Range Rover Evoque 2016 Makyajlanıyor

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Range Rover Evoque,2016 için makyaj operasyonuna sokuldu.Range Rover,Evoque modelini biraz daha şehir hayatına uygun olarak makyajladı.Suv segmentinde lüks sınıfında yer alan Range Rover Evoque,coupe kasasıyla dikkat çekiyor. Mart ayında düzenlenecek olan otomobil fuarında tanıtılacak olan Range Rover Evoque'nin iç bölümünde ve kaputunun altında büyük değişiklikler yer alıyor.

Dış tasarımında yeni bir tampona,çok fazla bir değişim olmasa da yeni bir ön ızgaraya,led teknolojili far sistemine,büyük hava girişlerine ve alaşım ile kaplanmış jantlara sahip olarak örtüsünü kaldıracak.

İç bölümde ise her modelde bulunan 8 inçlik dokunmatik ekran ve bilgi eğlence sistemi bulunan Range Rover Evoque,ayrıca yeni kapı basamaklarına sahip.Güvenlik bakımından da donanımlı bir araç olan Range Rover Evoque'de şerit takip sistemi,otonom frenleme sistemi,sürücü uyarma sistemi ve her türlü yola uygun sürüş sistemi bulunuyor.

Şuanki versiyonuna göre 50 kilogram daha hafif olarak tasarlanan modelin kaputunun altında ise TD4 adı verilen dizel motor bulunacak.150 ve 180 beygir güç seçenekleri ile ssatışa çıkacak olan Range Rover Evoque,benzinli motor olarak ise 240 beygir gücünde olacak.Benzinki ünitesi ile maksimum 217 km/s hız yapabilen Range Rover Evoque,0-100 km/s arasını ise 7.6 saniyede alıyor.
 
Üst Alt