Polonya'nın Gözdesi : Arrinera Hussarya

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
62AldX.jpg

Polonya’nın ilk süperspor otomobil üreticisi Arrinera, görünümünü yenilediği Hussarya modelinin tanıtımını Poznan Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Detaylar kısıtlı da olsa son büründüğü hali büyük ihtimalle otomobilin üretim versiyonu olacak. Geçtiğimiz yılda tanıtılan Hussarya’dan farklı olarak arkaya eklenen kanatlar, yenilenen jantlar ve ortaya konumlandırılmış egzos çıkışları göze çarpıyor.

Buna ek olarak yenilenen far grubu ve tampon eki ile bizlere şu soruyu sordurmuyor değil: Acaba bu Hussarya’nın yarış versiyonu mu? Çünkü mat siyah ve kırmızı şeritlerin verdiği efektler otomobili oldukça agresifleştirmiş. Neden olmasın?

General Motors’un sağladığı 6.2 litrelik V8 motor 650 beygir ve 818 Nm tork üretiyor. Arka akslara gönderilen bu gücü çift kavramalı otomatikleştirilmiş manuel bir şanzıman iletiyor.

Hdm72q.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Polonya nın başardığını biz başarabilir miyiz acaba?

Sanmıyorum...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bence çok şık bir araba helal olsun polonyaya , bizimkiler hala cukka peşinde koşsun

Tapatalk

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Polonya nın başardığını biz başarabilir miyiz acaba?

Sanmıyorum...

3 yılda arabanın kendi parası kadar makam aracı kirası ödenirse yapamayız tabi abi. Ülkedeki bütün makam arabalarını satsan en güzelinden fabrika kurarsın yeminlen...

100 bin makam aracı olduğu söyleniyor. En kötüsü olan Reno Fluence üzerinden hesap yapıyorum. 100 bin çarpı 50 bin desek, 5 milyar TL yapıyor. Araba fabrikasının maliyetine de 5 milyar Dolar desek, al sana hemen hemen 3 te biri hazır.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
3 yılda arabanın kendi parası kadar makam aracı kirası ödenirse yapamayız tabi abi. Ülkedeki bütün makam arabalarını satsan en güzelinden fabrika kurarsın yeminlen...

100 bin makam aracı olduğu söyleniyor. En kötüsü olan Reno Fluence üzerinden hesap yapıyorum. 100 bin çarpı 50 bin desek, 5 milyar TL yapıyor. Araba fabrikasının maliyetine de 5 milyar Dolar desek, al sana hemen hemen 3 te biri hazır.
Çok güzel ifade etmişsin Çağlar abi

Ben 20.000 km'de lastikleri değişen ve takımına 52.000 lira ödenen makam araçları gördüm, bu aracın bakım maliyetlerini düşünmek bile istemiyorum

Üst Alt