarak sunulacak. Arkadan aktarmalı sistem ise her zaman olduğu gibi standart olacak. Yeni araçta V8 silindirli 4.4 litrelik çift turbolu 626 beygir güç üreten motor kullanılacak. Halefi selefine göre 100 kg daha hafif olacak ve yeni 7 serisinde kullanılacak olan 35up platformundan faydalanacak.

M5’in yollara çıkmasından sonra M5 Touring ile Audi RS6 Avant, Mercedes-Benz E63 AMG Estate ve diğer hızlı stationlara meydan okuyacak.

DX7jZ9.jpg

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Her marka daha keskin çizgiler kullanmaya başladı o kadar aşırıyagidiliyorki bence ayarı biraz kaçırıyorlar...Köşegen tasarımlardan oval tasarımlara geçtiğimiz 2000 li yıllardan sonra tekrar eskiye bir dönüş var fakat sert-oval çizgileri iyi bir estetik zekayla harmanlamak gerekki ortaya farklı birşey çıksın
Yukarıdaki araç tamam güzel ama düşünülmeden yapılmış birçok çizgisi var gibi abartı çok fazla...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Her marka daha keskin çizgiler kullanmaya başladı o kadar aşırıyagidiliyorki bence ayarı biraz kaçırıyorlar...Köşegen tasarımlardan oval tasarımlara geçtiğimiz 2000 li yıllardan sonra tekrar eskiye bir dönüş var fakat sert-oval çizgileri iyi bir estetik zekayla harmanlamak gerekki ortaya farklı birşey çıksın
Yukarıdaki araç tamam güzel ama düşünülmeden yapılmış birçok çizgisi var gibi abartı çok fazla...

Önden baktığında; gereksiz çizgilermiş gibi görünen yan hatlar, arkada stopların içine kadar ilerlemiş hissini verince kaliteyi bir kez daha anlatıyor bence... ;)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Önden baktığında; gereksiz çizgilermiş gibi görünen yan hatlar, arkada stopların içine kadar ilerlemiş hissini verince kaliteyi bir kez daha anlatıyor bence... ;)
Veli abi arka tampona dikkatli bakarmısın egzost çıkışının olduğu bölgeye fardan aşağı düz yapıyla inen çizgiye...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi arka tampona dikkatli bakarmısın egzost çıkışının olduğu bölgeye fardan aşağı düz yapıyla inen çizgiye...

Evet orası gereksiz yere köşeli olmuş, ama yandan gelen hattın arka stopların içinde hissi vermesi benim hoşuma gitti...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kaportaya mehmet usta bakıyodu heralde :)
Mecbur yapılcak abi kaporda ek yeri olmayan yerden göçtüğünde direk pert verilceğini zannetmiyorum :)

Avrupada yapım diye bir şey yok, onu anlatmaya çalışıyorum... Bu sektör bizde var çok şükür... :D

Ya değişim, ya da pert var adamlarda... Pert de buradaki gibi, çıtır hasarlı denilerek tekrar milletin hayatına kast ederek satışa çıkmıyor, bildiğin pert... Yani olması gereken pert... :D

VolkanSrky

Sessiz
Avrupada yapım diye bir şey yok, onu anlatmaya çalışıyorum... Bu sektör bizde var çok şükür... :D

Ya değişim, ya da pert var adamlarda... Pert de buradaki gibi, çıtır hasarlı denilerek tekrar milletin hayatına kast ederek satışa çıkmıyor, bildiğin pert... Yani olması gereken pert... :D

Tamamen ülke sıkıntısı abi işte bu avrupada çok rahat alınabilir bu araçlar kimseyede koymuyor daha fakir ülkelere bakarsak onlarda adam bırak tamir etmeyi yürüyen aksamı iple bağlayacak nerdeyse :D benim arkadaşım Almanya'da 2 adet m5 pert etti burda benim dibimin düştüğü araçlara kanka bizim orda çok para değil burdaki fiyatı söylediğimde gözü açılıyordu :D

Üst Alt