Park Sensörü Tavsiyesi

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
günaydın arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum hata ettikse affola :)
benim sizlere bir sorum olacak aracıma park sensörü düşünüyorum sizce nasıl birşey takmalıyım en kalitesi hangisidir yada nasıl bişey tavsiye edersiniz bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Cenmax, Cyclone bunlar iyi markalar ufak ekranı olup aracın kısımlarını cm. olarak gösterenlerden tavsiye ederim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
günaydın arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum hata ettikse affola :)
benim sizlere bir sorum olacak aracıma park sensörü düşünüyorum sizce nasıl birşey takmalıyım en kalitesi hangisidir yada nasıl bişey tavsiye edersiniz bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Hocam hepsi aynı menşei taşıdığı için yani çin malı oldukları için çok fazla bir şey fark etmez... İyi bir elektrikçi sana yardımcı olur...

Oğuzhan'ın yazdığı Cenmax bilindik marka ama hiç kullanmadım.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Merhaba arkadaşlar aldığım arkadaş aracıma arka park sensörü taktırmış. ( araç gümüş gri, sensörler siyah ) Çok çirkin bir görüntüsü var. Ayrıca şu an için arızalı. Sorum şu : 1-Plastik kaynakla delikler kapatılır mı ? (Zaten tamponda çizikler mevcut boya istiyor. ) 2 - Kaliteli sensör ile değiştirdiğimizi farzedelim. Gövde renkli park sensörü varmıdır? Yoksa tamponu boyatırken onları da boyatalım mı ?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Merhaba arkadaşlar aldığım arkadaş aracıma arka park sensörü taktırmış. ( araç gümüş gri, sensörler siyah ) Çok çirkin bir görüntüsü var. Ayrıca şu an için arızalı. Sorum şu : 1-Plastik kaynakla delikler kapatılır mı ? (Zaten tamponda çizikler mevcut boya istiyor. ) 2 - Kaliteli sensör ile değiştirdiğimizi farzedelim. Gövde renkli park sensörü varmıdır? Yoksa tamponu boyatırken onları da boyatalım mı ?

1- Plastik kaynakla delikler kapanıyor
2- Bir çok markanın gri renk sensörü var
3- Tampon boyanırken boyanabilir, ama çok ince boyanması lazım

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
yasinin aracinda gormustum ve cok hosuma gitmisti arka cam ustune camla tavan arasina monte ediliyor ekran dikiz aynask ile goruyorsun cok orjinal duruyor bi ara ogreniyim markasi neymis

skyline

Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Kaliteli birşey buldum, kullanan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim:)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Kaliteli birşey buldum, kullanan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim:)

DeadpoolShocked.jpg

Tavan döşemesini deldi ya la.

Arka tamponun sökülmesi senin için problem değilse şuna bir göz atabilirsiniz. Yalnız iyi işçilik yapılması lazım anladığım kadarıyla.

Park Sensörü Arka Orjinal Lens Görünümlü Yeni Nesil Gümüş Fiyatı

skyline

Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Ekli dosyayı görüntüle 18328

Tavan döşemesini deldi ya la.

Arka tamponun sökülmesi senin için problem değilse şuna bir göz atabilirsiniz. Yalnız iyi işçilik yapılması lazım anladığım kadarıyla.

Park Sensörü Arka Orjinal Lens Görünümlü Yeni Nesil Gümüş Fiyatı
Tavan döşemesini neden deldi anlamadım zaten ??? Bunlar çabuk bozuluyor Can ya söküp atacağım ya da iyisine bayılacağız

ModaCar Kablosuz Arka Park Sensörü 2 Mt >> 341482 Fiyatı

Gezerken şöyle bir şey buldum, kablosuz olması montaj kolaylığı sağlıyordur muhakkak ancak, sensörlerin büyük olduğu yorumları var. :islik:
Kablo yok delme var ;p

Moderatörün son düzenlenenleri:

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Benim sensörlerden biri bozuldu bagaj yalıtımı yaparken aldım bir sensor kendim taktım çok basit tamponun üstündeki delikten geçirdim tamponun içine düzgünce dolayıp bagajın yanındaki delikten içeri aldım kabloyu beyine taktım tamponu sökmeye gerek yok montaj için kendiniz yapabilirsiniz.

skyline

Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Benim sensörlerden biri bozuldu bagaj yalıtımı yaparken aldım bir sensor kendim taktım çok basit tamponun üstündeki delikten geçirdim tamponun içine düzgünce dolayıp bagajın yanındaki delikten içeri aldım kabloyu beyine taktım tamponu sökmeye gerek yok montaj için kendiniz yapabilirsiniz.
Deneyeceğim, teşekkür ederim.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Hiç gerek yok bu kadar fazla para vermeye. Ekranın olması da birşey değiştirmiyor. Yeteri kadar hassas değiller çünkü. O nedenle ucuz ve yorumu fazla ürün almanızı tavsiye ederim.
Bu ucuz kitlerde tampon delindikten sonra direk dışarıdan tamponun içine doğru geçiriliyor o kadar. Kabloyu da bir yerlere sabitleyip havalandırma deliklerinden rahatça alınabilir. Hiç sökmeye gerek kalmaz.

Üst Alt