Renault mu Olacak Dacia mı?

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Brezilya’daki muhabirler Renault’un pick up modeli olan Oroch’un çift kabinli versiyonunu kamuflajsız yakaladı.

Geride bıraktığımız Ekim’de Brezily’adaki Sao Paulo Motor Şov’unda Dacia, Oroch Konsept’in örtüsünü kaldırmıştı. Şimdi görülen o ki aynı aileden olan Renault üretim versiyonunun tanıtımı için çoktan hazırlanmış. Dacia modellerinin Brezilya’da Renault çatısı altında satıldığını göz önünde bulundurduğumuzda daha da anlamlı oluyor. Yılın ikinci yarısında resmi olarak tanıtılması beklenen modelin kamuflajsız hali Brezilya sokaklarında yakalandı.

Duster temeline dayanacak olan Oroch, 2.0 litre 4 silindirli atmosferik ünite ile satışa sunulacak. 4 tekerden çekişin opsiyonel olacağını düşündüğümüz Oroch’un 6 ileri manuel ve 4 ileri otomatik şanzıman ile sunulması da beklentiler arasında yerini alıyor.

iSkPkr.jpg

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ayrıntılı fotoğraflar olsa anlaşılabilir belki :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Anladığım kadarıyla Reno bu aracı, pazar durumuna göre Duster ve Reno markasıyla satışa sunacak...

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bence ön kısma bakınca büyük ihtimalle duster yaparlar oda Dacia olur diye düşünüyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bence ön kısma bakınca büyük ihtimalle duster yaparlar oda Dacia olur diye düşünüyorum.

Bunu pazar paylarına göre ayarlama yaparlar diye tahmin ediyorum... Hangisinin prestiji nerede iyiyse ona göre fiyatlama ve pazarlama yapılır.

Neticede üç beş tane logoya kalıyor iş...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ne olursa olsun ismi, şekli fena değil, yakıt ekonomik, kalite ve güvenlik pek önemli değil ülkemizde, epey satar.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Kasa olarak sucu, tüpçü arabalarının çift kabini gibi tam anlamıyla pickup değil mini suvdan bozma pickup

Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İkisine de verilen paraya yazıktır... 5 yıl sonra çöp oluyorlar...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Üst Alt