Plansız Fırat Nehri Buluşması :)

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Plansız Samsun buluşması olursa Urfa olamaz mı :D

Öğleye kadarçalışıp, iş arkadaşlarımla bizde işçi bayramını kutlamak için piknik yapalım dedik aynı zamanda piyango buluşma da oldu :)

İsmail abi Urfa üzerinden geçerken beni aradı sağolsun, bende biraz güzergahını değiştirip kendi faaliyetimze davet ettim :)

Yer: Atatürk Barajına yakın bir yer, Fırat Nehrinin bir kıyısı

Herkese iyi buluşmalar :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Nice nice buluşmalara olsun inşallah... Guzuların poposuna her iki elini atmış olan İsmail ise eğer, benim göbek bildiğin kas yahu... :p

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Nice nice buluşmalara olsun inşallah... Guzuların poposuna her iki elini atmış olan İsmail ise eğer, benim göbek bildiğin kas yahu... :p
Veli abi sendeki abdominal ve adonis kaslarının gelişmiş hali zaten kim ona göbek diyebilir :)

Midyat, Mardin ve Diyarbakır'daki lezzet noktalarından sonra Hakan'ın baraj kenarındaki mangal teklifini reddedemezdim elbet :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Oh mekân güzel, kuzular güzel, muhabbet de güzel

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Offff offf simdi orada olmak var ciger sisin kokusu geldi burnuma gece gece... Bu plansizlar bir hayli su getirecek gibi

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Ciğer şişi diyarbakırda bıraktım geldim. Seninlede bafra pidesi yeriz hocam sıkıntı etme :) Bir değişiklik olmazsa Haziranda Samsun-Sinop- Amasra yapmayı düşünüyorum
Başım gozum ustune kardesim ne demek. Bizimkiler secimden sonra buyuk bir bulusma yapalım diyorlar zaten isabet olur haziran burda olman.

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Batum yapıyoruz [member=38]Mt53[/member] [member=56]ezmocesteri[/member] [member=44]Maytalman52[/member] [member=565]Rasim Ay[/member] [member=151]msone26[/member] @civler (Mustafa YİĞİT) ve diğerleri :) planlı olsun :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Batum yapıyoruz [member=38]Mt53[/member] [member=56]ezmocesteri[/member] [member=44]Maytalman52[/member] [member=565]Rasim Ay[/member] [member=151]msone26[/member] [member=85]civler (Mustafa YİĞİT)[/member] ve diğerleri :) planlı olsun :)
Allah belanızı vermeye emi... :D

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Veli abi batum fikri Bülent abiden çıktı olurmu olur yani garaj yurt dışı çıkarması yapar fena mı :)

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Batum'a giderken beni de Urfadan almayı unutmayın, ama planlı olsun please :D
Siz Ankaradan çıkınca ben Kuzey istikametinde yardırırım :)

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Batum'a giderken beni de Urfadan almayı unutmayın, ama planlı olsun please :D
Siz Ankaradan çıkınca ben Kuzey istikametinde yardırırım :)
Gelme ihtimalim zayıf olduğu için hayıflandım kendimce... ;) Gerçi her şey nasip...
Veli abi Adnan Menderes ten biniyorsun Samsun çarşambada iniyorsun seni alıp Allah Allah nidalarıyla tam gaz ileri :)
Hakan ayarla kendini plansız yaptıklarımıza bak planlayınca neler yaparız bir düşün :)

Üst Alt