Pasta Cila, Boya Koruma ve Yıkama

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
[member=56]ezmocesteri[/member] Bülent sen Ankara'da arabayı nerde yıkatıyorsun? Özel bir yer var mı tanıdık sürekli gittiğin?

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
İyi yerde yıkansın dersen ben seni bir yere yönlendirebilirim memnun kalırsın işini iyi yapan çocuklar. Ben kendim yıkadığım için gerek kalmıyor.
[member=56]ezmocesteri[/member] Bülent sen Ankara'da arabayı nerde yıkatıyorsun? Özel bir yer var mı tanıdık sürekli gittiğin?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ankara içinde yerim yok Çağlar, Kazan da olduğum için genelde burada bir tanıdık var ona emanet ediyorum, nasıl yıkaması gerektiğini biliyor

Oğuzhan speedy çok şık maşallah

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
İsmi vermeyi unutmuşum : Detailing Garage, Cevizlidere caddesi No: 86 / 20 Balgat

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
bekbars ve detailing garage ı not ettim , uğrarım baharda :)
bekbars ta fiyat listesi de var, iyi olmuş koymaları

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Yanıtlar için sağolun dostlar. Son 2 seferdir guzuyu yıkattığımı yeri söylesem forumdan afaroz edilirim eminim :(
Son 2 Cumartesi vakit ayıramadığımdan, hem de bizim stüdyoya yakın olduğu için Ümitköy'deki Opet içindeki yıkamacıya bıraktım. Süngerle falan yıka dedim ama belki de fırçayla yıkadı onu bile takip edemedim yani maalesef...

Şaşmaz'da bir yıkamacım vardı ama o da Cumartesileri o kadar dolu ki, sıra bulmak ne mümkün...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yanıtlar için sağolun dostlar. Son 2 seferdir guzuyu yıkattığımı yeri söylesem forumdan afaroz edilirim eminim :(
Son 2 Cumartesi vakit ayıramadığımdan, hem de bizim stüdyoya yakın olduğu için Ümitköy'deki Opet içindeki yıkamacıya bıraktım. Süngerle falan yıka dedim ama belki de fırçayla yıkadı onu bile takip edemedim yani maalesef...

Şaşmaz'da bir yıkamacım vardı ama o da Cumartesileri o kadar dolu ki, sıra bulmak ne mümkün...

Bütün mesele zaten "zaman bulmak"

Fakat; insan istedikten sonra her şey için gerekli zamanı bulabiliyor, tecrübeyle sabit... En basit örneği dün gece Oğuzhan kalkıp guzuyu yıkamaya gidebiliyor, evde yayılmadan önce haberim olaydı bende eşlik edebilirdim mesela :p

Naçizane tavsiyem;

İstediğiniz her şey için yapmaya çaba gösterin, niyetlenin... Zaman bir şekilde bulunuyor... Ailemiz için, özel hayatımız için, çocuklar için, varsa evcil hayvanlarımız için, çok sevdiğimiz guzularımız için zaman ayırın, çünki hayat çok hızlı, geçen her saniye ömürden geçiyor...

Yaşlılıkta herhangi bir sohbet ortamında, herkesin dizinizin dibine toplanıp bir kaç parça bir şeyler anlatsa da dinlesek dedirtecek hayat tecrübesine sahip olun... Bu da; yaşamayla, görmeyle, zaman ayırmayla olur...

Sağlıcakla...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bekbarsa gidecekler gitmeden bana haber verirse Uğur abiyle görüşürüm sizin için hatta beraber gideriz yardımcı olur fiyat konusunda da.
bekbars ve detailing garage ı not ettim , uğrarım baharda :)
bekbars ta fiyat listesi de var, iyi olmuş koymaları

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Bekbarsa gidecekler gitmeden bana haber verirse Uğur abiyle görüşürüm sizin için hatta beraber gideriz yardımcı olur fiyat konusunda da.
benim amaç içinin güzel bir şekilde temizlenmesi yalnız bu iş kışın olmaz galiba
havalar ısınınca yaptırmak daha mantıklı gibi
bir kere temzilenir sonra ben kendim temizlerim zaten
kışın da olur bu iş diyorsan, döşemeler ıslak kalmayacaksa düşünebilirim

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Aslında merkez denmez bunlar ortak zaten. Biri Samsunda diğeri Ankarada bu işi yapıyor. Samsundaki abimizi tanımıyorum ama Ankarada Uğur abi işini severek, özenle ve en iyi şekilde yapıyor. 3 yıldır tanıyorum hatta arada gidip çayını içip sohbet ediyoruz. İçerideki araçlarıda inceleme fırsatım oluyor. Çünkü bayağa lüks araçlarda geliyor.
Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali Kerim hocam anlamış ta zaten yanlız bişeye dikkat ettim..bu bekbarsın merkezi burda yani Samsundaymış yahu

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Uğur abilerin uygulaması boya, motor ve döşeme koruma üstüne. Bunun dışında araç temizliği yıkama yapmıyorlar. Kullandıkları malzemelerin hepsi nano. Memnun kalırsınız ama yıkama konusunda eski aracımda devamlı gittiğim yer Detailing Garage'dı. Şimdilerde yıkama yerimiz olduğu için kurumda kendi malzemelerimle kendim yıkıyorum.
benim amaç içinin güzel bir şekilde temizlenmesi yalnız bu iş kışın olmaz galiba
havalar ısınınca yaptırmak daha mantıklı gibi
bir kere temzilenir sonra ben kendim temizlerim zaten
kışın da olur bu iş diyorsan, döşemeler ıslak kalmayacaksa düşünebilirim

Mt53

Katılımcı
Aslında merkez denmez bunlar ortak zaten. Biri Samsunda diğeri Ankarada bu işi yapıyor. Samsundaki abimizi tanımıyorum ama Ankarada Uğur abi işini severek, özenle ve en iyi şekilde yapıyor. 3 yıldır tanıyorum hatta arada gidip çayını içip sohbet ediyoruz. İçerideki araçlarıda inceleme fırsatım oluyor. Çünkü bayağa lüks araçlarda geliyor.
Madem orası tanıdık orda yaptırırız Kerim hocam ;) aracın bayağı işi var zaten ve o yüzden titizlikle yapılsın iyi bir iş olsun istiyorum..

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Uğur abilerin uygulaması boya, motor ve döşeme koruma üstüne. Bunun dışında araç temizliği yıkama yapmıyorlar. Kullandıkları malzemelerin hepsi nano. Memnun kalırsınız ama yıkama konusunda eski aracımda devamlı gittiğim yer Detailing Garage'dı. Şimdilerde yıkama yerimiz olduğu için kurumda kendi malzemelerimle kendim yıkıyorum.
detailng e gideyim o zaman ben :D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bülent biliyor, senin arabadaki sorunlarıda anlattı bana. Benzer bir bmw vardı Bülent geldiğinde son halini oda gördü. Zaten araç başında oluruz yapılırken farkı görürsün :) Ben dükkan sahibi gibi iddialı konuşuyorum ama bu 2.aracım Uğur abiye götürdüğüm gönül rahatlığıyla bırakıyorum çünkü işi ustaları ile birlikte kendi de yapıyor. Nokta nokta özeniyor. İşini seviyor.
Madem orası tanıdık orda yaptırırız Kerim hocam ;) aracın bayağı işi var zaten ve o yüzden titizlikle yapılsın iyi bir iş olsun istiyorum..

Mt53

Katılımcı
Bülent biliyor, senin arabadaki sorunlarıda anlattı bana. Benzer bir bmw vardı Bülent geldiğinde son halini oda gördü. Zaten araç başında oluruz yapılırken farkı görürsün :) Ben dükkan sahibi gibi iddialı konuşuyorum ama bu 2.aracım Uğur abiye götürdüğüm gönül rahatlığıyla bırakıyorum çünkü işi ustaları ile birlikte kendi de yapıyor. Nokta nokta özeniyor. İşini seviyor.
İyi o zaman Kerim hocam baharda ordayım

Üst Alt